• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » (Ne)odlucnost.
(Ne)odlucnost.



  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 1 | 2012-01-21 , 0:46 AM

Da li ste odlucna ili neodlucna osoba?
Kako se boriti protiv iste?

Da li ste povodljiva licnost, ona kojoj je lako promeniti odluku/misljenje/stav, ili niste?


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2012-01-21 , 1:07 AM

Ovisi o cemu se radi!
Oduvek sam znala sta u zivotu zelim postici i od toga me niko nije mogao odgovoriti.
Ponekad se desi da imam nesto u planu pa mi neko kaze ili objasne kontra tad se dovedem u razmisljanje dali cu ili ne.
Inace znam svoj cilj i jako sam tvrdoglava :D







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 3 | 2012-01-21 , 1:20 AM

Quote (Dusomoja)
Inace znam svoj cilj i jako sam tvrdoglava

E to je bitno.
A cim imas cilj ima i resenje ka njemu.

Jer to je kao i kuca. Ako se ima cvrst temelj lako je ostalo izgraditi. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 4 | 2012-03-19 , 0:33 AM

Ponekad ne znam sta hocu, recimo da uvek znam sta necu :) ne znam kako da nazovem sebe, da l' odlucnom ili neodlucnom.

Mozda me neko nece razumeti, po pitanju bilo cega u startu znam kad nesto ne zelim. I niko me nije naterao da promenim to svoje misljenje. Desavalo mi se da zelim, ali mi je trebalo mnogo vremena da presecem i sprovedem to u delo. Ponekad iznenadim sebe koliko brzo presecem. Sve zavisi kakav mi je dan, kakvog sam raspolozenja, a moguce da zavisi i od jacine zelje.
Mada u vezama sam dosta neodlucna, jer kod mene postoji strah od povredjivanja, pa valjda trazim neku sigurnost ili sta vec :)

Povodljiva nisam i nikad niko ne utice na moju odluku, saslusam svakoga ali sam ja ta koja odlucuje, jer to je ipak moj zivot, isto tako se ni ja drugome ne petljam previse u odluke, osim kad neko potrazi savet od mene, onda kazem sta mislim.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2012-07-02 , 9:10 PM

Kad razmislim o svom zivoti nadjem 2 krivine u njemu gde sam bila neodlucna i zbog kojih cu se uvek kajati
Postojali su planovi koje sam krojila i na kraju zabrljala.
Da li se radi tih gresaka mogu jos uvek gledati kao odlucnom osobom neznam ali znam sta zelim i kako za to cu da se potrudim ma koliko da bude tesko :)







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 6 | 2012-07-14 , 6:17 PM

Sto se odlucnosti tice, tu sam mislim neprevazidjena.
Sve sto sam ikad odlucila to sam i ispunila. Ako vec sebi nesto zacrtam, tezim ka tome da to i ostvarim.
I nisam nestrpljiva, mogu cekati finis odluke i godinama, i onda se osecam bas lepo. Znam da sam to postigla, i onda idem iz pocetka :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 7 | 2012-07-14 , 6:17 PM

Ja nisam neodlucan.... ili pa... sad se mislim dali da pijem kavicu ili da ne pijem... ? ja uspste nisam neodlucan... ili pa.? :D lol










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2013-03-19 , 4:09 PM

Citam sta sam pisala iznad uh Majo Majo :D

Dali godine cine svoje ili sam ja postala neodlucna od skoro pitanje JE :D
Ali samo u nekim stvarima jer inace znam gde cu sta cu i kad a pitanje je hmmmm :D




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » (Ne)odlucnost.
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]