Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Zbog cega ljubav nestane.
Zbog cega ljubav nestane.






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 16 | 2013-01-21 , 9:45 PM

Nestane jer smo je zanemarili jer je danasnjica postala preca sve je prece postalo od ljubavi
cak ju ni imenom ne zovemo vec kazemo ludilo.

Ljubav je nesto najlepse sto nam se desi ali i nesto sto zaboli i dugo bol traje
kad bih samo 10 min odvojili na dan za nju nebi ona nestala.










3268
poruka na forumu
448 1828



post # 17 | 2013-01-22 , 12:33 PM

kao sto Leksi rece, ljubav se mora njegovati kao biljka...
cim neko pomisli "e, to je to... on/ona je moj/a" sa sigurnoscu, e tu pocinju problemi...
niko, nikada sa sigurnoscu ne moze tvrditi da je netko njegov/njen i da se nikada nece "izmigoljiti" izmedju prstiju :D
ako nam je stalo do te osobe, uvijek cemo ulagati u tu ljubav, uvoditi inovacije na svim poljima koje ce tu ljubav ciniti interesantnom, a ne monotonom....
i trajat ce... ili kako Morena rece.... imat ce svoj vijek ;)


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








63
poruka na forumu
10 58



post # 18 | 2013-01-31 , 6:07 PM

Mislim da ljubav nestaje ili prestaje tad..kad dvije osobe u ljubavi ne shvataju da je potrebno raditi na tome, svakodnevno..kako bi ljubav opstala.
Nije ljubav takva da dodje i opstane sama od sebe, uvijek zavisi od nas.

Takodje mislim da ljubav..ili bolje receno iluzija ljubavi...izblijedi u slucaju da nismo to sto jesmo kad u vezu ulazimo. Jer obicno tad svi pokusavamo biti najbolji u ocima suprutnog pola. Zato glasam za iskrenost od samog pocetka, to je temelj trajne ljubavi, a sve ostalo je nesto sto sami gradimo.Iskreno, mislim da bih mogla sa bilo kojom od prethodnih ljubavi da nastavim gdje smo stali, s tim da bih morala da iznova upoznam kakvi su u medjuvremenu postali, posto sam, ako nista drugo, upoznala potku po kojoj su kitili svoje ukrase, tako da im, u sustini, znam osnovu. Drugacije ih ne bih ni zavoljela, sigurno.


Poruku je menjao/la Adrijana_ - Cetvrtak, 2013-01-31, 7:03 PM


Žena, sigurna u sebe, na ulici nema potrebe da se okreće za drugim ženama.. One se okreću za njom.





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 19 | 2013-02-02 , 3:41 PM

ljubav ko i svako zivo bice mora dda se hrani neguje odrzava cim jedan karika pukne tako i ljubav nestane (mada ja mislim ljubav su izmislili da zavaraju narod ) jer od iste se ne zivi a zivi se za istu :D








10
poruka na forumu
2 10



post # 20 | 2013-02-02 , 8:12 PM

ne postoji rok ljubavi postoji razlog raskida veze


Milan Djurkovic








1354
poruka na forumu
453 256



post # 21 | 2013-02-02 , 11:43 PM

Ljubav je samo rijec i nista vise,
ljubav se uvijek isto cita i pise
ruka u ruci je vec nesto drugo
i sapat njeznih rijeci
uz kapi kise...

Ljubav je samo rijec i nista vise,
obicna slova svakog lista papira,
tajna i strepnje su vec nesto drugo,
to je i prvo pismo sto rijeci bira,
ljubav je samo rijec i nista vise...

Ponekad je samo pogled
uzrok bezbroj budnih noci,
uzalud se nekad moli,
to je ljubav, to se voli,
i kad oci suze vlaze
i nevjesto kad se laze
ili kada tijelo boli,
to je ljubav, to se voli...

LJUBAV JE NEMILOSRDNA "KUCKA", KAO NOZ SA DVE OSTRICE JEDNA TUPA PA MANJE BOLI A DRUGA OSTRA PA RAZARA, GLUVA KUCKA BEZ ICEG DOBROG NA KRAJU!!! ;)


Poruku je menjao/la djawolica87 - Subota, 2013-02-02, 11:44 PM


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:








10
poruka na forumu
2 10



post # 22 | 2013-02-03 , 0:54 AM

nIJE TACNO


Milan Djurkovic








759
poruka na forumu
24 112



post # 23 | 2013-02-14 , 10:27 PM

Neko mi jdnom rece, da ljubav nema svoj oblik... nego se sastoji iz vise njih... nada, povjerenje... i ne znam sta bi ono trece.... valjda se ljubav izgubi kad nestane ovo drugo... mozda i ono trece... ali ne secam se sta bi trece....








64
poruka na forumu
3 34



post # 24 | 2013-02-24 , 12:50 PM

- NWA_ZANJ, - pozrtvovanje ?


COLONIA FOREVER :D








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 25 | 2013-02-24 , 1:59 PM

Ljubav ima li rok trajanja?? eh tesko je to reci..to zavisi od ljudi koji su u vezi i koliko oni ulazu u tu vezu ..ako se trude i oboje ulazu trud ,povjerenje i najvaznije iskrenost....ta ljubav nema rok trajnja ona ce trajati dok je tako...

dok jedno od njih odustane od toga svega,privlaci ga ovo ono..ta ljubav od u p.m. nema ljubavi ako nema uzajmonog truda...
dzaba sve ako jedno ulaze a drugo ne....

Quote (Incredible)
Nestane jer je neko od njih dvoje ubio tu ljubav necim i ta ljubav je pocela da se gasi,i nisu adekvatno reagovali,popricali povodom toga i ta ljubav je nestala.... Mada po meni licno mislim da se osjeti,kada ta druga strana pocne da se hladiti,da pocne da gubi osjecaje,tako da cu reagovati blagovremeno

slazem se :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 26 | 2013-02-26 , 4:47 PM

Sve ima objasnjenje pa i zasto ljubav nestane samo eto ja jos uvek nisam shvatila poentu tog nestajanja.










314
poruka na forumu
15 192



post # 27 | 2013-02-28 , 2:14 PM

Ljubav je kurva ( ne reagujte na prvu, to "kurva" ima dublje značenje )










2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 28 | 2013-03-26 , 3:23 AM

Quote (Impi)
(mada ja mislim ljubav su izmislili da zavaraju narod ) jer od iste se ne zivi a zivi se za istu


podrzavam :)

Mada poenta nestajanja ljubavi je uvek nedostatak neceg :) ne postoji savrsena ljubav , nego onoliko idealna koliko je mi sami idealizujemo ;) recimo kad se razocaramo ljubbav nestaje ili izbledi... ili kad ljubav predje u naviku onda polako nestaje i ostaje samo osecaj odgovornosti za osobu koja nam je draga i kojoj smo posveceni bili toliko dugo vremena ;)

Mad postoji i onaj ruzan deo kad se ljubav trazi u vise ljudi jer nas samo jedna osoba ne ispunjava skroz ;)


Poruku je menjao/la majce_bg - Utorak, 2013-03-26, 3:24 AM


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








9
poruka na forumu
3 3



post # 29 | 2013-06-16 , 8:56 PM

Zbog - izdaje, poverenja... ?


To avoid become a vampire of vampiring teeth, man/woman have to be bitten by other human being who is born at dawn. If accidentaly man/woman is not born at dawn the subject will be changed at Karakongula !

Poor me :P








3
poruka na forumu
10 53



post # 30 | 2013-06-17 , 0:31 AM

Moj deda kaze"Ljubav je izmislila sirotinja da bi lakse dosli do pi*ke". bocka


Poruku je menjao/la metall - Ponedeljak, 2013-06-17, 0:32 AM


tallme


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Zbog cega ljubav nestane.
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]