Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Ljubav preko interneta.
Ljubav preko interneta.






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-01-27 , 11:16 PM

Ovo pitanje kruzi celim netom ;) a jako malo je onih koji priznaju desavanje.
Da cujem vas da li ste se vi kad zaljubili u nekog?
Da li se od vas vise desilo?
Dali ste imali lose iskustvo ?










1597
poruka na forumu
77 196



post # 2 | 2012-01-28 , 0:08 AM

Jos nisam imao prilike,neverujem da cu ih i imati.
Ljubav je jedno
Internet je drugo
Slika i reci su trece
Tako da neznam. :(








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2012-01-28 , 0:22 AM

%) evo dokaz :D










4
poruka na forumu
1 0



post # 4 | 2012-01-28 , 2:35 AM

Upoznali se na internetu, na sajtu Poljubac. Vec cetiri godine u braku i dete. :* :*








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2012-01-28 , 11:24 AM

Quote (filipsmom)
Upoznali se na internetu, na sajtu Poljubac. Vec cetiri godine u braku i dete.

Zelim vam sve najbolje sto se pozeleti moze iako vas neznam ali ova tvoja recenica je toliko slobodna i lepa da ce mozda i mnogi drugi shatiti da ima nade iako je net da se sve moze ostvariti.
Da se ne ustrucavaju reci sreli smo se na netu i zaljubili










4
poruka na forumu
1 0



post # 6 | 2012-01-31 , 2:46 AM

Suprug i ja smo se pisali samo par puta kad me je pozvao na kafu, nismo cak ni slike razmenili. Nije mi to bio prvi put da popijem kafu sa nekim koga sam upoznala na netu, ali sve te kafe su bile prijateljske, ovo je bilo nesto drugacije od prvog trena. Bez straha, sumnje ili dvoumljenja otisla sam da se nadjem sa muskarcem kojeg nisam ni videla u 21 i 30. Izasao je iz kola i ja sam se zaljubila u najlepse plave oci na svetu. Sela sam u kola sa potpunim strancem i odveo me je u drugi grad na veceru. Na taj dan sledece godine bili smo u braku sa bebom od mesec dana.
Kad ne sumnjas, kad se ne premisljas, kad se prepustis to je onda ono pravo i sve ide lako.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 7 | 2012-01-31 , 4:39 PM

Quote (filipsmom)
Suprug i ja smo se pisali samo par puta kad me je pozvao na kafu, nismo cak ni slike razmenili. Nije mi to bio prvi put da popijem kafu sa nekim koga sam upoznala na netu, ali sve te kafe su bile prijateljske, ovo je bilo nesto drugacije od prvog trena. Bez straha, sumnje ili dvoumljenja otisla sam da se nadjem sa muskarcem kojeg nisam ni videla u 21 i 30. Izasao je iz kola i ja sam se zaljubila u najlepse plave oci na svetu. Sela sam u kola sa potpunim strancem i odveo me je u drugi grad na veceru. Na taj dan sledece godine bili smo u braku sa bebom od mesec dana.
Kad ne sumnjas, kad se ne premisljas, kad se prepustis to je onda ono pravo i sve ide lako.

filipsmom hvala ti na iskrenosti i lepim recima fascinirala me tvoja kratka ali puna ljubavi prica :)







  honey



508
poruka na forumu
691 2800



post # 8 | 2012-01-31 , 5:12 PM

Ljubav preko neta,sto da ne?
Moja jako dobra drugarica upoznala je momka na nekom sajtu,sada su u braku i cekaju bebu :D


Sto bolje upoznajem ljude,sve vise mi se svidja moj pas !!





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 9 | 2012-02-20 , 3:52 PM

Nisam još imao tu mogućnost ali i nevjerujem da ću preko neta nego ću naći uživo :D


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 10 | 2012-03-04 , 9:36 PM

Quote (honey)
Ljubav preko neta,sto da ne?

da Nikad ne reci nikad, zato ja cutim :) sve je moguce.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








348
poruka na forumu
18 69



post # 11 | 2012-03-05 , 1:45 PM

Imao sam ajde kazem ljubav ne znam kakva je bila, ali upoznali smo se i videli uzivo i naravno isli na kafu setali se i pricali, drugi dan je ponovo pozovem i ona je pristala i vec smo pricali o nekim temama eto i spontano se poljubac desio... Nismo sad zajedno sasvim nesto drugo nas rastavilo...

Na netu smo kucali samo par dana jer i ja i ona dobro znamo ako duze traje virtualno to je sve lose i lose... Jer ovo sluzi samo eto neki osnovni kontakt a najbolje se u stvori i vidi sa ocima... I dosta se menja licnost ovde i ako nisi u stvarnosti takav...


Hvaliti se je znak sirotinje...








592
poruka na forumu
518 8144



post # 12 | 2012-03-22 , 4:42 PM

ne ne nikad


http://prntscr.com/ioauvr





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 13 | 2012-04-03 , 9:03 PM

Znam da je moguce, kao iz gore navedenog cak i postoji.

Ali sto se mene licno tice, nikada.
Nisam od onih koje lako zavole nekoga u toj meri da je zaljubljena ili slicno.

Net shvatam kao mesto gde se zezamo, ne zaljubljujemo.

Ja sam svog muza srela kad sam dzogirala, i ne zalim :)


Poruku je menjao/la Leksi - Utorak, 2012-04-03, 9:08 PM


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








82
poruka na forumu
82 440



post # 14 | 2012-04-18 , 10:59 PM

Sve je moguce,i nisam protivnik takvoj vrsti upoznavanja...danas se ljubav prnadje ne mestu gde uopste ne ocekujes :)








387
poruka na forumu
34 201



post # 15 | 2012-04-18 , 11:58 PM

net ne koristim za to :D


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Ljubav preko interneta.
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]