• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Jedan dan... jedna noć
Jedan dan... jedna noć






5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 1 | 2022-01-24 , 12:15 PM

Treba mi samo jedan dan sa tobom, ili samo jedna noć
Tvoja soba recimo,Ili moja, svejedno.Lagana muzika, vino
I nas dvoje kako ležimo jedno pored drugog i prepričavamo naše živote
Želim te dugo, predugo, znaš to Od naše ljubavi, stvarne, imamo svega nekoliko slučajnih susreta
I tvoje “neću” u bezbroj varjanti

Prošle su godine,Ti nisi više tako nedodirljiva, tvoje snove sada žive neke druge devojke
Manje sanjaš, više živiš, a baš, ako ćemo iskreno, i ne živiš I fali ti upravo neko da te izvuče iz života
Iz svih onih okolnosti u koje si se zapetljala

Dogovorili bismo se, unapred, da imamo pravo na sve, osim da se dodirujemo
Možemo jedino da se kucnemo čašama, ili da ti pridržim odeću dok se svlačiš
Voleo bih da čujem tvoju priču, pravu Ne onu koju mi prodaješ preko uvek sređenih fotografija, internetom
Imam i ja tebi toliko toga da kažem Reči koje ispisujem samo oponašaju ono što osećam
A osećam mnogo, veruj mi Volim ženu u tebi, znam to Sve tvoje nesavršenosti, nesigurnosti i nesnalaženja
Drugačija si od svih koje znam, jesi.Volim tvoju prefinjenost, otmenost, uzdržanost, a i otkačenost
Oduvek sam se pitao kakva si u krevetu.Da li se daješ i prepuštaš, onako divlje, do kraja, u znoju i vatri
Ili samo nezainteresovano legneš i puštaš muškarca da te voli-Da li si strasna, željna dodira, siline, ili samo stidljivo grliš i maziš
Kao srednjoškolka koja ne zna ni šta, ni kako hoće
Zna samo da hoće, i to ne ume da sakrije.Zamišljam kako ležimo u krevetu, u hotelskoj sobi, i razgovaramo
Otvaraš mi se, i što više pričaš osećaš kako sam ti bliži-Spremna si da prekršiš obećanje, imaš potrebu da me zagrliš.Ali umesto toga počinješ da plačeš, skupilo se toliko toga u tebi
Lepa si mi, i takva, ma i svakakva, lepa žena je uvek lepa-Šta god da radi.Nikada nisi pustila da budem tvoj muškarac, uvek sam bio samo umetnik.Plašiš me se, znam, nisi jedina-Plašiš se moje slobode, zanosa, sposobnosti da uvek budem neko drugi.Prolaze sati, minuti, nas dvoje i dalje ležimo okrenuti jedno ka drugom.Divim se crtama tvog lica, tvojoj kosi, boji tvoga glasa koja me obuzima.Svašta mi prolazi glavom
Kako vodimo ljubav, i to onako ludački, kako živimo zajedno, započinjemo nešto, a ne znamo šta
Osećamo povezanost, razumevanje, potrebu da se naše noći nikada ne završe
Ti, prva, kršiš dogovor i prebacuješ se na moju stranu kreveta
A ja, napokon, počinjem da grlim i ljubim ono o čemu godinama maštam
Tvoje grudi, ruke, ramena, usne, vrat, butine.Spuštam se i jezikom tamo dole i idem do kraja

Treba mi samo jedan dan sa tobom, ili samo jedna noć
Tim rečima sam započeo ovu pesmu

Sada shvatam, na kraju, da mi sa tobom jedna noć ne bi bila dovoljna
A možda ne bi ni jedan život, koliko te...
Ma znaš već dobro ti šta.

Autor:Stefan Simic

Ovaj dečko je to lijepo kazao :D  
I mogu da kažem da sam se pronasla u ovom njegovom tekstu :D da  
I da ima ta jedna osoba s kojom bi valjao taj jedan dan ili jedna noć .. 

Da čujem vas brows2


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Jedan dan... jedna noć
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]