• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Prvo sexualno iskustvo.
Prvo sexualno iskustvo.






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-07-01 , 11:21 PM

Ako ste ga imali mislim da bi bilo od koristi da to malo opisete jer ce mozda nekome biti od koristi ;)
Znaci kako je doslo do?
Kako se osecalo?
Kako se zavrsilo? :D
Sex mislim :p

Savjeti djevicama i djevcima za prvi sex

Kako komunicirati prije prvog sexa

Odaberite trenutak i upitajte svog partnera da li se osjeća nervoznim zbog prvog sexa. Vrlo će vjerojatno ona ili on biti sretni što imaju priliku razgovarati o tome. Razgovarajte o svojim strahovima i nadanjima. Ukoliko ste prenervozni za takav razgovor savjetujte se sa prijateljom ili stručnom osobom.

Da li će krvariti? Da li će biti bolno?

Kada žena gubi nevinost moguće je da krvari i osjeti bol. Ipak, to ne bi trebalo trajati predugo niti je to jako ozbiljan problem. Kako bi sve bilo lakše, predigra neka bude što duža prije penetracije. Također osigurajte dobar lubrikant. Nemojte koristiti one sa glicerinom jer znaju izazvati infekcije. Ako se bojite zakrvariti hotelske plahte ponesite ručnike sa sobom.

Da li će on moći zadržati erekciju? Što ako neće?

Presing prilikom prvog sexa može biti prevelik za muškarca. Ukoliko ‘stvari’ ne rade kako treba pokušajte promijeniti ugođaj. Probajte još produžiti predigru ili ozbiljno razgovarajte o vašoj vezi i uzajamnoj ljubavi.

Da li ću biti dovoljno dobar/dobra?
Seks kao i druge stvari zahtijeva praksu. Vrlo vjerojatno da ćete se osjećati malo nespretno. Opustite se i prilagođavajte se i slušajte partnera. Otkrijte što mu/joj odgovara, a što ne. Ne bojte se pitati. Koncentrirajte se na to kako je konačno lijepo biti jedan drugom u naručju.

Added (2012-07-01, 10:21 PM)
---------------------------------------------
Zanima me da li je ovo potrebna tema na sajtu ili da ju maknem mozda nema medju nama nevinih :D



Poruku je menjao/la Dusomoja - Utorak, 2012-01-17, 6:34 PM










759
poruka na forumu
24 112



post # 2 | 2013-02-15 , 3:33 PM

Ta stvar dodje i prodje totalno spontano.... a niko ni ne dozivi taj prvi seks zapravo onako kako i zeli da se to dogodi :)

Cemu onda komentirati.... ;)





  bane



326
poruka na forumu
87 477



post # 3 | 2013-02-16 , 5:52 PM

Ko o cemu Dusomoja, o sexu :D :p :p da cujemo tebe prvo :p :p

pa ovako,moje prvo iskustvo i nije bilo neko,s obzirom da smo ja i tadasnja devojka malo vise popili,a oboma nam je bilo prvi put,nije islo onako kako smo zamisljali...u tom trenutku nismo bili spremni,ali smo zato sledeci dan,prisebni i do usijanja pripremljeni :D zavrsili to sto smo poceli prethodnu noc :D :D ...

moj savet koji Dusamoja nije spomenula,upucen je muskarcima,tacnije vama koji stupate u sex prvi put,ostavite alkohol,veoma lose utice na erekciju,ili eventualno uzmite casicu nekog zestokog pica,cisto da vam trema malo opane...i jos jedna stvar,prvi put niko nije dobar,i nista ne zna...trudite se onoliko da budete i vi i doticna osoba zadovoljni...

sex je kao i posao ili fudbal ili nesto trece,sto se duze bavis tim sve si bolji i iskusniji u tome,zato polako :D :D :D

i jos jedan savet,manje ucite lose utice na vid,a vise upraznjavajte sex,dobar za vid i podmladjuje :D lol


Poruku je menjao/la bane - Subota, 2013-02-16, 5:55 PM


Živi život,kao da ti je poslednji dan...

Come to the cabaret of desire :)








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 4 | 2013-02-18 , 6:59 PM

Quote (bane)
i jos jedan savet,manje ucite lose utice na vid,a vise upraznjavajte sex,dobar za vid i podmladjuje

pa ovome tvom bi se trebali samo sexsati da bi bili mladii aa dokotore savjeta ti hahhahhahahahha joj :D :D xd


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  bane



326
poruka na forumu
87 477



post # 5 | 2013-02-18 , 10:19 PM

Quote (strumfeta)
pa ovome tvom bi se trebali samo sexsati da bi bili mladii aa dokotore savjeta ti hahhahhahahahha joj


samo sam rekao,manje ucite a vise upraznjavajte sex,a nisam rekao da nikako ne ucite....kako sam ja postao doktor,malo ucenja i slusanja,a nakon toga mnogo sexa :D :D :p :p brows


Živi život,kao da ti je poslednji dan...

Come to the cabaret of desire :)








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 6 | 2013-02-19 , 0:07 AM

bane, znaci da bi zdrava i mlađe izgledala preporucujes samo sexs..
e ako tako doktor kaze pocinjem da to upraznjavam stid stid stid stid stid stid


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








759
poruka na forumu
24 112



post # 7 | 2013-02-19 , 2:01 AM

sex leci sve... pa i celulit :p








64
poruka na forumu
3 34



post # 8 | 2013-02-24 , 1:09 PM

sex zateze bore :D


COLONIA FOREVER :D








1
poruka na forumu
0 0



post # 9 | 2013-03-03 , 2:06 AM

Au moje prvo seksualno iskustvo bilo je divno!!!Moja simpa i ja smo otisli u kafic cim se skola zavrsila oko 8 i bili do pola 10 i jedan tip mi je slao pice na njegov racun i mojoj simpi je to zasmetalo pa su se oni zakacili i potukli.......Otisli smo kod njega,sela sam kraj njega na kozni dvosed i poljubila sam ga i rekla mu da mi se svidja vise od godinu ipo dana,i on je meni priznao isto zatim me je uhvatio oko struka i poljubio nezno me je spustio i popeo se na mene poceo je da mi otkopcava kosulju i polako da mi zavlaci ruku pod suknjicu i onda je ............NE KAJEM SE!!!!!!!!!!










9
poruka na forumu
3 3



post # 10 | 2013-06-19 , 7:41 PM

cicamica, a ti nikako ne rece - sa kim ti završi na kožnom dvosedu :p
Sad je pitanje pošiljaoc pića... ili tvoja simpa :D


To avoid become a vampire of vampiring teeth, man/woman have to be bitten by other human being who is born at dawn. If accidentaly man/woman is not born at dawn the subject will be changed at Karakongula !

Poor me :P








1203
poruka na forumu
58 815



post # 11 | 2013-06-19 , 11:02 PM

19godina....i bilo je super normalno ;)


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Prvo sexualno iskustvo.
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]