• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » "Moja" Lažo ! (..bit ce vam jasno kad otvorite temu... :D)
"Moja" Lažo !






5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 1 | 2018-01-24 , 1:17 AM

Koliko puta ste bili izdani u ljubavi?
Da od nule birate život,šta bi birali?
Da li ste ikad nekom potpuno vjerovali?
Šta je za vas najveća osuda u ljubavi?
Zbog čega ponekad ne zaključavate vrata?
Kome posvećujete sve što ostvarite?
Čije korake sanjate noću?
U čijem zagrljaju želite da provedete život?
Zbog čijeg "odlazim" vam je stalo srce?
 

P.S.
Ispiracija je pjesma ... :D  ;)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








699
poruka na forumu
750 8679



post # 2 | 2018-01-24 , 1:41 AM

jednom sam bila izdana i nikad nisam oprostila,ne bih menjala svoj zivot zadovoljna sam njim...a sto se tice verovanja..mozda nekad kad sam bila mladja,sad sve uzimam sa rezervom..bolje je...osuda.....zeleti nekog ali bez mogucnosti..vrata uvek zakljucavam :p sve sto ostvarim posvecujem svojim decacima...a cije korake sanjam nocu..pa necije ;) .....sa onim koga sam izabrala...a onaj ko je otisao ....da je trebalo da ostane..ostao bi...mislim da je dovoljno :*








829
poruka na forumu
588 3749



post # 3 | 2018-01-24 , 1:50 AM

-nekoliko puta
-miliona razloga da odem ,,ali opet bi birao da ona bude u novom iz pocetka
-I dalje verujem  (jos uvek nisam prodan) a ako budem jednog dana ,naplatice je skupooo
-Nedostatak Slobodeeeee
-Nemam vrata,ulazi se direktno po sredddd   gnezda  lol ,od ulaznih vrata,verovatno zato sto neko ne zeli da mi vrati kljucc ( nemoj ni vracati ,,volim kad se usunjas  ccc )
-The gorgeos one
-aufff  ja kad sanjam to leti ,lebdi ,to ne koraca  :D
-ona u mom  ,nikako ja u njenom (tupko moj nikad ne zna kad treba da zagrli  :p  ahahah )
- i dalje kucaaaa .Nemam pojma odgovor na ovo pitanje  (svi su samo pokusali da odu )


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!








86
poruka na forumu
5 73



post # 4 | 2018-01-24 , 9:43 PM

PRVO pjesma je ekstra ... tema uhhh :D zenooo  ziveli 

Koliko puta ste bili izdani u ljubavi? -- uhhh cuda nevidjena ,,,mislimda sam oborila ginisov rekord
Da od nule birate život,šta bi birali?--- birala bii ....... hmm... jedne plave ocii 
Da li ste ikad nekom potpuno vjerovali?----- jesam , i mislim da vise nikad necu tako vjerovati
Šta je za vas najveća osuda u ljubavi?--- ovo je nesto duboko za razmatranje ..  al ne volim da me neko osudjuje za nesto sto je meni dobroo... za mene nema osude u ljubavi .. kad ima nade ima svega 
Zbog čega ponekad ne zaključavate vrata? ---- u nadi da ce uci neko :D
Kome posvećujete sve što ostvarite?-----  na ovo za sad nemam odg...
Čije korake sanjate noću?...... ah cije ... pa njegove ... 
U čijem zagrljaju želite da provedete život?.... u onom koji me zna njezno da zagrli ,jer se boji da ce da me povrijedi jaci zagrljaj 
Zbog čijeg "odlazim" vam je stalo srce?------ auu jos nije staloo .. al me je probolo ,, boljelo al prestalooo i danas zigne kad se sretne :D








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 5 | 2018-03-07 , 2:26 AM

Bila sam izdana nekoliko puta, ali da imam priliku za novi pocetak, sve bih opet isto, jer me je svo to iskustvo ucinilo osobom kakva danas jesam. :)

Naucila sam da prepoznam i razlikujem prave emocije od laznih. 

Ne verujem sebi 100%, pa kako onda mogu nekom drugom :) salu na stranu. Uvek postoji određena doza nepoverenja, cisto da ne bih bila razocarana i povredjena (za ne daj Boze). 

Vrata sam zatvorila nakon sto je on "banuo" i ne mislim da ga pustim :) 

Osuda u ljubavi - samo ukoliko je zabranjena, nemoguca i ukoliko se gradi na tudjoj nesreci, sve ostalo je opravdano :)

Sve sto ostvarim posvecujem... svojoj porodici, njemu, sebi, nama...

Sanjam nas (uf, o detaljima ne smem :D )...i u njegovom zagrljaju zelim da lezem i da se budim do kraja zivota :) 

Odlazili su, a srce i dalje kuca...ni zbog jednog nije stalo...
Onaj ko treba tu je...oni koji su otisli, srecno im bilo :)

P. S. Pesma je TOP!


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 6 | 2018-03-07 , 11:48 PM

Quote Anna_Anna ()
Vrata sam zatvorila nakon sto je on "banuo" i ne mislim da ga pustim
ovo kad sam prvi put procitala skontala sam da pise .. vrata sam zatvorili da ne bih ko banuo :D boze lol stavrno ne znam sta mi :D 

Izdana sam bila, i ne bih to mjenjla jer onda ja ne bih bila ovakva kakva sam (bilo je to jedno "dobro" iskustvo)

sta bih birala .. ne znam 

-potpunoo da li sam vjerovala ,pa svom ocu  dok sam bila djete  :D , sad 99% ono 1% uhh , zavisi sve koja je osoba u pitanju :)

-njih ne zakljucavam jer ,treba on da udje .. kad ode negdje , muka mi da ja se dizem i otKLJUCAVAM :d 

Osuda u ljubavi-ne volim nikog da osudjuem svi imamo pravo da volimo ,  osudjujem smao  one koji zele da rastave druge ljude 

sve sto ostvarim posvecujem pordici , njemu i sebi ,jer sve sto ucinim,cinim radi njega i sebe , 
Cije korake sanjam nocu. eh ovo je pitanje za milion dolara :D 

zagrljaje provodim tacno tamo gdje i trebaju da budu ... i nema nista ljepse kad se probudis a on kraj tebe i grlite ,to je luksuz koji se ne zaboravlja :)
Stalo nije ,al boljelo jeste ;) srecom kuca za nekog ko ume da cjeni to sto ima kraj sebe ::)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








718
poruka na forumu
55 286



post # 7 | 2018-12-22 , 9:17 PM

Quote Natasha77 ()
sa onim koga sam izabrala...a onaj ko je otisao ....da je trebalo da ostane..ostao bi...
da se opet rodim, da iz pocetka krenem ponovo ovakav bih bio iste staze prosao iste greske pravio i u isto verovao, sve to je napravilo coveka kakav jesam


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 8 | 2020-02-12 , 11:51 PM

Citiram njega:
"Te noci sam joj poslednji put dodirnuo njene tople ruke.Te noci, imala je savrsen osmeh, kao da je celi svet pred njom.A ne znam da li sam ja bio njen svet, Bog zna ...Te noci poslednji put moje usne na njenom vratu i njene ruke oko mog vrata.Covek bi pomislio da nikad nece prestati.Sledeceg dana, nasao sam poruku u mom autu u kojoj je pisala da napusta grad, zemlju ... mene.Na kraju lista bio je i njen ruz, i preko njega deo iz njene najdraze pesme "Hej budalo, veruj mi bar malo". A meni je srce stalo tog jutra i nikada vise nije kucalo. Ziv sam, ali sam umro."


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » "Moja" Lažo ! (..bit ce vam jasno kad otvorite temu... :D)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]