• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » "Ljubavna pretnja"
"Ljubavna pretnja"






86
poruka na forumu
5 73



post # 1 | 2018-03-11 , 1:32 PM

Ovako ...

Vi ste u vezi,a pored te vase veze vi se cujete sa njim/njom ,A VAS PARTNER ZA TO NE ZNA?!
Vi sa tom osobom sto se cujete ,nikad niste bili u live, samo virtualno se cujete, vidite na cam itd.
Zna nekad da se desi da se i sa njim/njom ne cujete po nekih mjesec dana .
Jer on/ona su sebi nasli nekog i ljepo mu/joj je i VI im vise ne trebate , a kad krene njima lose opet ste vi dobri za njih.
E sad kad vi,nemate vremena za NJEGA/NJU ,jer imate privatnih obaveza , a ON/ONA vas ne razumiju 
ne zele da razumiju i zele da se cuju sa vama bezobzira na to sve vase :D 
Vi ne znate na cemu ste sa tom osobom, jer ajde da kazemo to je ono "povremeno" druzenje !!
Koje prija i VAMA i NJEMU/NJOJ !!!

E sad ,ta osoboma vam kaze:
Da ga/ju ne zanima to sto nema vremena za njega/nju te vam prijeti
da ce reci VASEM partneru za vas ? ukoliko vi ne nadjete vremena da se vi cujete sa NJIM/NJOM !!
!

Sta ciniti tada? Da li prekitnuti to sve  ili ? 
Kako se tad ponasati ? Sta reci ? Jer ON/ONA Vas smatraju SVOJIM i misle da imaju pravo na VAS
KAD god pozele?! 

PA da VAS cujem!!! :D








829
poruka na forumu
588 3749



post # 2 | 2018-03-11 , 10:20 PM

TERAJJJJJ TO  U P.M   kratko i jednostavno da ne dramimo  previse  :D
Dok god se ti osecas kao opcija a ne izbor  onda prekinuti pod hitno

ako volis dve osobe istovremeno  izaberi drugu ,jer da ste voleli prvu ,onda ni ne bi pomislili na drugu.


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 3 | 2018-03-11 , 11:19 PM

Cudojedno, haha kako me nasmija ova tvoja tema :D gj malo me poseca na jednu osobu :D ccc 

Jako interesantnooo :D 
Quote Cudojedno ()
Jer on/ona su sebi nasli nekog i ljepo mu/joj je i VI im vise ne trebate , a kad krene njima lose opet ste vi dobri za njih.
AUUUU ... bree .... na ovo cu da kazem samo "stipsa" razumijet ce me jedna osoba :D 

Quote Cudojedno ()
Da ga/ju ne zanima to sto nema vremena za njega/nju te vam prijetida ce reci VASEM partneru za vas ?
Hmm ... kako mi ova recenica poznata ... :D lol 
zavisi sve koliko je jaka ta pretanja.. sta podrazumijeva sa tom "pretnjom" 
Da tim sto kaze partneru zeli mene samo za sebe ili hoce nesto drugo da s tim postigne ...? 

Quote Cudojedno ()
Sta ciniti tada? Da li prekitnuti to sve  ili ? Kako se tad ponasati ? Sta reci ? Jer ON/ONA Vas smatraju SVOJIM i misle da imaju pravo na VAS
KAD god pozele?!
 
Sta ciniti, pa saslusati to da vidim sta zeli da kaze , smireno se ponasati jer niste nista uradili , s tom osobom nikad niste bili u live, culi ste se virtualno samo , znaci to kad mu zafalim , zeli da me cuje ,... :D :p 
e sad ovo da me smatra svojom ,, ja znam cija sam ... jako dobro ...
A sad da to on te ima kad god pozeli , pa svakom kad tad dosad biti necija lutka na navijan .. kad neko prstom on skokom, sve ima svoj rok trajanja pa i to  ce samo da nestane i taj neko ce da svati sta je imao/ la 
Toliko od mene :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








86
poruka na forumu
5 73



post # 4 | 2018-03-12 , 10:11 AM

Quote KISSME ()
ako volis dve osobe istovremeno  izaberi drugu ,jer da ste voleli prvu ,onda ni ne bi pomislili na drugu.
JA nigdje nisam rekla da se vole dvije osobe ... :D

Ne ZNAM kako da opisem tu situaciju ,, kao prijetelj s kojim mozes da se opustis razgovar s njim i sve to , al ne znas kako da obajsnis svom partenru vasu situaciju tu ,.
Jer da se ne lazemo ko danas voli da mu partner ima zenskog/muskog prijetelja da se sastaje sa njim svako malo i ispija kafe .. tu kad tad se rodi ljubav :D AL to je vec druga tema ne ova :D

LAstrumfi, hehe

a sto se tice teme :
Kad bih imala tako nesto u zivotu i kad bi mi ta osoba pocela na takav nacin da preti odmah bi mu rekla:
Sta zeli od mene , jer on je znao da sam zauzeta, i sta ocekuje da cu ja citav zivot biti njegova lutka na navijanje, pa malo morgen sine . znaci dobra sam ti dok tebi odg. a kad ti ne odgovaram onda aj znj
To nema smisla nikavog.
znaci pretis da ces reci za nas mom parternu, pa sta ces postici ,moze me samo posvadjati sto nisam odmah rekla za to .
a ta sto preti sta on ocekuje da cu ja da odem njemu mozda ,da cu da ostavim svoju voljenu osobu zbog njega, ne, pa to da sam htela ucinila bih odmah na pocetku samom,
jer ja kakva sam osoba , ako mi se neko drugi svidji ,ja osobu koja ne zavlacim i imam dve kraj sebe sa jednom prekinem a jednu imam .
A kao sto sam rekla to je povremeno druzenje , da se ispricas i ispucas jedno drugom, da kazes nesto sto te muci mori,malo se zezas i tako ...
uhh moglo bi se svasta napisati .. :D


Poruku je menjao/la Cudojedno - Ponedeljak, 2018-03-12, 10:14 AM








829
poruka na forumu
588 3749



post # 5 | 2018-03-12 , 4:13 PM


Quote
JA nigdje nisam rekla da se vole dvije osobe ...

Jos gore  onda   lele   Spominjes mi neke lutke na navijanje  lol   to nikako ne moze biti prijatelj  ahahah  ocito pricas o nekoj simpatiji i razmisljas sta bi bilo kad bi bilo  :)


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!








232
poruka na forumu
1329 2114



post # 6 | 2018-03-12 , 4:34 PM

Quote Cudojedno ()
A VAS PARTNER ZA TO NE ZNA?!

Cim ne zna ,znaci da sa tom osobom jos uvijek imate nesto :P :D :)

Quote Cudojedno ()
Jer on/ona su sebi nasli nekog i ljepo mu/joj je i VI im vise ne trebate , a kad krene njima lose opet ste vi dobri za njih.


To se zove sebicnost i kao takvima ne treba pruziti priliku za bilo kakvu obnavljanja "drugovanja" :D

Quote Cudojedno ()
Vi ne znate na cemu ste sa tom osobom, jer ajde da kazemo to je ono "povremeno" druzenje !!Koje prija i VAMA i NJEMU/NJOJ !!!

Pa kao odrasla osoba nekako mi je glupo da neko nije svjestan/a na cemu je s drugom polovinom :) Kombinacija, ljubavnici (isto sto i kombinacija samo sa odredjenim emocijama nije cisto pure zadovoljstvo), drugovi , lijecenje nedostaka nekog kojeg imas u vezi, u ljubavi ali niko nema petlju za pokretanje tog necega itd ...  Prije ce biti da taj koji ne zna na cemu je ,zeli nesto mnogo vise a dobija mnogo manje :D

Niko nije nicija svojina , svako ima svoju glavu koju nosi na ramenima, ako se povinujes jednom na takve ucene ko zna kakve ludosti tom nekom mogu pasti na pamet da trazi i dokle bi isao ... Zasto to dozvoliti nekom ? Sem naravno ako taj neko zeli da se neko ophodi prema njemu tako ...

Prekinuti sve kontakte i iseci tog nekog iz zivota jer ocigledno ne zasluzuje paznju i sve ostalo sto mu neko daje ... Za svako djelo postoji posledica , skupi se petlja partneru objasniti lijepo detljano o cemu se radi , jbg jednostavno se prizna greska i suocis se sa time ... Ocigledno postoji problem u samom startu sa tim partnerom cim je moguce da treca osoba postoji u vasem zivotu koja vam prija i dodaje sto vam fali .. 

O ovome bi moglo da se prica iha haaaa :)


"A ja, ja sam sve ono sto nikad ne biste ni predpostavili.
I nisam, ama bas nista od onog sto bi se moglo reci o meni na prvi pogled"

Acta non Verba








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 7 | 2018-03-13 , 12:57 PM

hmm .. evo ja sam inace muzikalna osoba .. sve pjesmo volim da rijesim pa evo i jedne dobre za ovu temu hehe 

:D rock


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » "Ljubavna pretnja"
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]