• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Sta najvise volite kod svog dragog/ge
Sta najvise volite kod svog dragog/ge






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2015-02-11 , 8:43 PM

Sta je to sto vas dragi radi, svesno ili nesvesno, a da se vama dopada, i da ga zbog toga u tom trenutku gledate istim onim zaljubljenim ocima kao prvog dana? :)










712
poruka na forumu
219 844



post # 2 | 2015-02-11 , 8:52 PM

pa eto volim kad me zadirkuje volim sto voli da me nervira :D sa nekim forama od prvoga dana koje uvijek uspjevaju :D volim lopovski osmjeh njen :D volim sto je zanimljiva po svim pitanjima :D malo luda sinpaticna i jako ne odoljiva :D


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2015-02-18 , 10:44 AM

Volim to sto mu mozak radi neprestalno :D
Sto u njemu vidim prijatelja i ljuvav mada prijatelj nekad i galami :p opet ne bez razloga.
Planiranje uzivanje slusati kako me on vidi je kao san.
Najlepse je to sto nikad neko pomislio nebi a ja znam :) :*










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 4 | 2015-03-25 , 4:18 PM

Volim sve, ali bas sve kad sam s njim. To su te sitnice u koje sam zaljubljena od prvog dana.

Al najvise volim kad ga kritikujem za nesto,
a onda se on sav uozbilji i udubi da moj zenski mozak uveri da gresim i da nisam u pravu, e tad mi je najsladji :D :D :D
Pustim ga da prica i uzivaaaaaaam... klopa


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2016-03-31 , 11:48 AM

Volim njegov razum,glas ,osmeh, brigu , govor ,ponajvise volim osecaj sigurnosti .










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 6 | 2016-04-04 , 10:48 PM

Nacin na koji me zagrli... kad vidi da sam neraspolozena .. pa se svim silama trudi da me nasmije.. i sto to uspije na tako lak nacin...
Sto me uvijek izenandi nekim sitnicama.... A najvise volim kad krene na posao .. pa mene nako oko 7h ujutro pocne ljubiti i kaze da ode ... a ja kao krivo mi sto to radi.. budime :D bas sam lopov ..
I na to sve kad se probudim ceka me njegova poruka ...
Puno je toga da pisem ne smijem vise ureci cu nas :D ;)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








58
poruka na forumu
10 107



post # 7 | 2016-05-21 , 3:35 AM

Oci usne nos vrat








118
poruka na forumu
280 2811



post # 8 | 2016-09-07 , 9:16 PM

Sto ga ljutnja drzi 5,4,3,2,1 sekundi :D
Sto kad se ljutim pokusa stipanjem i golicanjem da me "odljuti" izmedju ostalog. Ima jos milion stvari ovo se sad setih... :D


“And I urge you to please notice when you are happy, and exclaim or murmur or think at some point, 'If this isn't nice, I don't know what is.”








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 9 | 2017-02-17 , 0:34 AM

Quote Dusomoja ()
ta je to sto vas dragi radi, svesno ili nesvesno, a da se vama dopada, i da ga zbog toga u tom trenutku gledate istim onim zaljubljenim ocima kao prvog dana?

Trudi se :) Pokusava da bude originalan, i ugadja mi maksimalno :) 
Prirodan je i spontan, a to kod mene uvek pali ^_^


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 10 | 2017-04-18 , 9:58 AM

I sada nakon dve godine, moj odgovor se nije promenio. 
Mogu samo da dodam jos mnogo, mnogo stvari koje volim kod njega...spisak je poduzi...iz dana u dan me osvaja iznova...
Ovako...volim njegov osmeh, nacin na koji govori, volim kad je srecan, kad me gleda zaljubljeno, cak i kad je ljut (iako je to retko)..
Volim sto je pazljiv, sto je sposoban, vredan, pametan...sto je prirodan, normalan, sto me cini ponosnom...i tako dalje i tako dalje...mogla bi ja ovako do sutra :)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 11 | 2018-11-23 , 4:27 PM

Quote Dusomoja ()
Sta je to sto vas dragi radi, svesno ili nesvesno, a da se vama dopada, i da ga zbog toga u tom trenutku gledate istim onim zaljubljenim ocima kao prvog dana?

Obraduje me sitnicama za koje do trenutka dok me ne obraduje razmisljam da li ce ih se ikada setiti. Zadirkuje me, nezan je, ali tacno zna i kad treba biti malo grublji cisto da se ne razmazim skroz stid
Kao i prvog dana razmislja unapred o nasoj buducnosti i deli to sa mnom, ali to nisu prazne price , jer ja vidim sta je sve postigao od prvog dana do dan danas i ispunio je 80% recenog. 
To me navodi na to da je covek od reci i stvara mi sigurnost. U nekim trenucima me zapusti, i zanese se planovima, ali kad shvati, nadoknadi to nekim lepim gestom da sve pre toga sto me mucilo prosto nestane. srce


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Sta najvise volite kod svog dragog/ge
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]