• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Da li je ljubomora ljubav.
Da li je ljubomora ljubav.



  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 1 | 2012-03-07 , 12:02 PM

"Sama reč ljubomora sastoji se od ljubavi i more!
Mora je ono što nas mori, što nas muči, što je teskobno, što je ustrašno, što pritiska čoveka.
Da li osoba koja oseca ljubomoru zaista voli ili zeli posedovati?
Da li je to ljubav i kakva je to ljubav?


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2012-03-07 , 10:56 PM

Naravno da je ljubav i te kakva
Samo ako pricam o sebi nebi me razumeli pa je bolje da cutim
Samo kazem sto je moje moje je :D










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 3 | 2012-03-07 , 11:19 PM

Jeste dokaz ljubavi :) samo kad se pretera ume i da unisti ljubav, pa da ostane samo mora :D.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 4 | 2012-03-08 , 3:40 PM

Naravno da jeste


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 5 | 2012-03-09 , 0:29 AM

Ljubomora nikako ne moze da bude ljubav.
To je psihicko stanje jedne osobe koja ne da dise drugoj osobi.
I kako to molim vas lepo moze da bude ljubav?

Moj muz voli mene, ja volim svog muza, niti on niti ja nismo ljubomorni.
LJubav se dokazuje na druge nacine, drugim sitnicama, ne ljubomorom.
Ne znam koja je veza opstala ako je jedno od njih bilo ljubomorno. Niej niti jedna.
Tako da ne znam kako ljubomora moze da bude ljubav, ili dokaz iste, kad je unistava.
Unistava sve, jer daje kontraefekat, iz prostog razloga sto ce vecina a pod vecinom smatram 90% misliti
kako taj neko sto je rekao bilo sta sto je liciilo na ljubomru da nema poverenja i tu dolazi do pucanja.
Zato to nekome treba.

A ljubomorne su samo one osobe koje nemaju poverenja u sebe, koje nemaju jako samopouzdanje. Zato uvek kazem, treba voleti sebe celim svojim bicem, jer jedino pod tim uslovom ce vas voleti i sutprotna polovina, i kada to naucite, vi ste na Mont Everestu!


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 6 | 2012-03-09 , 9:10 PM

naravno da nije !!! ljubomora je razarac ljubavi ;)








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 7 | 2012-03-09 , 9:39 PM

Quote (Leksi)
I kako to molim vas lepo moze da bude ljubav?

:D Leksi ajd molim te kazi mi kako moze da bude ljubav ako ti je svejedno da li odmerava drugu ili njega druga?
Da je to tako svejedno sve barem po meni je to znak da sma se ohladila od njega
Ako osecam ljubomoru naravno da ga volim i dlaje mozda cak i vise i nije istina da mi koji smo ljubomorni ne umemo voleti ili neznamo sta je ljubav
Ja znam da je poverenje na prvom mestu i to ce uvek tako biti ali ako mi on pokazuje da sam mu svejedno kad mi neki dobacuje uh bre onda nije za mene
Netraba niko de je bolesno ljubomoran ali ljubav i zar ljubomore moraju skupa koliko se ja razumem u medicinu :D :D :D
Naravno svako ima svoje misljenje ja ipak kazem lepo je kad je ljubomora prisutna pa makar i ono minimalno :)










2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 8 | 2012-03-09 , 10:24 PM

jeste to je sastavni dio ljubavi samo sto mora da ostane pod nadzorom poznajem dosta bolesno ljubomornih osoba i nimalo nije lijepo


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 9 | 2012-03-12 , 12:47 PM

Boyana82, u pravu si


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 10 | 2012-03-12 , 10:56 PM

Sve dok je ljubomora vezana za ljubav ima s njom veze tek ona ljubomora sto je vezana za nesto materijalno to je veliki problem.
Iako sam ljubomorna na cudan neki nacin umem da volim










421
poruka na forumu
65 124



post # 11 | 2012-03-13 , 0:09 AM

Evo ovako...
Postoji ljubomora bez razloga i ljubomora s' razlogom.
Ako je npr. neka osoba u svakoj vezi u kojoj je bila, ljubomorna, onda ta osoba treba da se leci jer je ocigledno problem u njoj! Znaci da ona nema samopouzdanja i ne veruje prvenstveno sebi pa se plasi isto da je i druga osoba karakterno slaba i laka na ponude ili pak vuce neke komplekse.
Ja na primer nikada necu da uletim u neku vezu a da koliko-toliko ne upoznam tu osobu a ako mi u startu pokazuje da imam razloga da budem ljubomoran onda cu nekim normalnim razgovorom da vidim u cemu je stvar jer zapamtite (!), u ljubavi se nista ne radi na silu! Ako hoce da ide, pa neka ide a ako joj verujete (sto bi trebalo ako je zaista volite) onda nemate razloga za brigu. Vreme prolazi a i nije jedina osoba na svetu. Jedino ako mislite da zivite 250 godina, onda jurite za nekim ko vas vuce za nos i unistite sebi mladost.
Jedna od mojih devojaka je bila cura koja je bila najpozeljnija u jednom moto klubu i za kojom su balavili od malih decaka pa do matorih bajkera. Bile su tu razne neke price o neverstvu ali ih nisam uzimao zdravo za gotovo s obzirom na to od koga su poticale a i koristio sam se nekim trikovima psihe. Bilo nam je lepo jer smo imali medjusobno poverenje a i meni je dusa mirna jer sam i tu vernost postovao.
E, a ako vam partner otvoreno, pred vama, pokazuje interesovanje za druge partnere, onda ga jednostavno pustite jer nije vredan vase paznje a zabranama i silom necete nista resiti. Pogorsacete samo.

Slobodno me osudite ako se ne slazete sa mnom ali to je moj stav!
Ovo tesko da moze nekome da pomogne jer hronicna ljubomora ne moze tek tako da nestane.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 12 | 2012-03-13 , 0:22 AM

Svaka cast Delux

Kao sto kazes tesko ce kome pomoci ko je jako ljubomoran al ako procita dovesce ga do razmisljanja upravo kao i mene
u tvojoj prici ima mnogo vise nego je napisano i mogu ti samo reci hvala puno i svaka cast.

Eto nadam se da ce i meni ovo biti jedna lekcija za bolji zivot ili bolje upoznavanje osobe
Najgore je kad se neko izmeni onako kako bi zelio da budes bas ti i ocekuje da mu to uspije ne pitajuci se dali ta druga strana to zeli ljubomora dolazi ne samo jer gleda drugu ili njega neka druga kod mene se budi po najvise kad mi se da do znanja da mi ne veruje apsolutno tad vlada moim bicem neka ljubomora koja je cudna koju ja nemogu lako da pojasnem u glavnom njom nikog ne opterecujem ona vlada samnom toliko dugo dok se ne okrenem i shvatim dosta je bilo.

Delux iz gore tvoje price verovao ili ne sam sebi odgovorila na jedno pitanje na koje nisam znala odgovor
nadam se bice prilike da citamo jos tvoih postova :)







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 13 | 2012-07-13 , 5:49 PM

Quote (Dusomoja)
Leksi ajd molim te kazi mi kako moze da bude ljubav ako ti je svejedno da li odmerava drugu ili njega druga?


Pa sta ako odmerava, i ja odmeravam druge, pa nikom nista.
Necu vristati, ili duriti se.
Oci su za gldanje a ruke za diranje. Da je dirne e onda bih ga ubila. Nju ne bih, nije kriva.
Mada mozda i jeste, jer dok kuja ne mahne repom ni pas nece ici za njom. :)

Elem, ja znam ko sam, i koliko vredim, i nisam od juce s muzem.
Jedino bih ljubomoru iskazala ili pokazala, kada bi on stalno izlazio s kojekakvom jednom ribom.
E to je onda alarmantno. A sve dok gleda, pa neka gleda, zna i on kakvu zenu ima. :)

Sad je bio primoran da gleda mene i svoje medicinske sestre :)hahhahahhah

Ljuboma je iskazuje na videlo kada neko nije siguran u sebe, kada se oseti ugrozenim, jer to ljubav nije.
LJubav se pokazuje na drugaciji nacin. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 14 | 2013-03-25 , 12:42 PM

Ja sam ljubomorko klasicni :) iako ne smatram da je ljubomora ljubav nego samo nedostatak poverenja ;) Jer ti ako volis nekog i on voli tebe tu nema mesta ljubomori :) jer da on / ona nije hteo biti sa tobom bas nego sa nekim drugim / drugom bio bi , ali kako je izabrao tebe nema potrebe za komplexima ljubomore ;) sem ako zaista nije opravdana kao u mom slucaju gde ne mogu da se opustim zbog proslosti u kojoj su me zajebale drage osobe pa sad sumnjam i na rodjenu majku ;)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 15 | 2013-04-08 , 3:55 PM

Ljubav i Ljubomora su dva razlicita pojma

Mada po jednom iste i ljubavi i ljubomore ima na vise nacina
Ja mogu reci kad nekog zavolim desi se da se rodi ta ljubomora u sred te ljubavi ali u tom momentu ne znaci ako osecam ljubomoru ne osecam ljubav NIJE ISTINA!

I te kako ju osecam samo sto tad ta ljubomora jako boli pogotovo ako zna sta je prouzrokuje a i dalje to cini onda jako jako boli.

Kad sam s nekim izvrsno vreme i d ami svu sigurnost a to moze biti za kratko vreme tad ljubomora nestaje
naravno i dalje cu pogledom gutati sve one sto ga odmeraju ali to je ono malo slatko i simpaticno :D nikakve scene




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Da li je ljubomora ljubav.
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]