• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Savetodavci" nasih veza
Savetodavci" nasih veza






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-01-20 , 2:22 PM

Svi mi imamo savetodavce kada nastupe neki problemi u nasim vezama.
Koliko su vam pouzdani?
Da li su to pravi prijatelji ili totalno neke leve osobe?
Da li umesto dobrog saveta vam naprave problem? :)










314
poruka na forumu
33 42



post # 2 | 2012-01-20 , 8:18 PM

Niti trazim niti slusam savete. Sve resavam uglavnom sama, po intuiciji. andjeo
Imala sam brdo porblema, stresova i down situacija, i uvek izlazila sve jaca. Podrzavam tudja misljenja, i uglavnom sam ja ta od koje drugarice i drugovi traze savete i pomoc, ali meni samoj valjda ponos ne da. Nznm, ali takva sam.





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 3 | 2012-01-20 , 9:00 PM

Najveca greska sto jedna zena moze da radi je ta kad nastane problem u vezi da se nekome jada, osim ako to nije clan porodice.
Ni ona najbolja drugarica, ako imate lep zivot nece moci da odoli a da vam u nekim trenucima kad je sama zameri na tome.
One su u stanju da vas saslusaju, i da vam zavedu momka, ili coveka dok trepnete.
Iako mozda neki i nece deliti misljenje, ali to je moje smatranje. Jer znam da je tako.

O mojim problemima, vodim racuna iskljucivo ja. Sta ja imam sestri ili bratu govoriti o mojim problemima.
Na kraju krajeva, to je moj zivot, i moji problemi.

Ako ne umem sama da resim problem, onda nisam dovoljno zrela da zivim zivot.
Pa najveci mi je ponos bio kad sam otisla od mamine suknje sa 21 godinu, i kad sam se osamostalila.
Tada sam shvatila da sam kompletna.
I nikakvi problemi mi nista ne mogu, jer imam zivu glavu, a ziva glava probleme i moze resiti.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2012-01-22 , 3:55 PM

Osoba sam koja ne trezi pomoc od drugarice ili bilo koga .
Ili rame za plakanje.
S godinama sam se naucila sama sa svim izaci na kraj.
Iz razloga jer sam to prije cinila cim nesto iskrsne neki problem ja gledam da joj se iskukam a ona mudro slusa i fali svoje tako je ispalo ja u vezi uzasa a ona kao u raju ja sam verovala u to na kraju sam shvatila da je njoj gore nego meni jer je lagala i mene i sebe.
Danas potisnem u sebe pokusam ne misliti o tome ali verujte ponekad mi dodje da bi volela sve nekme reci
samo jaci je osecaj da nije ispravno od mene :)
Na kraju se neke stvari same od sebe dovedu kraju pa mi je drago da sam cutala.


Poruku je menjao/la Dusomoja - Nedelja, 2012-01-22, 3:56 PM










42
poruka na forumu
16 66



post # 5 | 2012-01-30 , 9:29 PM

Quote (Dusomoja)
Da li umesto dobrog saveta vam naprave problem?


Upravo to, zalosno..

I ponekad mrzim savetodavce, kad mi sole pamet a oni gori od mene, ako se ne mogu snaci, necu se ni snalaziti. :p










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2012-03-18 , 9:48 PM

Rado primim svaki savet saslusam ali me niko nemoze nagovoriti protiv onog sto ja zelim
Tako da mi netrebaju ti savetovaoci u vezi










718
poruka na forumu
55 286



post # 7 | 2012-06-22 , 7:48 PM

imam savetodavca, svi ste Ga sreli nekada, jedino njemu verujem vise nego sebi, svi ostali SIC


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








1641
poruka na forumu
171 425



post # 8 | 2012-06-26 , 11:04 PM

Ma samo su nam zavideli kad sad vratim film








478
poruka na forumu
107 311



post # 9 | 2012-06-26 , 11:34 PM

Ma koji savjetodavci, nitko osim vas dvoje, nas dvoje,njih dvoje ili kako vec ne zna tocno sve kako je i sta je, tako da oni nisu kompetentni za savjetovanje. Osim ako je kakva grupna veza u pitanju. lele lol
Nikad nisam trazila savjet od prijateljice u vezi ljubavnih problema jer sam sama valjda toliko pametna da znam kako je najbolje rijesiti problem, a ne da me savjetuje neka tamo treca osoba kojoj sam mozda i rekla neke stvari ugrubo ali nikako ne sve u datalje. Taman posla da rijesavam svoje probleme po naputku savjetodavaca,tu mislim na zivot opcenito i na savjetodavce koji se turaju savjetovati bez da ih itko ista pita.
S godinama sam naucila da i te neke stvari nitko ne treba znati jer to ionako nema smisla samo je dobra podloga za neciju srecu i tracanje naokolo.

Kad mene traze savjet rado ga dam:"Vi sami morate rijesiti svoj problem jer je to vas zivot i vasa veza." Ili sta vec jest.
Mogu saslusati svakog,pokusati ga utjesiti,nasmijati,oraspoloziti ali ne savjetujem.


Poruku je menjao/la fizica - Utorak, 2012-06-26, 11:44 PM


https://www.youtube.com/watch?v=mNL6XTS8AZo





  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 10 | 2012-06-28 , 1:51 PM

mmmmmmmmmm najvise volim one koji se petljaju u tvoj zivot bez pitanja, pardona i bez tvoje dozvole... e ti su mi omiljeni.. %) %) %) %)
e te bi lepo poslala .... na more... pa da mogu da zive svoj zivot jer ovako nemaju sta zanimljivo u svom zivotu pa moraju moj zivot da zive i da me brizno "savetuju"!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 11 | 2013-03-04 , 1:39 PM

Nemam savetovaoce niti mi trebaju s godinama sam uspostavila jedno da drugarica koja nema momka a ja joj pricam problem ili srecu gusi se od ljubomore i ta mene da savetuje a ne ne
Covek je svoj savetovaoc znaci ili umes ili ne










70
poruka na forumu
92 212



post # 12 | 2014-12-26 , 10:27 PM

Resavam sama svoje probleme kako umem i znam ja znam sta je najbolje za mene .Retko kome govorim o mom privatnom zivotu


Zivot nam se sveo na lakove i bockanje .Prepucavanja i komentarisanje tudjih zivota.Jedni druge vredjamo a da se i nepoznajemo .Svet je postao izopacen i pun ljudima koji drugima zele zlo .Nazalost nepostoji vremeplov koji ce nas vratiti u vreme kada nista nije bilo vaznije od druzenja i smeha


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Savetodavci" nasih veza
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]