• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Obavezno tusiranje
Obavezno tusiranje






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2016-09-23 , 1:18 PM

Pa ovako
Da li je kod vas Obavezno tusiranje pre sexualnog odnosa i zasto?

Smatrate li da oni koji se ne tusiraju pre odnosa nisu dovoljno cisti ?
Ili vam se mozda gadi neki miris

Da li vam je normalno dal to musko  zensko  poslije sexa nema potrebu za tusiranjem
to ne znaci odma da skace odna pod tus vec u toku sledecih par sati?

A sta je onda sa onima sto im je sex neplanski tj desilo se eto jer MS da za sex netrebamo plan i onda se nema vremena za tusiranje    Spontano

Kad bih mogla da vam prenesem celi nas danasnji razgovor bila bi to hit tema meseca










829
poruka na forumu
588 3749



post # 2 | 2016-09-23 , 7:28 PM

Prvo da se Nasmejem slatko na temu lol lol lol

Za mene jeste obavezno ....

Pa mislim nemora  bas pre samog cina ali da su se istusirali u toku dana i da se posle toga nisu znojili lol lol .... To bi bilo lepo lol i delimicno cisto  xaxa

Nenormalno je  da se neko posle sexa ne istusira %) ....Mislim kakav je to sex ako se ne oznojis.... lol

Pa mislim ako se desilo spontano ( u kolima ,suma, zatamnjen parking itd :D )  to je onda  okejjj  lol lol lol ,al opet ono (koji cu  K  ici  u  sumu   ili na   parking  ili se voziti u kolima sa nekim lapsusom) neokupan  xaxaxa  ........  Daj  ljudi cesce to radite mislim tusirajte se bar 2 dnevno 21 vek je svi imaju prava na vodu  ,ili bar vlazne  maramice   xaxaxax lol lol lol


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 3 | 2016-09-23 , 7:30 PM

Da da, bar onako malo ispod pazuha vlaznom maramicom xe-xe i dole malo, da se pokupi znoj da ne bude... xd %) %) %)










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2016-09-24 , 8:37 AM

:D Ocigledno nisam dobro objasnila :D
Da se tusiramo svakodnevno to je normalno ali je nebitno sto ste se tusirali np jutros u 7h sad je 12h :D i sex je u pitanju da li trcite opet pod tus i sta ako nema prilike
Ala se umori mislima da vam pojasnem :D










829
poruka na forumu
588 3749



post # 5 | 2016-09-24 , 9:29 AM


Quote
Ala se umori mislima da vam pojasnem
Ala se ti umori da nam nagovestis da se tebi  ovo desilo ,al ti ne vredi mi nista ne shvatamo lol lol lol
Pa sad ovako ako se izmedju tih tvojih 7 i 12  nije niko oznojio ,onda je to sasvim okej ,ALi  pazi sad....Ako jesu se oznojili ,,a nema prilike za tus ,,,,e onda vlazne maramice rade savrsen posao ;) lol lol lol


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2016-09-24 , 9:59 AM

zbunjen lol lol lol lol lol Ama ocigledno moracu da snimam Audio teme lele Opet ja nisam dobro pojasnila lol
Ja samo mogu reci cim ustanem tus pre pavanja tus i naravno ako je bilo neki poso lol ali nemogu da shvatim jedno ona meni kaze bila sa momkom i ono celi paket desavanja u sred Toga kaze ona njemu e hmm idem a se tusiram i kad se ona vratila nakon pola h kaze on njoj mozemo li odgoditi na drugi put lol lele e to zelim da Kazem zar moze neko biti dovoljno ne istusiran da nemoze da ima spontani sex sa svojim partnerom jbt :D










829
poruka na forumu
588 3749



post # 7 | 2016-09-24 , 10:31 AM

Dusomoja, ALA  ovde ebe lud zbunjenog.....
Pa ta sto ti je rekla da je usred celog paketa otisla da se kupa ,ta ili ima 150 kila lol pa joj treba pola sata da se istusira ,ili se prestravila "celog" paketa  lol pa skuplja samopouzdanje pola sata ..Eto odgovora zasto je on to odgodio, nema veze sa tusiranjem,vezano je za vreme ;) ....A sto se tice spontanosti,to jedino fazon: krenem do radnje kupujem pomorandze,pirinac prezervative ,i naravno kasirka izuva koliko je dobra ,i vi tu ovo ono levo desno i zavrsite u magacinu na kutijama e to se zove spontanost ,,, a ovo sa svojim partnerom ( tu nema spontanog sexa) ... Sta treba partnerki da se bukiram : e draga petak 7 a klok tunge munge, a ovo ostalo u medjuvremenu je spontano?? ,,,to je vas partner jeli ste spavali ustajali zajedno znate se tako da ono tusiranje je nepotrebno ,al imajte vlazne maramice uza sebe   lol lol lol


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 8 | 2016-09-24 , 12:56 PM

hahhaha pa dusomoja ... lol hahahhah amana boze ...

PA KAKvo tusiranje pre seksa lol ja dok se istussiram prodje me i volja i  sve :D bolje da mi se pridruzi on pod tus ako vec tako da smo se oboje usafunili da kazem :D

kAKO samo naliti na takvu razgovr .... lol hahhaha mogu misliti bilo je
ja dole ono bolje da mi je gas maska neg ono lol lol hahhahah lol lol
Jos ono ljeto vrucuu auuu fujj %) svakve mi misli sad naviruu lol

gle nema tusiranja lol

Ja mislim da svako drzi do svoje higijene kad je vala vruce ... :D rashladis se bilo kakooo
a tebi kad je do seksa kad se ti uzbudis stid ... nes ti razmisljati smrdim li il ne smrdis skocis na cojka i on na tebe i bome stavri se desavaju :D
a posle njega bome na tusiranje :D hoces sam hocete zajedno :D :p

Hhahah znaciii vljam se kad samo pomislim kakve ste sve stvai govrili lele sram i napisati :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  Byk



64
poruka na forumu
16 103



post # 9 | 2016-10-01 , 6:08 PM

Pa i pre i posle. Kako zasto? Pa licna higijena. Neke devojke su osetljivije i lako dobiju infekciju pa moraju da kupuju vaginalne tablete, pre svega zbog njih. Ako se znojite prilikom sexa nije bitan samo dolji deo jer znoj se sliva niz telo pa prljavstina moze doci sa drugog mesta :p A i volim da se tusiram :p Za ovaj neplanirani, jbg, desilo se :D





  Sovko



124
poruka na forumu
152 1732



post # 10 | 2023-10-11 , 3:43 AM

i pre seksa i posle naravno tuštuššš  da  :D


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Obavezno tusiranje
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]