Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Zbog cega ljubav nestane.
Zbog cega ljubav nestane.






829
poruka na forumu
588 3749



post # 46 | 2018-07-08 , 10:32 PM

jojjj ukakicu se od svakakvih komentara  lele  lol 

Quote
Eh sad zbog cega pa jbg nije me cuvao od drugih nije me voleo kao ja njega

^^^^ nema sta da te cuva nisi mamina devojcica ,,,velika si !!!!  to za voleti ,,,imaj na umu da uvek neko voli vise  ili manje od partnera!!! to sto imas ocekivanja  da to sto das treba da ti se istom merom vrati to je zabluda  ,,,preboli too!


Quote
Ljubav se gradi i tesko nestaje ,zaljubljenost dolazi i prolazi .Zrelost je najvise potrebna ljubavi .
Bravo Ljubav i zaljubljenost sasvim dve totalno razlicite stvari  da

hmmmm....u dosta slucajeva  tkz"""ljubav nestaje zbog trece osobe"kad ta treca  osoba pocne da vas "hrani" direktno ili indirektno  sa svim onim sto ne dobijate  trenutno kod partnera ,,,samim tim opadne vam zelja za dublju komunikaciju,uvek ste radi da cujete "trecu osobu sta ima da kaze ,nego svog partnera" 
Ljudi danas cesto pogrese  zato sto ne znaju svoje prioritete  ,i ne znaju sta oce od samih sebe  u dugogodisnjoj vezi,ali ljubav nestaje onog trena kad prvi put posumnjate  u vas odnos ,,,"uglavnom je od danas do sutra ,pa sta bude " -jeste to je lepo nema brige,,,ali ni PAMETI!!!"""kako ce te iskobeljati kad dodje ono """pa  sta bude ?! """ PA NIKAKO onda onda  je sve propalo ,,,jer do sada niste imali nikakav plan,par reci i neka trenutna paznja nece nadomestiti sve ono sto ste godinama  gubili  ....Preporuka  hranite partnera svaki dan paznjom osmehom ,poljubcem zagrljajem,ali zapamtite  ne OCEKUJTE DA VAM BUDE UZVRACENO ISTOM MEROM!


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Zbog cega ljubav nestane.
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]