• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Nauka tvrdi da ove stvari seksualni život čine sjajnim!
Nauka tvrdi da ove stvari seksualni život čine sjajnim!






5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 1 | 2015-02-06 , 7:37 PM

Ovo su neke pomalo bizarne činjenice, ali dokazano vam mogu pomoći da uživate više!

#1.
Nosite čarape tokom seksa, jer to povećava šansu da doživite orgazam.

#2.
Uživajte u sunčanju, jer njegova energija povećava seksualnu želju.

#3.
Namršteni muškarci su ženama privlačniji, dok su nasmijane žene privlačnije muškarcima.

#4.
Znoj kod muškaraca žene obožavaju zbog izlučivanja hemikalije koja ih čini da se osjećaju sretnije i uzbuđenije.

#5.
Muškarci sa većim stomakom u seksu mogu izdržati 5 minuta duže od onih sa ravnim.

#6.
Muškarci sa trodnevnom bradom ženama su privlačniji od onih koji su savršeno obrijani.

#7.
Brinete su muškarcima dokazano atraktivnije od plavuša i crvenokosih žena.

#8.
Ljubljenje povećava intimnost i smanjuje stres i nivo holesterola.

#9.
Muškarci sa velikim samopouzdanjem češće od svojih partnerki dobijaju oralni seks.

#10.
Za crvenu boju takođe je dokazano da je muškarcima najviše seksi na ženama.

#11.
Začinjena hrana pripadnicima jačeg pola pruža viši nivo testosterona, piše Cosmopolitan.

Slazete li se decki/dame sa ovim?
Ili imate jos po neki sexy savjet za dodati brows2


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








712
poruka na forumu
219 844



post # 2 | 2015-02-06 , 8:35 PM

slazem se ko metar drva gj hehe :D to je meni potpuno logicno čonbe hehe


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2015-02-18 , 10:51 AM

Nisu ni naucnici sta su nekad bili :D %)










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 4 | 2015-03-25 , 4:14 PM

Ne bih se ja sa naucnicima zezala :D :D :D


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 5 | 2015-03-26 , 9:01 AM

procitah ovo pod jedan i izgubih zelju i volju narednih mesec dana

bele adidas po mogucnosti


Poruku je menjao/la LaMistress - Cetvrtak, 2015-03-26, 9:02 AM


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








295
poruka na forumu
45 307



post # 6 | 2015-03-26 , 9:36 AM

Quote LaMistress ()
procitah ovo pod jedan i izgubih zelju i volju narednih mesec dana


Sto bre? Pa sta fali carapama? Ne fali nista, ali ako je toplo sto se ne bi skinule i one, najlepse je kad si "potpuno" nag, to stoji...naravno osecas se lepse..ali bogami ako je hladno, ne smetaju carape da


Poruku je menjao/la Stephanos - Cetvrtak, 2015-03-26, 9:37 AM


My life, my rules!


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Nauka tvrdi da ove stvari seksualni život čine sjajnim!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]