Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Ljubomora
Ljubomora






3268
poruka na forumu
448 1828



post # 16 | 2013-01-07 , 1:53 PM

Samo su prkosne žene ljubomorne, samo one ljubomorne su prkosne


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 17 | 2013-01-08 , 9:14 AM

(devils_angel)
Samo su prkosne žene ljubomorne, samo one ljubomorne su prkosne

Onda mora da sam ja ta zena :D
(Bothrops)
LJubomora u malim kolicinama i treba da postoji

Bravo Dragane jer ona mora da je tu kao i ljubav zato postoji jer da je nema nebi njena rec postojala.
Sitnica iskra ljubomore mora da je tu kad je ljubav u pitanju da se ipak oseca zar uff neznam opisati :Dako je nema pitam se dal je to onda otvorena ljubav ona na izvoli svima ona svedno mi hladna sam kad mu druga dobacuje ili ce neko reci pa nek dobacuje ja sam ipak pored njega a primecujem jos i godi mu. %) kako da mi bude svejedno

sad vi kazite pa majo znas to je ono ako ima bolje nek ide ili majo sve u dozama ili majo ljubomora nije ljubav ili majo itd kao uvek pitam se ima li iko osom ovog iskusnog coveka Dragana koji priznaje
Koji je voleo i voli svoju zenu i kaze mora malo da postoji i ljubomore zar se trebam nekome dokazati drugacije
da kazem ono sto i svi ne ne pa makar me osudili Maja pise kako oseca :D :D
Pa makar maja bila najgora po ljubomori ali nisam stoker ljubomore nisma neko ko daje do znanja svedno si mi radi sta zelis










869
poruka na forumu
1519 5936



post # 18 | 2013-01-09 , 2:22 PM

ja jesam malo ljubomorna brows2


Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se








478
poruka na forumu
107 311



post # 19 | 2013-01-14 , 0:32 AM

Ljubomora je strah od gubitka voljene osobe,nesigurnost u sebe i u osobu koju volimo,
doza nepovjerenja... i kakva je to onda veza ako u nju nismo sigurni?
Kakva je to ljubav ako ne vjerujemo osobi koju volimo?

Dusomoja ovo sto si navela meni nije razlog za ljubomoru,
druga stvar bi bila da on pred tobom dobacuje drugima i sl. onda ga samo pustis, neka ide...


https://www.youtube.com/watch?v=mNL6XTS8AZo








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 20 | 2013-01-30 , 5:49 PM

Quote (Fizica)
onda ga samo pustis, neka ide...

Lako je to reci











1354
poruka na forumu
453 256



post # 21 | 2013-01-30 , 6:03 PM

Ljubomora je najveci dokaz ljubavi. (tako mi je sapnuo jedan mali andjeo) :* :)


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:








63
poruka na forumu
10 58



post # 22 | 2013-01-31 , 6:17 PM

Ja sam bila ljubomorna! Priznajem .
Ali nije mi obicaj da pravim scene, stvarno. Mada malo vaspitanja u izvjesnim slucajevima ne skodi. Sloboda da, ali i respect. Sve zavisi od konkretne situacije...Ali ja imam takoreci problem ili manu,da bih zeljela da svaki moj bivsi pati za mnom,a da mene boli ***** za njega........ I desavalo mi se ,mada nisam ni istripovana ni ufurana,da slijedecu djevojku mog bivseg decka smatram manje vrijednom od sebe.... haha
kakva budala... :D


Žena, sigurna u sebe, na ulici nema potrebe da se okreće za drugim ženama.. One se okreću za njom.





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 23 | 2013-02-02 , 12:19 PM

Quote (djawolica87)
Ljubomora je najveci dokaz ljubavi.

xaxax kakva spletka , to je posesivnost i strah , nesigurnost i pocenjivanje samog sebe , nema tu dokazivanje u nicemu samo sputavanje !!! ;)

:)








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 24 | 2013-02-02 , 2:42 PM

Quote (Adrijana_)
Ja sam bila ljubomorna! Priznajem .
Ali nije mi obicaj da pravim scene, stvarno. Mada malo vaspitanja u izvjesnim slucajevima ne skodi. Sloboda da, ali i respect. Sve zavisi od konkretne situacije...Ali ja imam takoreci problem ili man

gj
Quote (Vladi)
xaxax kakva spletka , to je posesivnost i strah , nesigurnost i pocenjivanje samog sebe , nema tu dokazivanje u nicemu samo sputavanje !!!

Kad bi ti znao sta znaci voleti iz duse znao bi i razumeo i sta je ljubomora jedino je sto vi ladni vidite to sto je nesigurnost
pa dobro nesigurnost svako ima zar ne svako se plasi da ne izgubi danas ti niko ne garantira ostanak to je tako







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 25 | 2013-02-02 , 2:44 PM

Quote (Dusomoja)
Kad bi ti znao sta znaci voleti id duse znao bi i razumeo i sta je ljubomora


pa to je zato sto mi ladni volimo srcom a vi ljubomorni mozgom :D ima razlike zar ne :D :D :D








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 26 | 2013-02-02 , 2:47 PM

Quote (Vladi)
pa to je zato sto mi ladni volimo srcom a vi ljubomorni mozgom

imas li ti srce?
Da ga imas imao bi i flastere kao i mi ljubomorni
Pitam se samao kakvi su ljudi zene koji ne osecaju ljubomoru kojima je apsolutno svedno
kako mogu oni suditi pricati o ljubomori kad kazu nisu ljubomorni
covek ne moze da prica o onome sto nije osetio zar ne da







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 27 | 2013-02-02 , 2:55 PM

Dusomoja, ljudi kazu ljubomora je bolest ja volim da sam zdrav (metaforicki receno), a i sebe nemogu da pocenjujem !!!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 28 | 2013-02-02 , 3:00 PM

Vladi, ;) gj das gespräch richtig beendet ... :) danke :D







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 29 | 2013-02-02 , 3:02 PM

Dusomoja, a ne ne ne ne nije nista gotovo u razgovoru sve dok ne pokazem da ljubomora rusi sve, a nista sem rata u vezi ne pokazuje :D :D :D








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 30 | 2013-03-04 , 1:37 PM

Quote (Vladi)
sve dok ne pokazem da ljubomora rusi sve, a nista sem rata u vezi ne pokazuje

Dobro imas priliku pokazi da vidimo :D
Kako ti kazes covek se rodi s nekim znaci takav je kakav je nemozes ga izmeniti ni ti niti iko drugi
Ljubomora je jedna emocija koja nije ugodna niti i malo laka onima koji osecaju a verujem mnogo teska i onima koji su je prouzrokovali . :)

Added (2013-03-04, 11:37 AM)
---------------------------------------------

Quote (Dusomoja)
Nekima je ova rijec jako poznata kao i meni narvno
Da li ste osoba koja je ljubomorna?
Sta je to sto u vama budi ljubomoru?
Opisi nam sebe u toj situaci i kako izlazite na kraj s tim?


Znam opet ce me iznapadati jer izgleda samo sam ja pacijent ove teme a ostali hladni sve im svejedno
Vidite ja jesam ljubomorna ali ne uvek to ne znaci da sam paranoja da progonim da pravim skandale u lokalu i takve gluposti ne ne.

Najgore mi je kad osecam to i verujte tesko skupim hrabrost da pitam i diskutiram situaciju a pogotovo razlog zbog cega
I napokon kazem a onda zauzvrat umesto nije tako ili da me smao malo smiri doda ma ti si ljubomorna
Zar nemozemo i nesmemo pitati zar smo losi ako smo ljubomorni
zar ocekujemo od drugih razum a ne pruzamo
zar je tesko razumeti i u jendoj recenici odgovoriti meni bi mozda pomoglo i smirilo me a i osobi s kojom pricam skratilo muku.

Ne razumem jednostavno kako bi mogla ziveti s nekim da mu je svejedno sto izlazim s onim prijateljem da mu je svejedno sto mu spominjem u sali neke reci kao i njemu pitala bi se jel sam njegova ili smem biti svacija jer je njemu i onako svedno

Ja nemogu podneti da grli drugu nemogu podneti d ajoj kaze kao i meni nemogu podneti da kazem ma sta me briga nek izlazi svaki vikend

Nije to ljubomora sve to je i ljubav i briga i ne zelim njega deliti sa svakom on nije materijal al sto ja volim i sto zelim s tom osobom nesot vise ne moze d abude i od moje komsinice i od neke garave tamo :)




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Ljubomora
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]