Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Da li postoji pravo prijateljstvo izmedju muskarca i zene?
Da li postoji pravo prijateljstvo izmedju muskarca i zene?






295
poruka na forumu
45 307



post # 61 | 2017-08-20 , 11:14 AM

Quote By_The_Way_ ()
Imam jednog takvog prijatelja sa kojim je seks odličan,

Ti njega nazivas prijateljem? Nije ni cudo sto je svet danas otisao u k. Nije on tebi prijatelj, nego klasicna kombinacija za sex, i kad vam je dosadno imate odnos, pijete kafu, setate, ubijate dosadu. Nagovestila si nekoliko navodnih "problema" a ti imas jedan problem kod sebe, a to da ne znas znacenja ko je sta u tvom zivotu. Kao sto cujem kako neki pricaju "taj moj drugar to i to" a u stvari ne vidjaju se i ne cuju se po 2 meseca, koji drug kakvi bakraci. Sto se tice tvoje izjave, sa prijateljima i drugovima se ne j**e, ako se vec to radi, onda nisu prijatelji ili drugovi.


Poruku je menjao/la Stephanos - Nedelja, 2017-08-20, 11:15 AM


My life, my rules!








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 62 | 2017-08-24 , 11:55 PM

Stephanos, onda njih dvoje dodju prijetelji sa povlasticama jel tako ;)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








295
poruka na forumu
45 307



post # 63 | 2017-08-25 , 3:31 PM

LAstrumfi, Pre bih rekao, kombinacija sa povlasticama..


My life, my rules!








86
poruka na forumu
5 73



post # 64 | 2017-11-17 , 12:40 PM

hmm ...pa moguce je .. al dok se napijes gotovo je :D






ССД
43
poruka na forumu
80 1330



post # 65 | 2017-11-20 , 11:38 PM

Свакаква дешавања су могућа, па и ово!








417
poruka na forumu
137 1408



post # 66 | 2017-11-21 , 2:08 AM

Nema musko-zenskog prijateljstva ili bar ja na takvo jos nisam naisao B)








263
poruka na forumu
211 997



post # 67 | 2017-11-21 , 2:31 AM

Srusene su iluzije. NE POSTOJI. Zapravo ima jedan..

“Žena može postati prijatelj muškarcu samo ovim redom: prvo poznanica, zatim ljubavnica, pa tek onda prijatelj.”

Ali smatram da je ovo tesko ostvarivo.


Ljubav odoleva vremenu koje sve otima. Nikada nije istinski voleo onaj
ko misli da je ljubav prolazna"








829
poruka na forumu
588 3749



post # 68 | 2017-11-22 , 11:31 PM

Pa  kao Unforgettable, sto kaze ali tesko ,,,,A ovako bas iz prijateljstva da krene nesto i da ostane tako onda moze da uspe ako se redje vidjaju ,,, ako se vidjaju cesce i ako izlaze zajedno onda to samo vodi ka necemu hteli priznati ili ne


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!








232
poruka na forumu
1329 2114



post # 69 | 2017-11-23 , 1:11 AM

Naravno da postoje i uvijek ce postojati ... 20 i kusur godina imam 2 prijateljice s kojima sam prosao mnogo u zivotu , a to se nikada nije pokvarilo na bilo koji nacin :)

Ja licno jako cijenim i postujem prijateljstvo , i npr u startu odmah znam da li bih s nekim mogao da budem prijatelj i samo prijatelj ili cu otici nekim drugim putem,i uvijek kazem tom nekom sta da ocekuje od mene...

Eh da, ima i slucajeva kada jednostavno to kod nekog predje u nesto vise al naravno uvijek treba iskreno reci tom nekom o "povecanim" osjecanjima da se taj neko ne bi razocarao sa nekim debilnim pokusajima :D

Takodje i dalje tvrdim odgvoorno kada se kod oboje uzdignu osjecaji i kada oboje osjecaju da su spremni za nesto vise da su to najjace ljubavi ikada :)


"A ja, ja sam sve ono sto nikad ne biste ni predpostavili.
I nisam, ama bas nista od onog sto bi se moglo reci o meni na prvi pogled"

Acta non Verba








295
poruka na forumu
45 307



post # 70 | 2017-12-30 , 1:28 AM

Quote Incredible ()
Takodje i dalje tvrdim odgvoorno kada se kod oboje uzdignu osjecaji i kada oboje osjecaju da su spremni za nesto vise da su to najjace ljubavi ikada

Mesas babe i zabe. Ova recenica je potpuno nesto drugo od onoga sto tema trazi. Sa ovom izjavom koju sam citirao se slazem jedino ako iz prijateljstva dodje do sexa i to predje u vezu kao sto i kazes. Generalno u svetu pravog prijateljstva mora da postoji postovanje medjusobno, a time sto cu ja da spavam sa drugaricom-prijateljicom ne pokazujem bas neko postovanje i nikako ne moze da postoji takav odnos u prijateljstvu muskarca i zene, vec to prelazi u cistu kombinaciju.


My life, my rules!








22
poruka na forumu
0 20



post # 71 | 2018-01-11 , 6:00 PM

naravno








232
poruka na forumu
1329 2114



post # 72 | 2018-01-12 , 4:45 AM

Stephanos, procitaj jos jednom sto sam napisao, pa ovo sto si ti napisao , pa malko razmisli drugacije sem povrsnog i voala docices do pravog zakljucka ko je i sta pomijesao :)


"A ja, ja sam sve ono sto nikad ne biste ni predpostavili.
I nisam, ama bas nista od onog sto bi se moglo reci o meni na prvi pogled"

Acta non Verba








699
poruka na forumu
750 8679



post # 73 | 2018-01-16 , 11:33 PM

Incredible, slazem se samo u jednom da se iz prijateljstva rodi najjaca ljubav da








672
poruka na forumu
1965 12212



post # 74 | 2018-02-26 , 2:04 AM

Postoji vala, iako je stvarno rijetkost. Imala sam dosta drugova, imam i sada i ako na pocetku naznačiš da je to prijateljstvo i oboje vjerujete u to onda nema tu neke mudrosti. :D


"....DA ŽIVIMO U NEKOJ KOLIBI U ŠUMI. TI DA CIJEPAŠ DRVA, JA DA CIJEPAM RAKIJU."








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 75 | 2018-02-26 , 2:57 PM

Quote Good_girl ()
imam i sada i ako na pocetku naznačiš da je to prijateljstvo i oboje vjerujete u to onda nema tu neke mudrosti.

Upravo tako :) Uostalom to nikad ne moze narasti preko toga, cim jedna strana to ne zeli. Za ljubav je potrebno dvoje cute 

Imam druga vec dugi niz godina i bio je tu uz mene kad mi je najpotrebniji i sve i gleda me kao mladju sestru, isto tako i ja njega kao starijeg brata :) 
On podrzava mene i moj izbor koji sam napravila sa mojim deckom, ja podrzavam njega i njegovu curu, tako da iako smo sa drugim ljudima, uvek nadjemo vremena jedno za drugo i to je nista lepse nego pravo prijateljstvo i podrska :)

Evo i Admin je meni drug hug Jes da me on gleda bas kao malog muskog druga , pa su price u tom pravcu , ali nema veze lol hug to je pravo drugarstvo hug


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Da li postoji pravo prijateljstvo izmedju muskarca i zene?
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]