• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kako sacuvati ljubav
Kako sacuvati ljubav






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2017-04-01 , 4:10 PM

Evo otvaram ovu temu jer mi je ovo pitanje upuceno ;) a ja iskreno mislim da je vise misljenja bolje da bi sebi neko dao pravi odgovor.

Kako sacuvati ljubav da li tudju , svoju, ili zajednicku ?
Trebamo li uopste ista raditi ili se prepustiti vremenu.


Moj odgovor na pitanje glasi:
LJubav je velika i jaka emocija koja dodje sama po sebi.
Nju osecamo prema nekome ne jer smo silili to vec jer se desila.

Tudju ljubav nemozemo sacuvati ali ako se volimo radicemo na tome da nam svaki trenutak nase ljubavi bude nesto posebno. Da poklanjamu paznju jedno drugome da kad jedno prica drugo pazljivo i razmisljeno slusa. Tako mozemo svojoj polovici pokazati da vas zanima sve u vezi nje.

Ako se covek plasi i samo misli bas o ovome pitanju onda je to vec Problem jer se osecamo nesigurno.
Tad treba da se zapitamo a zasto nesigurno i sta je to sto to izaziva.
Jer mislim da nesigurnost dolazi iz nepoverenja .
E sad zasto nemamo poverenje itd to je vec duza prica.

Eto toliko od meine volela bi cuti i vasa misljenja jer ce nekome mozda pomoci.
pospana










829
poruka na forumu
588 3749



post # 2 | 2017-04-02 , 0:35 AM

Tamo negde na brdovitom Balkanu .... Krenula je jedna prica
Bio je Avgust mesec i Maja i Nikola su setali plazom, i posle duge setnje Maja upita Nikolu:
-Nikola danima te hocu pitati kako mislis da se cuva ljubav!?
-Zgrabi malo ovog predivnog peska i stisni u saku
Maja stisnu saku i sto je vise stiskala to joj je vise peska ispadalo <_< 
-Ali Nikola pesak mi bezi luda 
-Znam Majo ,ali ovoga puta pokusaj da potpuno otvoris saku
Maja pokusa ponovo ,ali u tom trenu pirnu mio vetric i pufff oduva sav pesak sa Majinog dlana
-Ma ni ovako ne uspevam da zadrzim pesak  lud 
Nikola  joj sa smeskom na licu rece uspeces ti obecavam ti :)
-Sad Majo probaj da uzmes manje peska i drzi dlan polu zatvorenim. dovoljno zatvoren da ga zastitis a dovoljno otvoren da bude slobodan.
Maja  poslusa bas onako kako joj je rececno i gle cuda :o ,pesak joj ostade na dlanu,dovoljno zasticen od vetra,i slobodan a da ne klizi kroz prste  juhu  juhu  :juhu: 
Eto Majo sad znas kako se cuva ljubav ;)  :D


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2017-04-02 , 9:56 PM

zbunjen Nemogu da verujem da postoji neka Maja da joj nije kasno kako se ljubav cuva :p
Kissme objasnjenje za 10 ;) verujem pomoce onome ko mi postavio to pitanje.










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 4 | 2017-04-20 , 9:58 AM

Svoju ljubav uvek nastojim da sacuvam i pre svega pokazem.

Kada volim dajem sebe maksimalno, bezuslovno, trudim se da partneru ne bude monotono uz mene, da se ne oseca zapostavljenim, da mu budem podrska u svakom trenutku i segmentu zivota, da ga saslusam, razumem, da mu priredjujem lepe trenutke itd.

S druge strane, ako partner ne zeli da sacuva ljubav koju oseca prema meni, ako se ne trudi dovoljno i nema dovoljno jaku zelju da ona opstane, ne mogu nista da ucinim jer za ljubav je ipak potrebno dvoje .


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kako sacuvati ljubav
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]