• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Voljeti i biti zaljubljen (Ono "Volim te")
Voljeti i biti zaljubljen






78
poruka na forumu
8 11



post # 1 | 2012-01-13 , 6:47 AM

Da li uvek mislimo to kad kazemo "Volim te"? U cemu je razlika izmedju zaljubljenosti i ''volim te''? da li se stvarno moze neko voleti do smrti, ili je to samo fraza? Da li je to ''volim te'' jedna velika laz? :)








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2012-01-13 , 2:19 PM

Ne mislimo uvek tako!!!!
Kad razmisljam o sebi malo par meseci unazad nadjem to volim te-koje nije imalo znacenja i funkcije koju bi trebalo da ima.
Bila je zapetljana situacija a ja u tim nekim emotivnim danima :( tako da sam rekla te reci a u sebi mislila boze sta cinim :(

Osoba sam koja kad zavoli kaze i dokaze :* kad tad .

VOLI ME VOLECU TE , LJUBI ME LJUBICU TE, PREVARI ME UBICU TE :p







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 3 | 2012-01-13 , 8:46 PM

Zaljubljenost je stanje duha gde ti se neko svidja. :)
Ljubav je istinski osecaj bez oraha u dzepu prema nekome.
A to ne mozes odmah da dozivis. :)

Ja licno nikad nisam rekla te dve reci osim sebi samoj, da se volim, i istinski to osecam.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2012-02-21 , 1:48 PM

Pa mislim da je zaljubljenost najlepsa ;)
Iz razloga jer nam nista ne smeta jer je ta osoba idealna jer ta osoba ima sve sto zelimo
E a kad zavolimo onda podje ono e smeta mi to ili to :D
Mada neverujem da se moze neko voleti do groba istim zarom kao u pocetku,smatram da se dvoje moraju naci da bi stimali da bi tu ljubav svakodnevno obnavljali da bi sex bio kako treba e onda moze bude tu duge ljubavi :)










290
poruka na forumu
90 409



post # 5 | 2012-07-05 , 11:46 PM

Zaljubljenost i kad volis nije isto naravno... zaljubljenost je kad ti se neko svidi po nekim osobinama ... a kad volis nekog to je ondah sve kod te osobe ... volis nekog takvog kakav je i sa svim vrelinama i manama... da


NE MOZES BITI DOVOLJNO DOBAR SVIMA...
ALI CES UVEK BITI SAVRSEN,ONOME KO TE VOLI...

NIJE SRETAN ONAJ KOJI PUNO IMA...
VEC JE SRETAN ONAJ KOME MALO TREBA...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2012-09-28 , 9:06 AM

Zaljubljenost je zar a ljubav vatra :)
Kako god krenuli kako god gledali na sve to prelepo je i jedno i drugo










2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 7 | 2013-03-25 , 12:58 PM

Voleti znaci prava ljubav nesto dugorocno , posebno i za jednu osobu ali nazalost danas mozes reci i svom psu ;) danas je taj pojam izlizan i bez prave vrednosti :) Mnogo vise znaci kad ti neko kaze Obozavam te :) a zaljubljenost je period pred ljubav :) to je kratkorocno stanje ili period u kojem se spoznaje znacenje reci ljubav i dugorocni planovi sa voljenom osobom ;) zaljubljenost je period u kojem je sve lepse i sladje jer su tu tajni pogledi porukice,tajne, sva slatkoca i trud da upoznamo osobu do koje nam je stalo.. ali je takodje i period u kojem spoznajemo dal nam je neko sudjen ili ne , s toga moze biti vezana za vise osoba ;)


Poruku je menjao/la majce_bg - Ponedeljak, 2013-03-25, 12:59 PM


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








102
poruka na forumu
36 299



post # 8 | 2013-07-03 , 0:48 AM

Biti zaljubljen i voleti su dve razlicite stvari.Kada si zaljubljen sve ti se cini ruzicasto i idealno kao i osoba u koju si zaljubljen/na.Posle izvesnog vremena to prelazi u ljubav ili nestaje.

Naravno dok smo zaljubljeni mi partneru izgovaramo reci ''Volim te'' ali one tada jos nemaju pravo znacenje. ;)


I'm not telling you it's going to be easy, I'm telling you it's going to be worth it.









640
poruka na forumu
67 157



post # 9 | 2013-08-03 , 3:23 AM

Quote (LoveDamon)
Da li uvek mislimo to kad kazemo "Volim te"?

Uvijek mislim. Ako sam rekao tako sam mislio u tom trenutku.
Quote (LoveDamon)
U cemu je razlika izmedju zaljubljenosti i ''volim te''?

Zaljubljenost je stanje duha i tijela, a 'volim te' je otrcana fraza, kliše, koji se upotrebljava i gdje treba i gdje ne treba, ali izgleda da je svakome s vremena na vrijeme potrebno da čuje to od osobe koja mu znači.
Quote (LoveDamon)
da li se stvarno moze neko voleti do smrti, ili je to samo fraza?

A, zašto ne bi moglo? S druge strane, kao fraza se zloupotrebljava, pretpostavljam pod uticajem TV sapunica.
Quote (LoveDamon)
Da li je to ''volim te'' jedna velika laz?

Nekome jeste, a nekome nije...










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 10 | 2013-08-03 , 3:34 AM

Quote (LoveDamon)
Da li uvek mislimo to kad kazemo "Volim te"?

Ne mogu nekom reci da ga volim ako to neosjecam .. nisam takva osobo i nikad to nekom ne bih uradila ???
Quote (LoveDamon)
U cemu je razlika izmedju zaljubljenosti i ''volim te''?

eh U CEMU.. u svacemu.. biti zaljubljen je jednoo nesto sto jednostavno covjek jos nije nasao pravu rijec za to da se opise
samo mozemo reci da tada kad smo zaljubljenii .. neslusamo pamet vec srce.. i cinimo razne stvari za tog nekog u koga smo zaljubljenii..
a "volim te" eh to je vec .. ufff onda razmisljas i srcem i glavom i stomakom kad to kazes.. to da bi rekao nekom
pa mom bar eto ja sam takva.-- moras osjecati jako da kaze .. to nisu male rijeci to su velike ma ko sta rekaoo za njih
reci nekom volim te je nesto ogromno .. sa puno ljubavi.. njeznosti pazenje.. voljeti nekog znaci dati tom nekom svoje srce..


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 11 | 2016-10-30 , 0:35 AM

Evo jedan primer
Kad imamo cvet
Ako smo zaljubljeni ubracemo ga
A ako volimo zaljevacemo ga i paziti :p
To mi bas danas neko pojasnjavao










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 12 | 2017-04-20 , 10:19 AM

Quote LoveDamon ()
Da li uvek mislimo to kad kazemo "Volim te"?

Ne upotrebljavam je cesto, ali kada je kazem to zaista i mislim. Trudim se da tu izjavu opravdam delima. 
Quote LoveDamon ()
U cemu je razlika izmedju zaljubljenosti i ''volim te''? da li se stvarno moze neko voleti do smrti, ili je to samo fraza? Da li je to ''volim te'' jedna velika laz?

Ja necu pisati o razlici izmedju zaljubljenosti i "volim te", vec izmedju zaljubljenosti i ljubavi. Jer "volim te" je samo jedna u nizu izjava.
Zaljubljenost je trenutna, a ljubav dugorocna.
Zaljubljenost je povrsna, a ljubav detaljna.
Kada smo zaljubljeni idealizujemo osobu, vidimo samo njene dobre strane, dok u ljubavi zavolimo tu osobu sa svim manama i vrlinama, bez iskrivljene slike. 

Da li je moguce nekog voleti do smrti? Ovo me pitajte za jedno 50godina :D 

"Volim te" je za nekoga laz, a za nekoga istina...zavisi da li je neko upotrebljava ili zloupotrebljava.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








86
poruka na forumu
5 73



post # 13 | 2017-09-14 , 11:49 AM

Quote Nesnah ()
Biti zaljubljen i voleti su dve razlicite stvari.Kada si zaljubljen sve ti se cini ruzicasto i idealno kao i osoba u koju si zaljubljen/na.Posle izvesnog vremena to prelazi u ljubav ili nestaje.
 
Quote Anna_Anna ()
"Volim te" je za nekoga laz, a za nekoga istina...zavisi da li je neko upotrebljava ili zloupotrebljava.
djevojke su sve rekle :)








699
poruka na forumu
750 8679



post # 14 | 2018-08-11 , 9:55 PM

-Zaljubljenost voli ideju o nekome. Ljubav voli ono što ta osoba zaista jeste.
-Zaljubljenost se dešava u trenutku. Ljubav je spor proces.
-Zaljubljenost čini da se ponašate iracionalno, ludo. Ljubav vas smiruje.
-Zaljubljenost raste uz strast. Ljubav raste uz prijateljstvo.








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 15 | 2018-09-17 , 11:39 AM

Quote Natasha77 ()
-Zaljubljenost voli ideju o nekome. Ljubav voli ono što ta osoba zaista jeste.-Zaljubljenost se dešava u trenutku. Ljubav je spor proces.
-Zaljubljenost čini da se ponašate iracionalno, ludo. Ljubav vas smiruje.
-Zaljubljenost raste uz strast. Ljubav raste uz prijateljstvo.


Prelepo receno :o da cute

Maja voli sve vas ! pospana


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Voljeti i biti zaljubljen (Ono "Volim te")
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]