Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Ljubomora
Ljubomora






232
poruka na forumu
1329 2114



post # 61 | 2017-07-17 , 3:36 AM

Quote wide-awake ()
jubomora mi je ok u granicama normale....sve je dobro dok se ne pretvori u bolest,onda postaje gadno....


"A ja, ja sam sve ono sto nikad ne biste ni predpostavili.
I nisam, ama bas nista od onog sto bi se moglo reci o meni na prvi pogled"

Acta non Verba








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 62 | 2019-02-26 , 1:17 PM











718
poruka na forumu
55 286



post # 63 | 2019-02-26 , 1:20 PM

Ljubomora=osobina plasljivih i samozivih.


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam





  Vita



555
poruka na forumu
76 586



post # 64 | 2019-03-11 , 2:46 PM

Nažalost, moja je prijateljica zbog bolesne ljubomore i posesivnosti svog tadašnjeg partnera, završila s ljubičastim licem i vratom, iščupanom kosom i traumama za cijeli život. Nikad u životu neću zaboraviti prizor kada sam ju ugledala nakon toga, kao i činjenicu da joj je idući dan pred vratima stana u kojem je tada živjela (bila je studentica na školovanju u gradu u kojem nije imala nikoga svoga) ostavio buket cvijeća. Dotad sam takve stvari gledala samo u filmovima. Dok ti se ne dogodi ili nekome tebi bliskom, ne promišljaš dovoljno o tome. Kasnije sam tek doznala da je i ranije ispoljavao ljubomoru, ali u manjoj količini, a ona mu je to tolerirala misleći kao i velik broj vas da je mala ljubomora zdrava i znak ljubavi. Problem je kad ta mala ljubomora preraste u veliku, a tanka je linija između.


Rekla sam ti lijepo, hvataj drugi let.
Ja sam samo magla, svoj svijet.
Ja sam noć bez snova, jezik ljubavi...
Malo svoja, ne zamjeri.


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Ljubomora
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]