• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Da li veza menja osobu
Da li veza menja osobu






718
poruka na forumu
55 286



post # 16 | 2018-12-22 , 4:02 PM

veza menja osobu, bez obzira na ozbiljnost veze (od veze bez veze do braka)  nekoga na jednu, nekoga na drugu stranu ali svako pojavljivanje neke nove licnosti u nasem zivotu nas menja, u to su ukljucena i prijateljstva, neki odu na kvalitetnije, neki na emotivnije, neki na samouverenije, kakva god da se promena desi ali evidentno je da se menjamo. Neko od jednom, neko kroz vreme,.....


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








829
poruka na forumu
588 3749



post # 17 | 2019-01-12 , 2:55 AM

Menja ,menja  svakako da   ,,,e sad zavisi od karaktera  koliko se menja! kod mene
1) obazriviji (biram reci)
2) pazljiviji ( zapamtim ko slon sta voli sta ne lol )
3) tolerantniji( istrpim ,svakakve nebuloze  lele  ne vezane za ista  u zivotu )
4) vise svog sl. vremena poklanjam (ne pogledam film nasamo,ili idem u shoping sam  lol )
5) sa manje ljudi se gledam (ne mogu da postignem sve  lol ) koji nisu prioritet!
6) manje spavam   buahahahha
7) naucim nesto novo da kuvam,  lol  lol
8) Idem na dosta  vise proslava  lele
9) izgubim pod rednim brojem 3)  lol kad nam shoping traje  satima,ili neka zajednicka  obaveza  koja moze da se  zavrsi za par desetina minuta ,potraje  satima  
10) i desava mi se da neke sitnice i pokloncice kupujem za ne bitne datume lele  ,a desava  se za bitne zaboravim i ovo mi se vecito desava   nerealno  stid


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!





  Sovko



124
poruka na forumu
152 1732



post # 18 | 2023-10-11 , 3:03 AM

možda donekle


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Da li veza menja osobu
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]