Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Homoseksualci (da li seksualno opredeljenje utice na licnost coveka?)
Homoseksualci






314
poruka na forumu
15 192



post # 61 | 2013-05-27 , 0:24 AM

Nemam ništa protiv homoseksualaca i ne vidim razlog zašto bi mi smetali?
Da li postoji neka činjenica koja će mi dokazati kako oni ugrožavaju moje postojanje? (nemojte samo da mi napišete "opstanak vrste" jer svi mi (heteroseksualci) jebemo ko zečevi)










2
poruka na forumu
0 0



post # 62 | 2013-05-27 , 1:24 AM

Smatram da je u pitanju bolest ( promena u hromozomima).
Sto se tice parade, ja nemam pojma sta oni hoce? U najboljem slucaju ce dobiti batine, u najgorem - ne zelim da razmisljam.
Poceli su da ih biju tek kad su poceli da se k_r_e sa njom. Smatram da imaju sva prava kao i hetero. Znam ih dosta. Vidim rade, sefuju, niko ih ne cacka. Sto se mene tice ne diram ih i neka gledaju svoja posla kao i ja. Ali vidim da su postali agresivni u nastupu. Primera radi kad sam javno na poslu pred pederima rekao da nemam nista protiv njih odmah je krenulo bezobrano startovanje, pa sam se rukovodio devizom: BATINA JE IZ RAJA IZASLA!!!
E sad drzanje za ruke i slicno nikad nisam odobravao ni kod cura. Degutantno mi je kad to vidim. Znate ono drugarice pa se drze za ruke. E zamislite 2 drugara da se drze za ruke. Haha.
Stvoreni smo kao kao hetero muskarac i zena i kraj!








142
poruka na forumu
234 1993



post # 63 | 2013-05-27 , 1:24 AM

To je bolest... ali sto vise bolesnih... to vise zena ostave za nas normalne! :P


Tol'ko stvari se moze raditi ustima... zasto ih trositi na pricanje?








4
poruka na forumu
0 0



post # 64 | 2013-05-27 , 1:40 AM

Nemam nista protiv homoseksualaca. I oni su ljudi!








314
poruka na forumu
15 192



post # 65 | 2013-05-30 , 1:32 AM

Quote (Djenkakg)
Smatram da je u pitanju bolest ( promena u hromozomima).


Nije :)










36
poruka na forumu
2 10



post # 66 | 2013-05-30 , 2:17 AM

Quote (Iustitia1989)
Nije


pa čuj šta je ako nije bolest?? sigurno je normalno da se 2 muškarca, da prosiš, j***

gdje je to normalno??? i sutra da moje djete gleda dva kretena kako se ljubakaju i drže za ruke... i ja da mu kažem ''sine to je normalno''

i tu neka parada ponosa, kakvu to poruku šalje budućem naraštaju??? de malo razmislite pa procjenite
nek to rade pred mamom i tatom, a ne pred djecom...znači sakri se negdje u pm i radi šta oćeš a ne tu da mi se šepuri sav ponosan što je pederčina










314
poruka na forumu
15 192



post # 67 | 2013-05-30 , 11:48 AM

Ljudi se previše bave homoseksualizmom, te ih kao skupinu svako malo stavljaju na listu "poremećenih" pa ih skidaju sa iste te liste. Čime se oni smatraju? Nekom vrstom sa Marsa koja je došla na svijet i još uvijek je u nekoj fazi proučavanja.
Hoćemo li se svi jednog dana zaraziti jer oni nisu ista vrsta kao mi, heteroseksualci?
A daj, zašto se mi "normalni" ne maknemo i pustimo ljude da žive onako kako hoće jer možda niti mi za njih nismo "normalni"?

Sutra tvoje dijete treba da bude tolerantno prema homoseksualcima jer danas je to sve više prihvaćeno u društvu jer svaki čovjek ima pravo da bira koga će da voli.
Možda sutra tvoje dijete bude djed jednom homoseksualcu i šta će napraviti? Udarati ga dok ne bude heteroseksualac?
Poznajem takve ljude koji su vršili živi teror nad njima i šta su dobili ? Homoseksualac se oženio , dobio dijete , uspjeo da slaže samog sebe kako nije to što jeste i odjednom negdje na sredini svog života ga pukne "to sam što jesam,ne mogu više ovako" i ostavlja porodicu da bi bio to što jeste. Šta dobija? Šok i razočarenje u očima svog djeteta jer mu je tata gay. Na neki način, uništi dijetu život jer nije moguće da njegov tata voli muškarce.

Svi smo mi ljude i imamo pravo da volimo i budemo voljeni, što prije to prihvatimo i počnemo da se bavimo vlastitim životom bit ćemo više zadovoljni.










36
poruka na forumu
2 10



post # 68 | 2013-05-30 , 10:48 PM

Quote (Iustitia1989)
možda niti mi za njih nismo "normalni"?


da mi nismo normalni ko bi ih rađao?

eto aj ta tvoja priča, al slušaj sad moju, prihvati ih u društvo ok, oće da se vjenčaju ok, ne mogu da rađaju ee jbg šta sad? aa usvojiće bebu kao anđelina...i sutra će ta beba da ispašta zbog ljihove ''ljubavi''

ima jedna bolja ideja...ako si homo i nez osjećaš se ko žensko, otidi i operiši se i putuj u australiju ganjaj kengure...










142
poruka na forumu
234 1993



post # 69 | 2013-05-31 , 7:09 AM

Institutia nisi u pravu! kazes pusti ih da zive normalno... oni nisu normalni zasto bi ih onda pustili da zive normalno (da se vjencaju i usvajaju djecu???) da li bi ti voljela da te usvoje neki bolesnici ili neki normalan par! ako oni budu odgajali normalno dijete napravice od njeg bolesnika!
Neces udarati dijete ali ces ga od malena uciti da je to bolest i da nije normalno! A ako prihvatis njih da su normalni velike su sanse da i tvoje dijete bude kao oni...


Tol'ko stvari se moze raditi ustima... zasto ih trositi na pricanje?








92
poruka na forumu
32 237



post # 70 | 2013-06-08 , 5:32 PM

Gde normalno? Pa,Bog nije stvorio Evu i Milevu,ili Adama i Stevu,nego Adama i Evu.. Jos kad vidim da se muskarac obuce kao zena..Ma,daaaaj! Ne mogu..I suvise mi je gadno da razmisljam o feminiziranim muskarcima ! -.- FUJ!


Dzepna Venera :)








869
poruka na forumu
1519 5936



post # 71 | 2013-06-09 , 1:21 AM

Bog je stvorio muskarca da bude muskarac, a ne "tetka"....


Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se








287
poruka na forumu
36 149



post # 72 | 2013-06-09 , 4:33 AM

Čitam i ne vjerujem... Ja smatram da je zbog ovog, ovaj smatra da je zbog onog... Šta imamo mi da "smatramo", nauka dokazala zbog čega i kako... Zar ne treba tu da bude ENDE?

Po meni gore utiču ove Turske i Indijske serije, nego homoseksualnost... Čovječe, dodijeli smo sebi titulu razumnog bića(!?!?) i vidi kako se ponašamo... Razuma ni na kraj druma, već je tu klanje, strijeljanje, kastriranje i šta ste već pisali...

I većina vas se bazira na muškarce, na pedere (Bože me sačuvaj koji epitet), a malo vas spomene djevojke...
Moje mišljenje je da su više izopačeni ovi koji bi tukli i ubijali, da su gora opasnost narkomani, da nas uništavaju političari, a ne homoseksualci...

Prijateljski savjet: par puta glavom od zid, onako pošteno, da se malo razbudite i da shvatite da se niko više neće kriti!!! Pedofil će da gleda djecu u školskom dvorištu, pa neka ga kazne... Ubica će da ubije, pa neka ga kazne...
Vi ćete sa djevojkom da se ljubite u parku, pred djecom, starijim ljudima, i vama je to normalno... A homoseksualci će čitav život da se kriju od svih, jer neko od vas bi mogao da ostavi djevojku na koju minutu pa da mu razbije glavu... De budite ljudi prije svega, opustite se, pročitajte koju knjigu da vam u vokabularu ne bi bile samo riječi koje podstiču nasilje!


Zadovoljstvo je gledati umjetnika dok radi ono što najbolje zna, ali je neprocjenjivo stvarati umjetnost vlastitim rukama !!!








36
poruka na forumu
2 10



post # 73 | 2013-06-09 , 10:12 PM

kakve veze ima turska serija i gej parada?

razumno boće razumije da gejevima fali koja daska u glavi... danas toleriši pedera, sutra ćeš tolerisati ubice i pedofile... jer nauka ima objašnjenje i za to...pa će i ostali da traže svoja prava...

Kakvo dobro nosi tolerisanje i prihvatanje gejova? NIKAKVO

A to što ih mućaju po glavi kad ih vide, to je za njihovo dobro! Možda se opamete pa skontaju da adam i stevo ne idu zajedno, pa krenu da traže evu...







  Ashat



33
poruka na forumu
10 18



post # 74 | 2013-06-12 , 7:50 PM

Uff... Postavit homosexualce na istu razinu kao Ubice ili Pedifile je malo pretjerano...

Kao Prvo, netko je vec naveo, da su Pride Parade cisto Politicko sredstvo, sto ja mislim, da je tacno.

Gay Ljudi, bilo Muskarci ili Zene, oni u stvari samo pokusavaju da na neki nacin prezive u ovom prilicno netolerantnom Svijetu. Neki mozda zele biti prihvaceni, i traze neke vrste "Priznanja" sta ja znam, ali ona vecina samo zeli zivjeti svoj zivot in nista vise.
Dali to sad neki zovu Bolest ili poremecaj Hormona ili prirodjeno... Niti sam Psiholog, niti Ljecnik, da to mogu potvrdit ili zanjekat...
Oni jesu sto jesu... Tocka.
Ako su Ljudi sa karakterom, razumni i vaspitani, tko sam ja, da nekome sudim koga vise voli u Krevetu.

Nedavno sam bas citala u nekim Novinama, sta se u Hrvatskoj desava.
Tamo se Heterosexualci bune, jer Vlada ili neki Politicari zele uvesti Homo-Brak i skupljaju Potpise i Peticije da su protiv toga.
Cita se dalje, da se nadju neke skupine Homosa koji te standove napadaju, izderu potpisane Listice i vriste da su ponosni sto su Gay....
Okay, svako ima pravo na svoje misljenje i tako... ali ti Likovi ne shvacaju, da si sami sta taktim Akcijama stete.

Ja radim u Zatvoru u Njemackoj. I imam posla sa Zatvorenicima za koje puno puta kazem, da bi mi bilo pametnije, da nisam procitala njihov Dosije.
Tu se nalaze stvarno najgori od najgorih, pocevsi od Oca, koji ubija svoju Djecu, do Pedofila, Silovatelja, prodavaca Droge i teskih razbojnika
I naravno, ima i Homosexualaca...
Sta da vam kazem... nisu dospjeli u Zatvor, zbog svoje Sexualnosti, silovanja ili sl. Ali pored Pedofila, Homosima je najteze. Pogotovo muski zatvorenici ih cesto maltretiraju, siluju pa cesto i dozivotno nakaze.

Svatko ima pravo na Zivot, a Njemci imaju jedno izreku koja kaze: Leben und Leben lassen. Zivi i pusti zivjeti.


Poruku je menjao/la Ashat - Sreda, 2013-06-12, 8:02 PM


Voljeti nekog,a ne biti s njim
isto je kao biti kažnjen,a ne biti
KRIV!


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Homoseksualci (da li seksualno opredeljenje utice na licnost coveka?)
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]