• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Sta najvise volite da radite posle seksa?
Sta najvise volite da radite posle seksa?

1072
poruka na forumu
678 8097

post # 1 | 2020-03-14 , 5:23 PM

Sta obicno radite posle dobrog seksa?

Akcenat je na dobrom seksu jer posle loseg verovatno bezite glavom bez obzira ;)

ovde ili niko nema seks ili se stidi :o

Ja uglavnom volim da zapalim cigaretu i iskuliram ;)

Karakter mi je tezak. Zato mi ne moze svako biti prijatelj,
niti me svako moze voleti. A ni ne treba.

2959
poruka na forumu
1877 16945

post # 2 | 2020-03-15 , 7:22 PM

Quote Natasha77 ()
Sta obicno radite posle dobrog seksa?

Uh pa obicno volim da se istusiram i da se posle vratm u krevet i da se mazim stid hug

1509
poruka na forumu
584 3729

post # 3 | 2020-03-16 , 2:01 AM

Pa nemam pojma mazimo se malo i zaspimoooo,,,,jbg izmorimo se   da se ne lazemooo ,,,meni je aktivan seks ,tako da to uglavnommm ,bude i tusiranja ako nam se ne spava ..... nemam pojma ne razmisljam o tome sta radim posle ,,,e sad sta razmisljam tokom ,za to vam treba nova tema :D

Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!

7919
poruka na forumu
3595 9943

post # 4 | 2020-03-18 , 0:05 AM

KISSME zar razmisljas tokom seksa :o auuuu

Mislim da sad svi posle sekasa idu da peru ruke lol
A sta radim posli,kako kad nekad ostanem jos da lezim ,a nekad odmah na tusiranje zavisi kakav je seks bio brows

Jesi ti normalna?
-Kako za koga…

1509
poruka na forumu
584 3729

post # 5 | 2020-03-18 , 1:24 AM

LAstrumfi, uffff da    obaveznooo ,,,zavisi koja je poza,,,brojim mladeze na njenim ledjima    gledam sto mi na stolu sija telefon,,,i takooo ima tu dosta korisnog stiva lol

Btw na kom kanalu ce se  davati roditeljski ?! i da li, ja kao ujak mogu da pratim roditeljski ?  Hvala  :)

7919
poruka na forumu
3595 9943

post # 6 | 2020-03-24 , 0:37 AM

---------------------------------------------
KISSME, hahahahah hahaha miskim da te vise brine to sto tef sija neg ti maldezi hahahahhaa
A roditeljski sreco ide online lol kod mene sve takoooo :D hahaha :p

Aha sta radim poslije,ovih dana nama pod tus ,dezifekcija svega , hahahah sta ja znam lol

Poruku je menjao/la LAstrumfi - Utorak, 2020-03-24, 0:38 AM

Jesi ti normalna?
-Kako za koga…

1509
poruka na forumu
584 3729

post # 7 | 2020-03-27 , 0:18 AM

LAstrumfi, ne ne  nisi u pravu srecooo  ,,,definitivnooo vise volim da brojim mladeze po ledjima  nego u telefon da gledam lol lol lol     veci je izaov  :p

bio sam na roditeljskom u dnevnoj sobi ,obrijan izbrijan  u odelu  leptir masna sve u fullu nema zajebancije   ,rukavice na rukama  (ipak diramo svi laptop)  i znas koji je ishod  roditeljskog  ?!
povecala mu ocenu iz predmeta  "svet oko nas"  + mi dala broj telefona  ako mi slucajno "sta zatreba"  evo danima se pitam sta mi treba  ?! lol lol
Pisi mi na private kako ja da izadjem iz ove situacije  ipak si ti teacher :D imala si ovakve ili slicne situacije  ...Da se razumemo ipak nisam zeleo ovakav ishod ,to je vise zbog sestrica,sad se malo zentam ako joj nista ne napisem da mu neki predmet ne smanji ili da ga ne iskritikuje da

Izvinjavam se adminima  na spamu i off temi
Molim LAstrumfi,  da mi sto pre odgovori  jer gori mislim uciteljica ..ovaj situacija  :)

Poruku je menjao/la KISSME - Petak, 2020-03-27, 0:19 AM

3628
poruka na forumu
3007 6328

post # 8 | 2020-03-27 , 9:49 PM

Zavisi kako kad nekad se malo mazimo i tako pricamo o raznim temama a nekad se brzo zaspi ako je.bilo khm malo divlje haha ..... umeo sam i film da gledam, ili da zafrkavam.devojku za.joos hahaha tako svasta tu bude

FORTIS FORTUNA ADIUVAT

Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Sta najvise volite da radite posle seksa?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]