• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Može li se zainteresirati nekog tko nije zainteresiran
Može li se zainteresirati nekog tko nije zainteresiran






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-02-02 , 0:03 AM

Prica dva prijatelja

Najvise mi je trebala, a eto, bas njoj sam najvise bola donosio.
Nisam mogao da prihvatim cinjenicu da volim, pa sam je terao od sebe... Stalno joj se vracao, a u stvari bezao od nje. U jednom trenutku pokazao bih joj da mi je stalo, a u sledecem dokazao da sam djubre. I najgore od svega, kad god bih se vratio, ona je bila tu. A sada...- A sta sada? Preboleo si je?- Ma kakvi. Ima trenutaka kada je zaboravim na tren, ono kad alkoholom ubijem zadnji komad mene.- Zasto joj sada ne odes, i kazes sve?- Eh, vidis, uspeo sam sta sam hteo. Otisla je od mene. Sad kad se vratim, vise je nema. Kazu da voli drugog... Znam da to nije istina.- Idi do nje onda.- Ne mogu.- Zasto?- Ukljucila je razum. Shvatila je da sam ipak preveliko djubre, i da je ne mogu voleti nikad. Voleti onako, klasicno. Ne mogu biti tu za nju, a uvek cu ocekivati da ona bude tu za mene. Ne mogu, kad joj bude najteze, doci i zagrliti je... Mada znam da ona mene bi.- Tebe je nemoguce shvatiti!- Eh, prijatelju, znam... To cujem cesto. Samo jedna osoba mi je rekla da me razume.- Ko?- Pa ona, druze... :( :)


Sta ste zakljucila nakon sto ste procitali i da li se moze tu ista promeniti :)


Fajlovi: 4323368.jpg (10.9 Kb)









437
poruka na forumu
65 203



post # 2 | 2012-02-02 , 0:12 AM

pa neznam ja mislim da bi mogla








1597
poruka na forumu
77 196



post # 3 | 2012-02-02 , 0:18 AM

Odes pa se vratis, pa odes pa se vratis.
Neznam,dobar razum. :(








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2012-02-02 , 0:18 AM

Moze samo treba vremena i zivaca,mada ne u svakom slucaju naravno.

Quote (Dusomoja)
Sta ste zakljucila nakon sto ste procitali i da li se moze tu ista promeniti

Zakljucila sam da ju voli na poseban nacin,al ne onako kao ona njega
Zakljucila sam da je ona za njega jedinstvena osoba :)
on zna da ga samo ona razumeti moze,a sto mi se najvise svodelo je to sto prizna kakav je .







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 5 | 2012-02-02 , 10:44 PM

Zakljucila sam, da ga je strah da je voli na onaj nacin na koji bi trebao da je voli. Bez razmisljanja. Samo da je voli.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








290
poruka na forumu
90 409



post # 6 | 2012-02-03 , 4:25 PM

Malo je muskaraca da priznaju tako nesto da su djubrad ... pa sta reci na ovo kad je sve receno... muskarci pamet u glavu jer se takva prilika ne dobija dvaput da vas neko tako voli... :)


NE MOZES BITI DOVOLJNO DOBAR SVIMA...
ALI CES UVEK BITI SAVRSEN,ONOME KO TE VOLI...

NIJE SRETAN ONAJ KOJI PUNO IMA...
VEC JE SRETAN ONAJ KOME MALO TREBA...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 7 | 2012-09-17 , 11:32 AM

Quote (Dusomoja)
Sta ste zakljucila nakon sto ste procitali i da li se moze tu ista promeniti

Zakljucila sam da ce ipak ostati djubre koje nema m... da joj pridje i prizna da ju voli :D ;)
I da pridje otisao bi jer se taj boji samog sebe a pogotovo onog sto oseca :)







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 8 | 2012-09-17 , 3:54 PM

Dusomoja, tako je Majo.
Bezmudan! Nista novo. To je novi oblik muskaraca. Kao oni sto su cuvali harem, pa su im morali oseci genitalije Evnusi!


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








63
poruka na forumu
10 58



post # 9 | 2012-09-19 , 7:23 PM

izraziću se prosto ''Srati pa lizati'' ne ide ...


Žena, sigurna u sebe, na ulici nema potrebe da se okreće za drugim ženama.. One se okreću za njom.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 10 | 2013-03-19 , 3:48 PM

Najbolje je nikad ne reci nikad

Ponekad covek kaze nebi s njoj/njim nikad a neprodje kratko vreme ta osoba nas necim privuce
Dal je to pogled ili sarm ili sta vec u glavnom moze nas poceti interesovati ta osoba.










1641
poruka na forumu
171 425



post # 11 | 2013-03-19 , 10:12 PM

Quote (Dusomoja)
Idi do nje onda.- Ne mogu.- Zasto?- Ukljucila je razum. Shvatila je da sam ipak preveliko

prevelik lelemud ili kako se kaze .ebivetar


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Može li se zainteresirati nekog tko nije zainteresiran
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]