Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Ljubavne poruke (Stihovi-sms-stih u slici)
Ljubavne poruke






5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 76 | 2013-08-26 , 2:02 PM

"Mi nismo od onih što tuguju na rastancima, mi se rastajemo stisnutih usana i sa osmijehom,
a suze su dozvoljene tek iza prvog ugla."

"Bila je luda i jedinstvena. Nepopravljiva i bezobrazno ravnodušna. Posebna. Smijehom je sakrivala strah, ponosom slabost. Bila je neko ko ne zna ostati.
I nije ostala, nikada. A volio sam je. I ona je mene voljela. I svi su to znali, osim nas!"

Plakala bih, no nema tih suza koje mogu pomoći, odagnati misli crnje od ove tame pod prozorom, što me kidaju do neizdrživog bola. Ima toliko toga što bih željela izbrisati kao što sada rukavom brišem zamagljeno prozorsko staklo, ali se izbrisati neda. Nije duša nešto tako čvrsto, ravno i prozirno kao staklo. :( :(


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 77 | 2013-09-13 , 10:36 PM

“Poželim te uvijek. Nije mi potreban ni razlog, ni dobra prognoza srca koja te tako pokorno čuva. Poželim tvoj miris, pogled, osmeh. Tvoje ruke na kojima je jasno ispisana sudbina moje ljubavi. Nedostaješ… Za ovo moje sad i za naše zauvek.”.


I ne znam sta je i kako se zove ovo medju nama... ljubav, ludilo, navika, zelja... i nevazno je... Znam samo da popunjavas sve praznine moje duse, cinis da sam posebna , jedinstvena, necija... samo tvoja... Udaras ceznju svaki put kad te nema, ozivis me svaki put kad me zagrlis i pogledas... Sav moj svet se razlije u tvojim zenicama, a damari tvog srca ispod kosulje vriste tiho moje ime... Ludillo ? :D Mozda... Zelja? <_< Sigurno.... Ljubav ? da ;) Ona vekovna, neponovljiva, tajna... pomalo bolna, ali jedinstvena i nasa :*

Added (2013-09-13, 9:36 PM)
---------------------------------------------

Cuvaj me u malom kutku svog srca! Neka ti moje misli ne remete ni jedan trenutak zivota, a voli me tek toliko da znam da postojim!










782
poruka na forumu
47 137



post # 78 | 2013-09-13 , 10:38 PM

Zatvori sve kapije
da sacuvam senku
kuda me saljes bez nje
Ovako samu i golu
bacas podrugljivim ocima
Pusti da odmorim
i obrisi ovu kisu lutanja
bole ugrizi samoce
Pokloni san
koji vredi sanjati
Ponovo ce noc
i nemam kuda
Zatvori kapije
duvaju vetrovi rastanka
nedaj da me povuku
nesigurni putevi daljine
Nema tamo ruku
da me prihvate
ni poljupca da utoli glad
Prepoznaj me u ovom nepriznavanju
i voli...
sve sto ne budes shvatio u meni


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 79 | 2013-09-14 , 3:04 PM





Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 80 | 2013-09-14 , 11:14 PM








  Dea92



1186
poruka na forumu
856 5488



post # 81 | 2013-09-15 , 1:52 AM

-Kaze decko devojci: "Mogu te naterati da kazes VOLIM TE" :)
ONA: Nema sanse!
ON: Hocemo se kladiti? (:
ONA: Ajde! :P
ON: Ok! Za pocetak....reci plava?
ONA: Plava!
ON: Reci ljubav?
ONA: Ljubav!
ON: Koliko je 1+1?
ONA: 2!
ON: Koliko imas godina?
ONA:18!
ON: Hahahahhaha...rekao sam ti da te mogu naterati da kazes 18! xDDD
ONA: Ne! Rekao si da me mozes naterati da kazem VOLIM TE!
ON: I ja tebe...♥ (:


I dusa i telo sve je CRNO BELO, za ostalo nek nas ČUVA BOG ♥

Zagrli i poljubi me sada,
ostani bar noćas sa mnom do kraja,
gromovi nek lome nebo mog grada,
nek padaju letnje kiše po nama.... ♥♥♥♥♥

N♥♥♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 82 | 2013-10-19 , 4:56 PM

Dodirneš mi srce,a onda nestaneš.Pružaš mi ruku,a onda prestaneš.Pustiš me da sanjam i tad me probudiš.Udijeliš mi milost,a tad me pogubiš.A ja bih da te ljubim,a ti si daleko...ja bih da te budim,a budi te druga neka,ja bih da te sanjam u noćima bez kraja,ja bih da me ljubiš dok zora noć osvaja...ja bih da prepoznaš sve što nas spaja,shvatiš da moj si put do raja...ja bih da si blizu,da pratiš me kao sjena,ja bih da sam tvoja ispunjena želja..


Reci mi sad kad u tvom narucju druga sniva, da li sam za nas rastanak ja kriva? Reci mi sada kad nas daljina deli, da li si bio srecan onda, ne tako davno, kada smo se voleli? Reci mi sad, kad te vec nas rastanak nije boleo, da li si me ikada voleo

Rekli su mi da dan traje 24 sata, da sat traje 60 minuta, da minuta traje 60 sekundi - ali mi nitko nije rekao da sekunda bez tebe traje vecno...

Ti mozes drugoj u zagrljaj pasti i drhtati poput morske pene,ali kad budes na vrhuncu strasto gledat ces nju a vidjeti mene....

Kad bih ljubav svoju suzama morao dokazati, ja plakao bih dan i noc, ali suze svoje nikad isplakao ne bih jer te volim kao bolesnik svoj posljednji dan.

Bori se za srecu, za ono zelis. Ono sto mnogo ti znaci, nemoj deliti. Ne brini za druge, jer drugi ce se snaci, ali ljubav poput tebe tesko je naci.

Što je mladost - to znaš, što je život - to ćeš znati, a što je ljubav, nećeš znati, a da nećeš zaplakati..!!

Added (2013-10-19, 3:56 PM)
---------------------------------------------
Upoznala sam ga slucajno.. U pocetku je bio ista kao i ostali, ali kako je vreme prolazilo svaka moja misao, svaka moja odluka je bila vezana za njega.. Bio je moja prva misao kada se probudim ujutru i poslednja misao kada legnem uvece.. I nakon nekog vremena shvatila sam da ga volim i da bi moj zivot uz njega bio sarsen.
Sad mi preostaje samo da to sve ostvarim i zivim sa njim savrseno. :) :*










712
poruka na forumu
219 844



post # 83 | 2013-10-20 , 8:07 PM

Ljubav je kao pjescani sat: kad se napuni srce,isprazni se mozak!..


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 84 | 2013-10-20 , 11:07 PM





Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 85 | 2013-11-15 , 0:29 AM

:*

Bila je moja, znam, i dušom i telom...
Često pusti suzu, prizna da me voli, a
ja glup uvek je odbacim kao da ništa
ne vredi.... Koristio sam je kao
igračku, znao da da će na sve pristati
samo da se oseti mojom na tren.... Lagao sam je, varao, uništavao.....
Druže, ona se umorila, okrenula novi
list, sada se smeje za nekog drugog,
a ja tek sad vidim taj osmeh.....
Pružila je sve njemu što je nekad
moje bilo..... I prijatelju, danas znam šta sam od sebe gurao, danas mi
fali..... Danas znam šta sam imao i
bacio, bacio zauvek.










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 86 | 2014-01-12 , 9:17 PM

Jedino čega smo oboje bili zaista svjesni je činjenica
da u trenucima kada se nismo čuli, oboje smo osjećali neku užasnu prazninu
i ogroman nedostatak nečega. Da, bili smo kao jedna ličnost u dva različita tijela.
Oboje smo shvatili da samo zajedno činimo onu pravu i idealnu cjelinu.
Sve je bez toga postalo nekako otkinuto, odsječeno, nedovršeno.. :p

Imao sam jednu smeđokosu, koju sam uvek zvao mojom, iako to nikada nije bila.
Bila je tuđa, a uvek je bila više moja nego njegova. Luda smeđokosa, tamnih očiju,
jedina žena koja me naterala da patim. Nikada joj nisam rekao da je volim, ne zato što
je nisam voleo, nego zato što sam znao da će te dve reči pokvariti sve.
Bezobrazna, uvek se durila, glumila da je ravnodušna, nepopravljiva, sposobna da voli
i mrzi u isto vreme. Naučila me da nije sve u životu biti kreten i ženskaroš, da srce možeš
dati samo jednoj ženi i nikada biti nezadovoljan zbog toga.
Znala me zavesti, ona sama, kao deset drugih. Znala me izludeti, naljutiti, kao niko nikada.
Osposobila me da zavolim, baš nju. Ali zauvek onesposobila da volim ijednu drugu onako jako,
onako ludo, nezrelo, bahato, ali svejedno verno… Zauvek. ;) :p kao

Gledam sve te žene oko mene kako su jednostavne, nasmijane, zavodljive.
A ona... Komplikovana maksimalno, uvijek ljuta na mene.
I ne trudi se da me dobije, a ima me. Kako joj samo uspijeva ? :p :p :p


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 87 | 2014-01-20 , 7:15 PM



Kad ti najteze bude ili kad osjetis da te nesto boli, sjeti se da postoji bice koje te vjecno i duboko... VOLI!








  Dejan



222
poruka na forumu
3 11



post # 88 | 2014-01-20 , 7:15 PM

1. Ako me ikada zaboravis ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju one koji su ih zaboravili!

2. I want to have you by my side, without you I cant sleep at night, the only thing I want to do is to be in love with you!

3. Tek kad andjeli postanu zli, kad okeani presuse svi, tad srce ce moje prestati goreti, i ja cu te prestati voleti...

Teram te od sebe,sa sobom se borim,zelim da te mrzim prokleto TE VOLIM!!!!

Oci tvoje govore da me vise ne vole,reci sreco iskreno mi kazi,dusa tvoja dal jos moju trazi?!

Covek ne umire samo jednom,on umire svaki put kad izgubi ono sto voli!

Zavolela sam divne oci,jedne lepe tople noci.Bila sam srecna to jedno vece,a njemu su druge bile prece!

On: Volim te!
Ona: Zašto? Ona iza je mnogo lepša od mene.
On se okrene,ali iza nema nikoga.
Ona: Da me voliš, ne bi se ni okrenuo.









209
poruka na forumu
23 90



post # 89 | 2014-01-20 , 7:15 PM

Znaj da bebo volim te samo ja,moje srce tebi pripada,ti si andjeo bez imena,daj mi ruku da te vodim ja! <3


Ljubav je smisao zivota rece mi covek dok cigaru mota





  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 90 | 2014-01-20 , 7:15 PM

Sve sto ti zelim reci sastoji se od par rijeci zapamti ih molim te one glase VOLIM TE

Ljubav-Ljubav-Ljubav to je cilj zivota, reci koga volis to nije sramota!

Volim te jako,volim te puno...voleti nekog je veliko cudo...voleti nekog zna svako,ali voleti tako kao ja tebe...pa skoro niko.Volim te i volecu te sve dok zivim ljubicu te,grlicu te nezno dok spavas...ti ces misliti da sanjas.Tebe voleti je lako ko pero,al mene je sam bog natero da se zaljubim u tebe i da te zavolim vise od sebe smile heart heart yahoo


"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Ljubavne poruke (Stihovi-sms-stih u slici)
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]