• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Treba li priznati prevaru
Treba li priznati prevaru






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-02-19 , 1:59 AM

"Točan odgovor je – da. Trebaš joj priznati da si je prevario. Ako dvojiš i misliš da bi prevara trebala biti zakopana duboko u tvom pamćenju, trebaš znati da postoji niz argumenata za to da je ipak priznaš

Svi smo ljudi, i prevara se može dogoditi i najboljim dečkima. Kaže se da prilika čini lopova, a isto se tako može reći da prilika stvara prevaru. Na kraju ćeš vjerojatno požaliti, ali tada je već kasno.

Ako ti se prevara već dogodila, probaj spasiti ono što se spasiti da i priznaj je. Zašto? Evo zašto!

Kako bi ona to čula od tebe

Nikada ne znaš tko te vidio u prevari. Postoji uvijek na stotine očiju i ušiju koji su te mogli vidjeti ili čuti, a kanali pomoću kojih ta vijest može doći do nje zaista su raznovrsni. Stoga je uvijek bolje da joj to sam priznaš, nego da ona to sasvim slučajno čuje od nekoga na ulici. Imaš li imalo dubljih osjećaja prema njoj, zaslužuje to čuti iz tvojih usta.

Zato što je to ispravno

Vjerojatno svakog dana čuješ kako ovaj svijet odlazi k vragu, kako nema pravih vrijednosti i slično. Ti ne možeš spasiti cijeli svijet, ali možeš svoj i zato trebaš napraviti ono što je ispravno. A ispravno je ono što je odgovorno. Iako tvoja prevara nije bila odgovorna, možeš je na odgovoran način priznati!

Jer ne želiš da ti se to opet dogodi

Ili želiš, ali tada si vjerojatno loš i pokvaren tip. Ako imaš imalo savjesti, onda nećeš poželjeti da ti se ovakva situcija dogodi još jednom u životu. A kad joj priznaš za prevaru, zbog njezine će ti reakcije - bez obzira oprostila ti ili ne - cijela situacija ostati čitav život u pamćenju. I, naravno, podsjećati te na to da to više nikada ne napraviš.

Kako bi živio bez straha

Živjeti s tajnama nije lako, a posebice s nekom poput ove, zbog koje svaki dan razmišljaš je li tvoja cura možda srela 'ovog ili onog' i saznala što se dogodilo. Osjećaj krivnje može te izludjeti, stoga je najbolje priznati i olakšati dušu, život će ti tada postati mnogo lakši, bez obzira oprostila ti ili te nogirala.

Kako bi zaslužio poštovanje

Priznaš li ovakvu stvar, za koju svi znaju da je nije lako priznati, zaslužit ćeš poštovanje prijatelja. Reći će: 'Ovaj zaista ima hrabrosti!' A ako ti ona uspije oprostiti, znat će da ćeš joj priznati sve ostale loše strane svog karaktera, ako si joj i ovo priznao. Ovakvo saznanje pridonosi intimnosti.

Jer znaš da je ovo bila luda greška

Možda si previše popio ili bilo neuračunljiv iz bilo kojeg drugog razloga. Važno je naglasiti da se radilo o jednoj velikoj i glupoj greški. Greški koju ne želiš ponoviti.

Jer ne možeš računati na partnericu u zločinu

Možda je cura s kojom si zabrijao 'ciljala' tebe mjesecima i samo čekala tvoj trenutak dekontracije i slabosti, te se bacila na tebe. Ako je riječ o ovakvoj ili sličnoj situaciji, vjerojatno će željeti da tvoja prava djevojka to sazna i vi prekinete. Zato nikada ne možeš računati na njezinu diskreciju, iako ti je možda to obećala. I zato je sve najbolje priznati."

Mislite li da su u pravu? Treba li priznati prevaru (ako se već dogodila) ili se moliti Bogu da neće nikad saznati?










2620
poruka na forumu
330 2814



post # 2 | 2012-02-19 , 3:45 AM

Quote (Dusomoja)
"Točan odgovor je – da. Trebaš joj priznati da si je prevario.

Neeee! Pogresno. Sta ako je ona prevarila? Trebali ona da prizna ili da precuti? :o
Ja mislim da prevaru NE TREBA priznati.


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 3 | 2012-02-19 , 3:57 AM

Nema sta da mislim prevaru netreba ni praviti zato nema sta ni da se pravdati ako oces drugu ili drugog prvo resi sa prvim. najpostenije








78
poruka na forumu
8 11



post # 4 | 2012-02-19 , 4:35 AM

Vladi, u potpunosti se slazem. :) Ali ako do nje vec dodje, treba priznati, meni je gore kad me neko laze nego ono sto je uradio pa laze oko toga. Partner/ka zasluzuje da zna istinu, bar toliko postovanja. Ako se kajete i to reci, ako ne, zavrstiti vezu. Nikakvo laganje i pravdanje, to je najgore, povredi vise od same prevare. :)








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2012-02-19 , 1:38 PM

E ovako :D
Kad bi se desilo da ja prevarim znam da bi isla pokupiti stvari i zbrisala bi a njemu bi ostavila poruku duso tako i tako :D :D
Salim se pa ako mislim i planiram nesto nda cu prvo razresiti jedno pa onda preci na drugo potpuno ,ali ako se desi jbg a moze da se desi :D da ono zavrsimo u krevetu ili u kuhinji ili fasadi :D e onda bi ovako dosla i stala kao malo nevino dete i rekla ovaj znas :D napravila sam pizdariju a ti ne pitaj koju dosla sam samo po stvari i odo pre nego me ti izbacis eto ;) :D










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 6 | 2012-02-19 , 2:04 PM

Slazem se sa Vladijem i Dusom. Meni to ne moze da se desi :D pa i ne razmisljam o tome. Ali Za to sam da se treba resiti prvog, ako se vec pojavio neko novi :)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








249
poruka na forumu
75 51



post # 7 | 2012-02-20 , 0:19 AM

Treba priznati,mada to nikada nije ni jednostavno....ali kad ssi vec bio toliko hrabar da to ucinis,onda treba i priznati,potruditi se da objasnis,mada nekog posebnog objasnjenja i nema...pogresno je varati i kao sto su drugi iznad mene rekli,rascisti sa prosloscu i pocni buducnost.


...resiv da ti pisam pesna,ali nemam rima,toa je dokaz deka si neinspirativna,prazna i nikakva,gnusna rgja i gnida.....

Mogu svemu da se oduprem,izuzev iskusenju :)
Nije bitna duzina stapica,vec magija u njemu!
Dva je drustvo,tri je orgija...








387
poruka na forumu
34 201



post # 8 | 2012-02-20 , 1:03 AM

mislim da treba dobro poznavati partnera i odigrati onako kako bi njemu najvise odgovaralo.znam ljude koji ne bi voleli da saznaju za prevaru,iako je veza ozbiljna,duga ili su u braku.u svakom slucaju,tada treba da je onaj koji je prevario u drugom planu i da se dobro namuci za resenje problema.licno,nikad nisam prevarila i nikad necu,ali ne znam da li bih oprostila... nikad nisam... brows2 luda


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 9 | 2012-02-20 , 7:50 PM

Ili samo reci: Ono sto ne sazna nece ga ni ubiti :)

Ali onda je to sasvim sebicno.
Ja bih priznala, jer jedino ne bih oprostila paralelni zivot. Da je sa mnom u braku a uporedo je u vezi sa nekom jos.
Sve ostalo se moze oprostiti ali ne i zaboraviti :) S vremenom treba nabiti na nos :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








82
poruka na forumu
82 440



post # 10 | 2012-04-18 , 11:15 PM

Ne treba priznati prevaru jer u suprotnom dolazi do razilazenja partnera,u vecini slucajeva.. :) msm netreba ni prevariti voljenu osobu ali ako se to desi,bolje precutati jer priznanjem se samo pogorsava situacija i rusi se onaj krhki zid poverenja.... :)








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 11 | 2012-09-17 , 11:48 AM

Quote (Vladi)
Nema sta da mislim prevaru netreba ni praviti zato nema sta ni da se pravdati ako oces drugu ili drugog prvo resi sa prvim. najpostenije

Bravo tu se i ja uklapam jer mislim kad bi to ucinila najvise bi sebe mrzila
i pozelela da mi se vrati sto sam takvo nesto ucinila
Ne jer se kajem sto se desilo s tim s kim se desilo naprotiv vec iz razloga jer sam prevarila i slagala nekoga zato prvo resi pa nastavi dalje










63
poruka na forumu
10 58



post # 12 | 2012-09-18 , 12:50 PM

Ja idalje mislim da prevaru treba zadržati za sebe ... ne , ne priznati jedino ako pada mrtva glava :)


Žena, sigurna u sebe, na ulici nema potrebe da se okreće za drugim ženama.. One se okreću za njom.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 13 | 2012-09-28 , 9:32 AM

Pa ova iznad nije luda to je ono u smislu :D was er nicht weiß macht ihn nicht heiß :D :D
Mada nije to to bolje ipak ne ciniti da se nebi imali zasto pravdati
Ili prvo jedno resiti pa onda raditi sta hocemo










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 14 | 2014-05-30 , 6:31 PM

Quote Dusomoja ()
"Točan odgovor je – da. Trebaš joj priznati da si je prevario.

treba... ja sam sve jednom rekla kojeg sam prevaila... pa kad su mogli i oni i ja sam ...
Ja nisam cutala i cekala da sazna od drugog ... ja sam mu to u facu rekla ... :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  Sovko



124
poruka na forumu
152 1732



post # 15 | 2023-10-11 , 12:23 PM

neee pogotovo ne ako imaš psiho partnerku kod koje može da ti sofokle završi u blender  %)  lol


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Treba li priznati prevaru
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]