• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Znate li kojem delu muškog tela naviše godi ženski dodir?
Znate li kojem delu muškog tela naviše godi ženski dodir?

340
poruka na forumu
259 5591

post # 1 | 2016-04-06 , 2:37 PM

Muškarci, za razliku od žena, nemaju puno erogenih zona. No na muskom telu postoje čarobne tačke strasti, a niti jedan se ne nalazi ispod razine struka. Saznajte gde je muška 'tačka vrenja' koju možete aktivirati poljupcem, dodirom i grickanjem

Klikni da vidis sliku.

"Muški vrat skriva najjače erogene zone koje ga, ako se dotaknu, poljube ili pak gricnu na pravi način mogu u trenu uzbuditi"

Osim bradavice, pupka, prepona i, naravno muškog ponosa, na telu muškarca postoje tačke koje mogu izazvati erupciju strasti.
Reč je o muskom vratu koji skriva najjače erogene zone i koji, ako se dotakne, poljubi ili pak gricne na pravi način muškarca može u trenu uzbuditi.

1. Za poljupce:
Želite li isprobati najstariji trik koji doista pali, 'napadnite' muskarcev vrat. Nakon poljupca u usne skrenite pogled i krenite prema vratu, tačnije području ispod uveta.
Poljupci na ovom delu vrlo su strastveni i zavodljivi te se smatraju najmoćnijom erogenom zonom. Poigrajte se s poljupcima i priuštite muskarcu užitak koji podiže granice.

2. Za dodire:
Vrhovi jagodica koji polako prelaze preko tela ženama predstavlja pravi užitak. No, isti efekt imaju i na muškarcu, posebno da delu vrata. Želite li isprobati ovaj trik upotrebite maštu i lagano krenite u akciju.

Kada zagrlite muškarca i krenete s poljupcima, vrhovima prstiju polako pređite po sredini vrata i to od zatiljka prema dole. Ovaj nežan dodir vrlo je moćan, posebno ako se kombinuje s prvom tačkom.

3. Za grickanje:
Nežno grickanje vrlo je strastven čin koji, u žaru seksualnog odnosa spontano ili ciljano koriste mnogi. No nežni ugrizi čine čuda na vratu muškarca i zato isprobajte ovu staru dobru tehniku uzburkavanja strasti.

Krenite s tačkom 2., potom pređite na tačku 1., a za veliko finale iskoristite zubiće. Završetak vrata i deo ramena nežno uhvatite zubima te primite kožu taman toliko da se ne oseti. Užitak koji pruža ovaj na oko beznačajan trik za muškarca je neopisiv.

Poruku je menjao/la Remedy - Sreda, 2016-04-06, 2:56 PM

59
poruka na forumu
10 107

post # 2 | 2016-05-21 , 2:29 AM

O boze ja ne smem da ovo komentarisem u mom fazonu lako ce me smotati neka

971
poruka na forumu
651 7574

post # 3 | 2018-06-12 , 4:20 PM

Remedy, sreco moja..evo nesto novo sam naucila... :o  lol 
sad samo jos i da primenim :p

Nju niko ne moze da ima. Niko. Takva je.
Ludo svoja, a mozda ni sva svoja.
Sa njom mozes sve dok te hoce. Tacnije dok te hoce pored sebe.
Kad te nece,nema te sile,koja bi je ubedila suprotno.

7868
poruka na forumu
3545 9823

post # 4 | 2018-06-12 , 5:25 PM

Ja kad sam procitala temu ... svasta mi je proslo kroz glavuu ... uhhh 
okac

Jesi ti normalna?
-Kako za koga…

971
poruka na forumu
651 7574

post # 5 | 2018-06-12 , 5:28 PM

Quote LAstrumfi ()
Ja kad sam procitala temu ... svasta mi je proslo kroz glavuu ... uhhh

nekako i meni  lol

7868
poruka na forumu
3545 9823

post # 6 | 2018-06-12 , 5:31 PM

Natasha77, znaci misli mi Boze ... ne znam sta mi ... kad ono uhh ispade nesto ... deseto skroz :D
aman sto se ismija kad otvorim ...
Al ejj etoo naucismo nesto novooo... sad znamo kojI to dio tijela muskima najvise godi kad ih diramo lele ..
a ja vazda mislila zvizdi ahhh necu vise nista da kazem ... sram me bilo kazna

Poruku je menjao/la LAstrumfi - Utorak, 2018-06-12, 5:32 PM

Jesi ti normalna?
-Kako za koga…

971
poruka na forumu
651 7574

post # 7 | 2018-06-12 , 5:32 PM

LAstrumfi, i ja ceo zivot bila u zabludi  lol  lol

776
poruka na forumu
137 1408

post # 8 | 2018-06-12 , 8:21 PM

Ja licno pojma nisam imao sta me kao muskarca "pali" ,kada me zena dodiruje i ljubi ... Jos sam ja jako mlad i ne iskusan izgleda .....   HVALA Vam Veliko na pomoci da postnem svestan svoje nesvesti ... !!!  kao srce ljut lele

Poruku je menjao/la zajackod - Utorak, 2018-06-12, 9:36 PM

971
poruka na forumu
651 7574

post # 9 | 2018-06-17 , 7:02 PM

hhaahahah...ma pravi dodir pali svuda :p

1050
poruka na forumu
1507 5797

post # 10 | 2018-08-17 , 0:41 AM

zene navaliteee sada bombardujte muskarce hahaah

Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se

1485
poruka na forumu
579 3609

post # 11 | 2018-08-22 , 11:08 PM

kad me zasvrbi nesto na ledjima  ,,,pa me ona sa noktima grrrr pocese laganoooo  mmmmmnista lepse  ,,,odma mi se ,,,apetit poveca  (ogladnim obavezno )   xaxaxaxaxax

Lojalnost i doslednost su osobine koje jako postujem i bez kojih mi covek nekako nije covek !
Lako je pricati ,baratati recima i recenicama ,ali stajati cvrsto iza svake koju izgovoris je vec karakter!!
Pa cak i kada te kosta .Tek tada mozes reci: "JA SAM SVOJ!!!
Do tada si svaciji....

Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Znate li kojem delu muškog tela naviše godi ženski dodir?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]