• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Bojimo li se iskreno pričati o ljubavi
Bojimo li se iskreno pričati o ljubavi






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-02-19 , 1:35 AM

Koliko smo iskreni u ljubavi, u svemu onom što osjećamo?
Koliko smo iskreni ovdje na forumu, koliko zaista iskreno pišemo o onom što nam se dešavalo u ljubavi, o onom što bi voljeli? Bojimo li se vlastitih osjećaja, bojimo li se iako anonimni pisati o sebi?
O svojim godinama, iskustvima, o ženi ili muškarcu kakvog bi željeli, o razoćaranosti, ili radosti u bračnoj zajednici, vezi, prijateljstvu.
Povjerenje i iskrenost su dva stuba ljubavi...Imamo li ih u sebi? Da li se sramimo reći da želimo, da smo sami, da smo nezadovoljni, da želimo ljubav?







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 2 | 2012-02-19 , 4:13 AM

pa neki pisemo iskreno a neki i nepisemo ... ajde majo ispricaj nam ti tolike teme o ljubavi i opet nista neznamo .

Eto ja se ne sramim da kazem zaljubim se pet sest puta u roku od 5 minuta naravno kad sam vuk samotnjak , cim prgrlim izabranicu miran sam ko janje ( ono kao za javnost ) xaxaxaxax salim se ja volim da lajem ali i ujedam a pruzam onoliko koliko ta izabranica zasluzu sve po zaslugama i kako ona smene tako ja sa njom , i neradim nista lose jer sva se vraca !!! naj sam faca u celo selo








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2012-02-19 , 1:17 PM

Quote (Dusomoja)
Koliko smo iskreni u ljubavi, u svemu onom što osjećamo?

Ljubav je za mene oslonac mog zivota nekima je mozda bitnije imati bogatstvo dok cu ja pre reci bicu siromasna al da volim i da sam voljena.
U ljubavi sam iskrena koliko god je moguce u svakom trenutku pokazujem toj osobi svoje osecaje tako da i bez pitanje zan sta i koliko osecam.
Iskreno ovdje pred vama svima pisem onakva kakva sam pogotovo tema ljubav dali sam tuzna zaljubljena ili volim mene mozete procitati kao knjigu i oni koji me znaju mogu potvrditi.
Ne sramim se reci sta zelim,ne plasim se priznati pred celim svetom kad nekog volim
Anonimnost na forumima je po meni ok jer covek netreba da prica celi svoj zivot pred svima kao sto se radi na FB
ogranicim se na krug osoba sa koijma mogu da se druzim a sve ostalo mogu samo da pricam sa osobom koju stvarno volim.
On zna sve ostalo o meni zasto kako i zbog cega,osim njega druge ne zanima :) jer je rec o nama a ne o nama svima.







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 4 | 2012-02-19 , 4:28 PM

koji on kazes da si ledig ??? :p :p :p ili je to imaginarni on ??? xaxaxaxax








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 5 | 2012-02-19 , 8:48 PM

Ja o ljubavi ne prica ni sa kim. Ni o mojim vezama, devojkama, o slomljnom srcu, avanturama.
Sve to zadrzavam za sebe. A sto se tice iskrenosti na forumu, mislim da sam prilicno iskren. Nemam naviku da lazem.. :D


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2012-02-19 , 9:54 PM

Quote (Vladi)
koji on kazes da si ledig ???

ON!!!!
On zna ko je on :)







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 7 | 2012-02-19 , 10:19 PM

Quote (Macor)
Ja o ljubavi ne prica ni sa kim. Ni o mojim vezama, devojkama, o slomljnom srcu, avanturama.
Sve to zadrzavam za sebe. A sto se tice iskrenosti na forumu, mislim da sam prilicno iskren. Nemam naviku da lazem..


tako je macor diskreciju da drzis pravi frajer se ne hvali s kojom je i gde i sta radio :D :D :D

Quote (Dusomoja)
ON!!!!
On zna ko je on


mozda i nezna ko je on jer kako on kad si leidig xaxaxaxaxax nerazumem

a tema kaze bojis li se ?? ti se znaci bojis








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2012-02-19 , 10:44 PM

Quote (Vladi)
mozda i nezna ko je on jer kako on kad si leidig xaxaxaxaxax nerazumem

Vladi ako kazem on ili osoba koju volim to ne znaci sadasnjost ili proslost nego znaci kad je tako onda tako reagujem tako osecam tako pricam .

Dajem priliku i drugima da pisu na ovu temu :)










1641
poruka na forumu
171 425



post # 9 | 2012-02-19 , 10:58 PM

Nikad nisam bezao od toga bas naprotiv








249
poruka na forumu
75 51



post # 10 | 2012-02-20 , 0:05 AM

nisam neko ko voli tek tako da prica o svojim osecanjima,mozda osobama u koje imam poverenje i koje su mi drage.....ali kada me potpuno obuzme,ne bojim se da celom svetu kazem u koga sam zaljubljen :)


...resiv da ti pisam pesna,ali nemam rima,toa je dokaz deka si neinspirativna,prazna i nikakva,gnusna rgja i gnida.....

Mogu svemu da se oduprem,izuzev iskusenju :)
Nije bitna duzina stapica,vec magija u njemu!
Dva je drustvo,tri je orgija...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 11 | 2012-06-16 , 9:42 PM

Sto se tice foruma pisanja u njemu o ljubavi o bilo cemu kad pisem pisem ono sto osecam ono sto mislim da nije nista novo nizakog.
Ne vidim razlog stida jer nema potrebe svi smo mi ziva bica koja imamo osecaje neko vise neko manje.
Neko guta u sebe i tisti sve neko je otvoren i kaze sta ima.
Ja kazem jer nemogu da cutim i odolim a da ne napisem :)










290
poruka na forumu
90 409



post # 12 | 2012-07-06 , 2:41 PM

Ne stidim se pricati o ljubavi... cemo da se krije.... kad nekog zaista volim... to je nesto lepo... moze i pomoci nekome takodje...


NE MOZES BITI DOVOLJNO DOBAR SVIMA...
ALI CES UVEK BITI SAVRSEN,ONOME KO TE VOLI...

NIJE SRETAN ONAJ KOJI PUNO IMA...
VEC JE SRETAN ONAJ KOME MALO TREBA...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 13 | 2013-01-01 , 2:39 PM

U tom i je problem sto se niti stidim niti bojim pa mi izadje na nos
Sve sto pisem po forumu pisem tako je kako je ili dok otvaram nove teme i sta znam ne znaci tako je meni sada kao sto svet sebi protumaci pa me podju savetovati :D
Kad pisem onda odgovaram na pitanje teme momentalni osecaj ali ako otvaram temu ne znaci da pricam o sebi
Eto toliko o toj temi otvorenost mada sam sebi obecala u ovoj godini malo da se zaustavim ;)










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 14 | 2014-06-10 , 2:26 PM

Quote Dusomoja ()
Koliko smo iskreni ovdje na forumu, koliko zaista iskreno pišemo o onom što nam se dešavalo u ljubavi, o onom što bi voljeli? Bojimo li se vlastitih osjećaja, bojimo li se iako anonimni pisati o sebi?
O svojim godinama, iskustvima, o ženi ili muškarcu kakvog bi željeli, o razoćaranosti, ili radosti u bračnoj zajednici, vezi, prijateljstvu.

Pisem na forumu ono sto mi je u tom trenutku na pameti, o svojim bivsim ljubavima pisem kako je bilo, svojih osjecanja se ne bojim , ona su iskrena, o onom sto bi voljela i zeljela rado napisem svaki put.
Svoje godine ne krijem. kazem kad me ko upita, uopste za to ne marim , sad da ja kazem manji broj god.. ili nesto pihh
Quote Dusomoja ()
Povjerenje i iskrenost su dva stuba ljubavi...Imamo li ih u sebi? Da li se sramimo reći da želimo, da smo sami, da smo nezadovoljni, da želimo ljubav?

pA sad svaka veza se temelji na povjerenju i iskrenosti, svom parteru uvijek kazem kad mi nesto ne odgovar, da nadjemo neki kopromis da to pokusamo promjeniti.
A o mom privatnom zivotu zna par osoba ovdje u koje imam povjerenje i koje su mi drage.. :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Bojimo li se iskreno pričati o ljubavi
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]