• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » I dalje on/ona u glavi
I dalje on/ona u glavi






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2016-09-23 , 1:25 PM

Bio jednom jedan par :D

Nakon prekida veze sledi ono, tuga, gorcina, kajanje ili olaksanje.
E onda krecemo u novu vezu gde je sve super jednostavno nemate na sto da se zalite osim na samog sebe na svoje misli u kojima uvek iznova pronalazite bas onu osobu sa kojom ste raskinuli ili on s vama.

Koliko god se trudili taj trag je dubok i nikako da ga se resite tj da se resite tih misli o toj/m osobi.
Zasto se vrzma po vasoj glavi sta to treba da znaci a u sebi vrlo dobro znate da vas dvoje nemozete opstati kao par jer je medju vama mnogo prepreka.

I tako su ziveli do kraja zivota :D








BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 2 | 2016-09-23 , 2:18 PM

E majo majo, ona mi je u glavi svaki dan lol   lol   lol










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 3 | 2016-09-23 , 3:18 PM

Quote Dusomoja ()
E onda krecemo u novu vezu gde je sve super jednostavno nemate na sto da se zalite osim na samog sebe na svoje misli u kojima uvek iznova pronalazite bas onu osobu sa kojom ste raskinuli ili on s vama.
e onda je budala covjek kad moram tako da kazem kad se vraca na proslost stalno :) kratko i jasno!!
WTF kreno u novu vezu a misli na bivis ... STO bi se reko : gOn to od sebe :D


Poruku je menjao/la LAstrumfi - Ponedeljak, 2016-09-26, 3:17 PM


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  Marko

Zidamo kule a zaboravljamo temelj
380
poruka na forumu
236 1471



post # 4 | 2016-09-26 , 2:28 PM

Ne volim da pricam o osecanjima, al je prilicno zajebano kad na sadasnjoj devojci osetis parfem koji te podseca na bivsu, koja je toliko dobro pusila, i evo, 3 dana je ne izbacam iz glave. Al da mislim na nju da padam u depresiju i ostalo, to nikako. :D










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2017-04-19 , 10:32 AM

Quote LAstrumfi ()
e onda je budala covjek kad moram tako da kazem kad se vraca na proslost stalno kratko i jasno!!WTF kreno u novu vezu a misli na bivis ... STO bi se reko : gOn to od sebe
Pa zasto budala La
Zar nisu to sve normalne stvari kad prekinemo da zelimo sto pre zaboraviti pa se upustimo u drugu vezu a iz nekih nepoznatih razloga dal ljubavi ili navike  on ili ona nam jos u glavi.
Eh da to je ono zeznuta situacija gde ce izbiti svadja u novoj vezi koja i onako nece dugo trajati.
Ja bi to vise nazvala novi flaster zvizdi 

Marko idi begaj tamo gde parfem da te podseti na te stvari lol










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 6 | 2017-04-19 , 1:14 PM

Quote Dusomoja ()
Zar nisu to sve normalne stvari kad prekinemo da zelimo sto pre zaboraviti pa se upustimo u drugu vezu a iz nekih nepoznatih razloga dal ljubavi ili navike  on ili ona nam jos u glavi.
pa Majo draga , ja licno ,ako se zelim da krenem u tu vezu ,znaci idem da budem sa tom osobom kojom sam trenutno ,a ne da toj osobi pricam tamo neke bajke a jos mislim na bivseg kako je on sta radi,mislili na mene .bla bla..... ili da tog partnera uporedjujem sa sadasnjim .
Zelimo mi svi da zaboravimo,al sto se siliti dodje vremeno to ,losih veza se ne zelim sjecati, a ima nekad raskinom eto to nije to,i covjek se rastane u dobrom odnosu . 

Sjetimo se mi njih al ne u tom smislu da ja  dalje patim,ja se takvih osoba sjetim samo kad ih sretnem :D , ili ako nekad se nadjem u razgovoru "bivisih" ..ne zovu se dzaba bivisi :)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 7 | 2017-04-19 , 7:34 PM

Ovaj naziv teme je dvosmislen, na sta konkretno mislite :p okac










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2017-04-19 , 9:35 PM

Quote Fox1e® ()
Ovaj naziv teme je dvosmislen, na sta konkretno mislite
lol  lol  lol Ne zbunjuj narod Alex lol i ne na to ne misli Autor teme :p










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 9 | 2017-04-19 , 11:05 PM

Quote Fox1e® ()
Ovaj naziv teme je dvosmislen, na sta konkretno mislite
NA Njega ili nju da li mislis :p


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








829
poruka na forumu
588 3749



post # 10 | 2017-04-20 , 0:02 AM

Idalje su mi OBOJE U GLAVI  ahahahhahha   Fox1e®, bravo tamburo gj     :D


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 11 | 2017-04-20 , 0:07 AM

okac


Poruku je menjao/la LAstrumfi - Cetvrtak, 2017-04-20, 0:08 AM


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 12 | 2017-04-20 , 9:34 AM

Ne ulazim u vezu ako nisam raskrstila sa prosloscu i mislim da mnogi grese kada misle da ce nova veza, nova osoba pomoci da se zaboravi neko prema kome jos uvek postoje osecanja.

Nije fer, prvenstveno prema novom partneru, jer ga zavaravamo, dajemo mu laznu nadu, a onda ni prema samom sebi, jer se silimo da uspe nesto sto ocigledno ne moze jer postoji prepreka zvana "bivsi" :)

Moze u novoj vezi biti savrseno, da sve funkcionise kako treba, ali ako nema one hemije, ljubavi, ako jos uvek postoje osecanja prema bivsima, to je u startu osudjeno na propast.

O bivsima iskrena da budem ne razmisljam uopste, setim ih se kako LAstrumfi rece kad ih sretnem ili ukoliko se pokrene prica o bivsima, mada ih i ne pominjem, prosto me ne zanimaju...


Poruku je menjao/la Anna_Anna - Cetvrtak, 2017-04-20, 9:35 AM


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 13 | 2017-04-20 , 2:30 PM

Quote LAstrumfi ()
NA Njega ili nju da li mislis
Bitno je da je on velikim slovom lol a ova malim :p :p lol










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 14 | 2017-05-21 , 10:28 PM

Fox1e®, ja mislim da je tebi samo ta dvosmislenost u glavI :P :p 

Evo nesto za temu : "PRUZETO"

Juče, kao da sam ti negde čuo glas.
Kao da sam te sanjao. 
Trgnuo sam se, oko mene je bila gomila ljudi, bilo je i lepih lica, ali nije bilo najlepšeg...tvog'!
Tešim sebe, možda sam pogrešio, možda sam te samo poželeo, pa mi se tuđi mio glas zalepio za srce kao tvoj. Prošle su godine, setih se!
Sigurno te nisam poznao. Ljut sam na sebe, jer šta ako si bila tu, tik uz mene...i sta ako je u meni od svega ostao samo tvoj glas ali ne i lik!?


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » I dalje on/ona u glavi
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]