• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Da li vise varaju zene ili muskarci?
Da li vise varaju zene ili muskarci?



  Sid



380
poruka na forumu
105 507



post # 16 | 2012-09-20 , 1:51 PM

mozda ja nerazumijem...
Mozda u zivotu nesto krivo radim...
Ili sam samo musko...

Meni je strasno tesko naci osobu koja ce razumjeti zasto ja nesto radim na neki nacin, tesko mi je naci osobu koja ce me pratiti u svemu tome, tesko mi je naci osobu koja ce meu potpunosti ispuniti...
Ili mozda ja previse trazim?
Varao sam, varam, i varati cu sve dok ne nadjem omo sto trazim...
Sad je pitanje zasto sam uopce u vezi...
Samo zato jer je ova djevojka za korak blize onome sto trazim od prosle...
Ali nije ona koju trazim...


jedno je kad ceznes za nekim ko je daleko,
a drugo kad ceznes za nekim ko je kraj tebe, tu...

godine nas obrade razlicito...
nekome postane vazno s kim ce leci,
a nekome s kim ce se probuditi...





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 17 | 2012-09-20 , 2:50 PM

sad_clown, meni ta situacija, uz duzno potovanje deluje nestabilna.
To mi ispada kao, e imam dobar ajfon, ali svidja mi se onaj sto je izasao, ali mozda nece biti dobar kao ovaj, pa je
za nijansu bolji :) Tako nekako :) Ali srecno u potrazi! :) U moru ima mnogo riba ;)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!





  Sid



380
poruka na forumu
105 507



post # 18 | 2012-09-20 , 3:18 PM

i sto je tu nestabilno???


jedno je kad ceznes za nekim ko je daleko,
a drugo kad ceznes za nekim ko je kraj tebe, tu...

godine nas obrade razlicito...
nekome postane vazno s kim ce leci,
a nekome s kim ce se probuditi...








782
poruka na forumu
47 137



post # 19 | 2012-09-20 , 3:27 PM

Mislim da nikad ne treba odustati od potrage za onom osobom koja vas ispunjava i cini srecnim. Neki ljudi imaju srece pa takvu osobu nadju relativno brzo dok neki tragaju duze i pri tome, nazalost, povrede i sebe i one osobe koje se ispostave kao pogresne. Treba znati sta trazis. I treba to znati prepoznati u nekom. I ne treba nikad odustati od trazenja. Ako se to zove varanje - pa neka.


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 20 | 2012-09-21 , 3:19 PM

ja ne bih kategorisala ko vise vara... muskarci ili zene... pa svaki muskarac koji vara ima zenu s kojom ce prevariti i obratno :D izuzev ako se radi o homoseksualnoj vezi... ali i tu se ne moze gradirati :D
i da, vara onaj ko ima zelju da to uradi i kome se, naravno, pruzi prilika, jer nista se ne desava "slucajno"


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 21 | 2012-09-21 , 3:30 PM

Quote (sad_clown)
Meni je strasno tesko naci osobu koja ce razumjeti zasto ja nesto radim na neki nacin, tesko mi je naci osobu koja ce me pratiti u svemu tome, tesko mi je naci osobu koja ce meu potpunosti ispuniti... Ili mozda ja previse trazim?

ne trazisprvise nego smo ono sto te cini srecnim i ispunjava u svakom pogledu :)
Quote (sad_clown)
Varao sam, varam, i varati cu sve dok ne nadjem omo sto trazim...
Svaka cast :D extra iskrn s velikim samopouzdanjem
Quote (elllena70)
Mislim da nikad ne treba odustati od potrage za onom osobom koja vas ispunjava i cini srecnim. Neki ljudi imaju srece pa takvu osobu nadju relativno brzo dok neki tragaju duze i pri tome, nazalost, povrede i sebe i one osobe koje se ispostave kao pogresne. Treba znati sta trazis. I treba to znati prepoznati u nekom. I ne treba nikad odustati od trazenja. Ako se to zove varanje - pa neka.

Ja mislim da je ovo odgovor na ovu temu ;)










130
poruka na forumu
333 2852



post # 22 | 2013-04-22 , 11:16 PM

Mislim da su zene i muskarci jednaki u prevarama.


Pazi sta zelis, mozda se ostvari!!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 23 | 2013-04-26 , 7:02 PM

Nebitno je musko ili zensko !

To je ono kako doslo tako proslo ja znam da nisam sklona tom zanatu :D










290
poruka na forumu
90 409



post # 24 | 2013-04-26 , 7:27 PM

Ja mislim da nema tu vise manje ...isto je to sve... da :)


NE MOZES BITI DOVOLJNO DOBAR SVIMA...
ALI CES UVEK BITI SAVRSEN,ONOME KO TE VOLI...

NIJE SRETAN ONAJ KOJI PUNO IMA...
VEC JE SRETAN ONAJ KOME MALO TREBA...








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 25 | 2013-04-26 , 11:56 PM

Quote (BLACK_ANGEL)
Ja mislim da nema tu vise manje ...isto je to sve...


+1

Quote (Sid)
Sad je pitanje zasto sam uopce u vezi...
Samo zato jer je ova djevojka za korak blize onome sto trazim od prosle...
Ali nije ona koju trazim...


E sad mene zanima, zasto ljudi ostaju u vezi iako su svesni da to nije to? Ulaze dublje u nesto za sta su sigurni da nema perspektivu? Traze sa strane, umesto da prekinu tu vezu pa onda da traze tu "pravu"..

Quote (elllena70)
I ne treba nikad odustati od trazenja.

Slazem se, treba traziti dok god ne pronadjemo nekoga ko nam odgovara...s kim smo srecni, mada ja licno mislim da se to moze i bez varanja..


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








142
poruka na forumu
234 1993



post # 26 | 2013-04-27 , 0:39 AM

Ne moze muskarac da vara zenu koliko zena moze da se pravi da mu je vjerna! :p


Tol'ko stvari se moze raditi ustima... zasto ih trositi na pricanje?








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 27 | 2013-04-28 , 6:31 AM

LoveDoctor, kazna :p

A nema ko vise koga ;) Svakog svakoga :) Danas se ne zna ko je prvi poceo , ali poenta price je da svi vracaju "nesto" sto je neko njima vratio i tako u krug :)

Cura ce da se vadi da nju povredio neki decko i da zbog toga ona ima prava da vara da bi pokazala kako je nju bolelo tad... A momak ce da vara jer mu se moze ;) uglavnom ne podrzavam nijednu ni drugu stranu - posto ne podrzavam varanje uopste :) ako te osoba sa kojom si ne ispunjava u svakom pogledu nego pored nje osecas potrebu da trazis nekog sa strane onda budi covek i raskini i kreni dalje...No da ne zadjem u pogresnu temu , poenta price je da nema pitanja ko vise vara jer su podjednaki :)

S tim sto moram da naglasim da su tad u boljom situaciji muski jer oni kad varaju oni su "frajeri" , a zene kad varaju "prostitutke" ;) ( LoveDoctor, nemoj mi se javljatii na ovaj moj post sa odgovorom za kljuc i brave da te ne bih tukla :p )


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 28 | 2013-04-30 , 11:36 PM

Ženski problem: VOLE ONOG KO IH JE POVREDIO.
Muški problem: POVREDE ONU KOJU VOLE!!

I tako to ide to je vise ono neplanski ko ce koga :D







  Pegy



51
poruka na forumu
9 65



post # 29 | 2014-03-06 , 12:59 PM

Muskarcima


Nisi moj život, ali si jedina sa kojom želim da ga proživim. Nisi moj svijet, ali si ono najbolje u njemu.








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 30 | 2014-03-06 , 2:15 PM

svi varaju podjenako ravnopravnost medju polovima :p


FORTIS FORTUNA ADIUVAT


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Da li vise varaju zene ili muskarci?
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]