• Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Sta ste naucili iz prethodnih veza?
Sta ste naucili iz prethodnih veza?






2137
poruka na forumu
904 4467



post # 1 | 2012-02-27 , 7:09 PM

Pa da cujemo vasa iskustva, mozda nekom dobro dodju :)

Added (2012-02-27, 5:09 PM)
---------------------------------------------
Dosta toga sam naucila. Pre svega da nikome ne treba verovati 100%.
Naucila sam da ne treba biti od pocetka potpuno iskren, kad to kazem, ne mislim da treba lagati, vec napraviti razliku sta treba reci, a sta ne.
Ma koliko da vam je stalo do nekoga, ne trebate mu dati na znanje da je tako, jer ljudi umeju to da iskoriste.
I ne treba popustati, posle se naviknu da prave greske, jer znaju da cete im preci preko njih.



♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 2 | 2012-02-27 , 7:23 PM

Quote (Anchy88)
I ne treba popustati, posle se naviknu da prave greske, jer znaju da cete im preci preko njih.

bravo malena slazem se stobom
Quote (Anchy88)
Pre svega da nikome ne treba verovati 100%.
ovo je pametan savet samo sto cu ja recci i da je cud zenska smesna rabota netreba joj verovati ni kad spava :p :p :p

naucio sam da glumica moze da bude bolja nego i na pozoristu i na filmu ali da joj maska brzo padne , treba se cuvati u svakom pogledu jer neko ko moze za dva dana da ti kaze da te voli, za tri ce pokusati da napravi budalu od tebe .

samo nece imati svi malog andjela na ramenu da ga cuva ko sto je mene moj xixxixixixi cuvajte se take vrebaju i ovde po forumu u narodu zvane crne udovice xixiixixixixixixix








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2012-02-27 , 7:41 PM

Naucila sam da koliko god da si dugo s nekim nikad ga ne upoznamo 100%
Naucila sam da kad veza padne u probleme ili pukne tek onda shvatimo s kim smo bili u vezi
A najgore je to sto verujes da si nekome znacio nesto u zivotu a on te na kraju nazove najgorom osobom :)
Mislim da je zivot kratak da bi se zadrzavali i samo tugovali ,kazem sve sto me ne unisti to me ojaca ;)







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 4 | 2012-03-11 , 7:55 PM

Naucila sam da treba najvise postovati sebe.
Naucila sam da treba najvise voleti sebe.

I kad to naucis, znas sve.

Pre to nisam radila, ali jedno ruzno iskustvo i svemu te nauci.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








421
poruka na forumu
65 124



post # 5 | 2012-03-11 , 8:45 PM

Izgleda da ste svi ovde bili povredjeni...Ali to je normalno. Ja nisam ama bas nista naucio.
Jos nisam naisao na devojku kojoj u potpunosti mogu da se poverim i izgleda nikada i necu.
Rodjen sam u ovo odvratno vreme gde je verovatnoca da upoznas normalnu osobu veoma mala.
Pa ajd' da kazem da sam iz ovih veza do sada naucio da ne dajem previse jer se suprotna strana opusti i prestane da se trudi a kada ja pokazem hladnu stranu svoje licnosti onda se kod nje upali lampica kao "u cemu je tvoj problem"???
Ako se nekome svidjas, ne treba da glumis i da primenjujes fore kao sto je kuliranje pa kao vise ce da juri za tobom jer to se provali a kada i primetim tako nesto onda se brzo ohladim i cao cao! Kratak je zivot za te gluposti!
A uvek postoji velika verovatnoca da napravite gresku jer ako vas je jedna osoba povredila, to je zato sto ste joj vi dozvolili i ne mora apsolutno nikako da znaci da su sve druge osobe kao ta koja vam je nanela zlo. Kada birate partnera nemojte se zaletati i padati na ocigledno glupe fore nego slusajte malo i okolinu sta kaze...
Staromodan sam tip i trudim se da budem u svakoj prilici kavaljer ali devojke to danas ne vole vec ono, sto si odvratniji, sto se gluplje ponasas i nosis bodi duks na prugice to si privlacniji... Mada ne znam sto vam sve ovo pricam... Kakvo god da dolazi vreme ostajem dosledan sebi i ne dozvoljavam da me zivotni trendovi vode i sprecavaju da zivim pravi zivot!
Ljudi, zabavljajte se i volite!








437
poruka na forumu
65 203



post # 6 | 2012-03-11 , 8:46 PM

da se trebam boriti tek kad sam svatila da ludi zamnom bilo je kasno sad znam pouku :za nekoga se trebas borit ne prpusti ga u tude ruke. :)








53
poruka na forumu
40 264



post # 7 | 2012-03-14 , 6:51 PM

naucila sam da ja nikako nisam za duge veze a braak!!!ma ni slucajno!!!mozda je ovde nekima to bezveze ali nisam u fazonu da se udam po bilo koju cenu iizrodim copor dece,unisim svoje divno telo da bi se muz prema meni ponasao kao svaki kompletan idiot eto to sam ne naucila nego napokon shvatila iz zadnje veze DA JA NISAM ZA TAKAV ZIVOY KOJE 90POSTO ZENA U SRBIJI ZIVI....OBOZAVAM DA BUDEM SAMA I DA JA BIRAM SA KIM ,KAKO I DOKLE CE TO ZAVARAVANJE TRAJATI...POZZ








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 8 | 2012-03-14 , 7:57 PM

ja nista nisam naucila :D ja pooostiiim :)

Quote (justalexzandra)
iizrodim copor dece,unisim svoje divno telo


pokazi svoje zmijsko teloooo slobodno smelooooo pohvali se kad imas ciiim
:p :p :p :p :p :p
salim se naravno ali po meni roditi jedno novo bice ili vise njih ne znaci unistiti svoje tijelo nego postati kompletna osoba sa zenstvenijim oblinama naravno ko vodi racuna o sebi

sad da predjem na temu :)

pa kao sto Anci rece em ne treba sve reci,em se ne treba predati do kraja zene treba uvijek da ostanu s velom tajne ;)

al ja kad volim ne postujem nikakva pravila :(


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








592
poruka na forumu
518 8144



post # 9 | 2012-03-14 , 8:15 PM

pa naucio sam ono glavno da istu gresku radim stalno :D , al stacu jace od mene


http://prntscr.com/ioauvr





  Tea



306
poruka na forumu
132 141



post # 10 | 2012-03-14 , 8:23 PM

Nisam apsolutno nista naucila.. i dalje sam naivna do bola..i dalje pustam u svoj zivot osobe koje su me vec povrijedile.. %) %) a sta mogu..kad mi se svidja gledati svijet kroz ruzicaste naocale :D

Quote (Boyana82)
ali po meni roditi jedno novo bice ili vise njih ne znaci unistiti svoje tijelo nego postati kompletna osoba sa zenstvenijim oblinama naravno ko vodi racuna o sebi

ovo potpisujem,divno si to rekla..pametni moj baksuz :* :*


Poruku je menjao/la Tea - Sreda, 2012-03-14, 8:24 PM


...Ja nisam luzer, o naprotiv, meni je osmeh lajt-motiv.. :))
Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe. Ako znaš prečicu, nema potrebe da se puno lomataš po bespućima. Ne bato... Stigao si čim kreneš. Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu.
U tome je tajna...
U tome je jedini trik... :)))))








1641
poruka na forumu
171 425



post # 11 | 2012-03-14 , 8:30 PM

Davao sam maksimum ,nikad se nisam pokajao








53
poruka na forumu
40 264



post # 12 | 2012-04-01 , 1:04 PM

boyana82 moram da ti odgovorim,naravno,volim decu,nadam se da cu nekad biti i ja dobra majka ali imala sam losa iskustva bolna je to tema al nisam slabic pricam o tome zbog skota koji me nije bio vredan a ja sam mu toliko pomogla izgubila sam bebu,mozda sam se previse razocarala al bolje da budem razocarana nego jos jednom tako povredjena

Added (2012-04-01, 12:04 PM)
---------------------------------------------
svi imamo tuzne price GLAVU GORE HAHA LJUBIM VAS SVE cao









437
poruka na forumu
65 203



post # 13 | 2012-04-01 , 2:33 PM

da se ne trebas bas ni skim vezati potpuno i netrebas verovat 100% :)








1354
poruka na forumu
453 256



post # 14 | 2012-04-01 , 4:00 PM

naucila sam mnogo i naravno Anchy88 slazem se u potpunosti sa tobom, vise ne verujem nikom dok se ne uverim u suprotno,
Najpre ukljucim mozak pa tek onda srce. Jel do sada kada god sam ukljucila srce bilo je slomljeno, e vise nece :)


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 15 | 2012-04-11 , 11:43 PM

Quote (cika_nessko)
pa naucio sam ono glavno da istu gresku radim stalno :D , al stacu jace od mene

Isti pacijent :D




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Sta ste naucili iz prethodnih veza?
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]