• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Vi i ljubomora ...Horoskop...
Vi i ljubomora ...Horoskop...






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-03-10 , 7:12 PM

Ovan- Potrebno mu je apsolutno povjerenje. Laži, prikrivanje namjera i licemjerje, Ovnovi ne podnose. Kad je ljubomoran, Ovan se pjeni, a najčešće za to ima dobre razloge. No, ponekad može postati žrtvom nepodnošljive ljubomore i zbog nepovjerenja i osjećaja nesigurnosti. U takvim je situacijama najbolje otvoreno razgovarati s partnerom i ne bježati od problema. Jedino na taj način moći ćete uspješno riješiti problem, bez obzira je li on realan ili plod uobrazilje.

Bik-On čezne za sretnim svijetom, za sređenom obitelji, za redom. Naiđe li i na najmanji tračak sumnje, on postaje nepovjerljiv, kopa, istražuje, a pri tom ponekad partneru priređuje nesnosne scene ljubomore. Ipak, to još uvijek ne mora značiti kraj, ma kako da je teško Biku vjerovati nekome tko ga je samo i namjeravao prevariti. Inače, kamo sreće kad bi sam bio vjeran u mjerilu kojoj to zahtijeva od partnera.

Blizanci-Rođeni u ovom znaku nisu skloni scenama ljubomore, iako ih ponekada rade - bez razloga. Blizanci su svjesni da su sami skloni izletima U ljubavi, pa pretpostavljaju kako drugi nisu ništa manje nevjerni. Upravo ta sumnja ih ponekad nagoni da tragaju za dokazima nevjere i strašno su nesretni kad ih pronađu.

Rak-Rakovi gotovo da i ne poznaju ljubomoru. Oni su, naime, slijepi od ljubavi. U svojoj predanosti partneru oni ne mogu ni zamisliti kako bi mogli biti prevareni. A kad ipak pronađu razlog za ljubomoru, duboko su potreseni. Od te spoznaje mogu se i razboliti. Ako su još pod jakim utjecajem Neptuna i Urana, jedva da prebole razočaranje zbog nevjere partnera. Kada bi naučili zaboravljati, Rakovi bi bili mnogo sretniji.

Lav-Lavovi su najčešće ljubomorni zbog povrijeđena ponosa ali i zbog bojazni da su premalo voljeni, što, ujedno, znači, da ih partner dovoljno ne cijeni i ne štuje. Pa kada Lav zaurla, onda je to manje zbog izgubljene ljubavi, a više zbog izgubljene vlasti. Skloni su, previše očekivati od partnera.

Djevica- Djevice se ponekad ne ponašaju nimalo djevičanski. Neke čak uživaju kad izazivaju ljubomoru drugih. Njihov je problem da same provociraju poglede i komplimente, bilo svojim stvaralačkim žarom, bilo marljivošću, ili isticanjem vlastite ličnosti na neki drugi način. Partner Djevice će prije ili kasnije steći dojam kako on igra u svemu drugorazrednu ulogu, pa postaje ili ljubomoran ili iskompleksiran.

Vaga-Ona obožava partnera. Pri tome nema ni traga ljubomori. No, pokuša li on iskoristiti njenu toleranciju, Vaga postaje neuračunljiva, nepredvidiva i opasna. Gdje i kad ona udari, ostaju samo ruševine. Naš je savjet: izbjegavajte sukobe, i sami trebate biti na čistu ima li vaša ljubomora doista realnu podlogu ili ne.

Škorpion
- Škorpion isijava ljubomoru. Bez obzira postoji li za to trenutni razlog, ili je on postojao prije nekoliko mjeseci, pa čak i godina. Rođeni u ovom znaku su ljubomorni na svakoga tko je ikada stajao u blizini njihovog partnera. Problem je to veći što Škorpion teško izračunava svoje osjećaje. Pa čak i u slučaju ljubomore. A upravo je u ovakvim trenucima važno izreći sve, želite li sačuvati vezu.

Strijelac-On će u svijetu iskazivati svoju sreću čak i kad se u srcu trese od ljubomore. On je neće priznati a neće postavljati ni indiskretna pitanja. Bilo bi to ispod njegovog dostojanstva. No, problem je što on prijevare niti zaboravlja, a niti prašta, iako to možda ne pokazuje. Ipak, najbolje je sa Strijelcem odmah razriješiti i najmanji povod za ljubomoru, kako se on ne bi pretvorio u nerješiv problem.

Jarac- Jarci, obično, vuku za sobom puno loših iskustava. Oni također ne zaboravljaju, a ni ne praštaju. Začudo, ipak je ljubomora kod njih slabo izražena, pa nikada ne istražuju postupke partnera. No, ako doista ustanovi nevjeru, Jarac će zalupiti s vratima,i to zauvijek.

Vodenjak-Ljubomora! Što je to? Vodenjaci ne poznaju muke što ih drugi znakovi imaju s tim osjećajem. Oni ne pate, a ako i pate, nastoje to prikriti. Jednom prevareni, gotovo da i ne traže razloge. Oni odlaze i točka. No, to ne znači da su osjećaji Vodenjaka stabilni. Ponekad ih Saturn navodi na stranputicu.

Ribe- Ljubomora je stalni pratilac Riba. Često je to mučan i opterećujući osjećaj, koji može i Ribu i partnera dovesti do ludila. Pripadnici tog znaka, naime, najčešće previše traže i od ljubavi i od partnera. A kad prema njihovim očekivanjima ne bude udovoljeno, Ribe se polače. Često su nesposobne oprostiti i najmanju grešku.







  Atina



0
poruka na forumu
16 145



post # 2 | 2012-03-10 , 8:15 PM

Quote (Dusomoja)
Jarac- Jarci, obično, vuku za sobom puno loših iskustava. Oni također ne zaboravljaju, a ni ne praštaju. Začudo, ipak je ljubomora kod njih slabo izražena, pa nikada ne istražuju postupke partnera. No, ako doista ustanovi nevjeru, Jarac će zalupiti s vratima,i to zauvijek.

kao kao


Duboko veruj u ono sto zelis i zapamti izgubljeno je samo ono cega smo se odrekli!
U zivotu pozeli samo jedno-da nikada ne volis izgubljeno i izgubis voljeno!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2012-03-10 , 10:24 PM

Quote (Dusomoja)
Škorpion- Škorpion isijava ljubomoru. Bez obzira postoji li za to trenutni razlog, ili je on postojao prije nekoliko mjeseci, pa čak i godina. Rođeni u ovom znaku su ljubomorni na svakoga tko je ikada stajao u blizini njihovog partnera. Problem je to veći što Škorpion teško izračunava svoje osjećaje. Pa čak i u slučaju ljubomore. A upravo je u ovakvim trenucima važno izreći sve, želite li sačuvati vezu.

Vidite da nisam pricala glupoti kad kazem rodjena sam ovakva jbg nije to lako ali oni koji znaju kako je to ponekad tesko razumece me. ;)
Zelim dodati da nisam jedna od onih stokera sko kontrolise djepove ili prati partnera sacekacu da se vrati pitacu direktno a on nek ima m :D pa nek laze :p :p







  IKAC



526
poruka na forumu
35 86



post # 4 | 2012-03-10 , 11:31 PM

Ribe- Ljubomora je stalni pratilac Riba. Često je to mučan i opterećujući osjećaj, koji može i Ribu i partnera dovesti do ludila. Pripadnici tog znaka, naime, najčešće previše traže i od ljubavi i od partnera. A kad prema njihovim očekivanjima ne bude udovoljeno, Ribe se polače. Često su nesposobne oprostiti i najmanju grešku.
%) %) kao kao





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 5 | 2012-03-11 , 0:36 AM

Djevice se ponekad ne ponašaju nimalo djevičanski. Neke čak uživaju kad izazivaju ljubomoru drugih.( misle ljudi pravimo komplekse ) xaxaxaxax Njihov je problem da same provociraju poglede i komplimente, bilo svojim stvaralačkim žarom, bilo marljivošću, ili isticanjem vlastite ličnosti na neki drugi način.

:p :p :p ma naj sam smele u celo selo





  honey



508
poruka na forumu
691 2800



post # 6 | 2012-03-11 , 0:40 AM

Quote (Dusomoja)

Vaga-Ona obožava partnera. Pri tome nema ni traga ljubomori. No, pokuša li on iskoristiti njenu toleranciju, Vaga postaje neuračunljiva, nepredvidiva i opasna. Gdje i kad ona udari, ostaju samo ruševine. Naš je savjet: izbjegavajte sukobe, i sami trebate biti na čistu ima li vaša ljubomora doista realnu podlogu ili ne.


%) %) %)


Sto bolje upoznajem ljude,sve vise mi se svidja moj pas !!








335
poruka na forumu
29 72



post # 7 | 2012-03-22 , 9:52 PM

Quote (Dusomoja)
Bik-On čezne za sretnim svijetom, za sređenom obitelji, za redom. Naiđe li i na najmanji tračak sumnje, on postaje nepovjerljiv, kopa, istražuje, a pri tom ponekad partneru priređuje nesnosne scene ljubomore. Ipak, to još uvijek ne mora značiti kraj, ma kako da je teško Biku vjerovati nekome tko ga je samo i namjeravao prevariti.


Tacno! :)

Quote (Dusomoja)
Inače, kamo sreće kad bi sam bio vjeran u mjerilu kojoj to zahtijeva od partnera.


Bas i nije tacno...


I may be bad, but I'm perfectly good at it! :)
P.S. Ja sam samo mali zbir onoga sto mi se pre dogodilo.








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 8 | 2012-03-29 , 4:30 AM

Quote (Dusomoja)
Rak-Rakovi gotovo da i ne poznaju ljubomoru. Oni su, naime, slijepi od ljubavi. U svojoj predanosti partneru oni ne mogu ni zamisliti kako bi mogli biti prevareni. A kad ipak pronađu razlog za ljubomoru, duboko su potreseni. Od te spoznaje mogu se i razboliti. Ako su još pod jakim utjecajem Neptuna i Urana, jedva da prebole razočaranje zbog nevjere partnera. Kada bi naučili zaboravljati, Rakovi bi bili mnogo sretniji.


:)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 9 | 2012-03-29 , 6:22 PM

Quote (Dusomoja)
Lav-Lavovi su najčešće ljubomorni zbog povrijeđena ponosa ali i zbog bojazni da su premalo voljeni, što, ujedno, znači, da ih partner dovoljno ne cijeni i ne štuje. Pa kada Lav zaurla, onda je to manje zbog izgubljene ljubavi, a više zbog izgubljene vlasti. Skloni su, previše očekivati od partnera.


Ima istine, samo u zadnjoj recenici je to da uvek previse ocekujem od partnera. Ili prijatelja. I sl.
I uvek se razocaram. :) hahhaha


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 10 | 2012-09-17 , 12:17 PM

:( Najgori horoskop










3907
poruka na forumu
677 4248



post # 11 | 2012-11-20 , 9:23 PM

Quote (Dusomoja)
Lav-Lavovi su najčešće ljubomorni zbog povrijeđena ponosa ali i zbog bojazni da su premalo voljeni, što, ujedno, znači, da ih partner dovoljno ne cijeni i ne štuje. Pa kada Lav zaurla, onda je to manje zbog izgubljene ljubavi, a više zbog izgubljene vlasti. Skloni su, previše očekivati od partnera.


Opis lavova nisu oni ljubomorni vec im urnisete sujetu i gube vlast i kontrolu nad vama da .

Quote (Dusomoja)
Blizanci-Rođeni u ovom znaku nisu skloni scenama ljubomore, iako ih ponekada rade - bez razloga. Blizanci su svjesni da su sami skloni izletima U ljubavi, pa pretpostavljaju kako drugi nisu ništa manje nevjerni. Upravo ta sumnja ih ponekad nagoni da tragaju za dokazima nevjere i strašno su nesretni kad ih pronađu.


Blizanci da .


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 12 | 2012-11-20 , 9:41 PM

Quote (Dusomoja)
Vodenjak-Ljubomora! Što je to? Vodenjaci ne poznaju muke što ih drugi znakovi imaju s tim osjećajem. Oni ne pate, a ako i pate, nastoje to prikriti. Jednom prevareni, gotovo da i ne traže razloge. Oni odlaze i točka. No, to ne znači da su osjećaji Vodenjaka stabilni. Ponekad ih Saturn navodi na stranputicu.










2620
poruka na forumu
330 2814



post # 13 | 2012-11-21 , 1:28 AM

Quote (Dusomoja)
Vaga-Ona obožava partnera. Pri tome nema ni traga ljubomori. No, pokuša li on iskoristiti njenu toleranciju, Vaga postaje neuračunljiva, nepredvidiva i opasna. Gdje i kad ona udari, ostaju samo ruševine. Naš je savjet: izbjegavajte sukobe, i sami trebate biti na čistu ima li vaša ljubomora doista realnu podlogu ili ne.


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








1354
poruka na forumu
453 256



post # 14 | 2012-11-21 , 3:24 AM

Quote (Dusomoja)
Vodenjak-Ljubomora! Što je to? Vodenjaci ne poznaju muke što ih drugi znakovi imaju s tim osjećajem. Oni ne pate, a ako i pate, nastoje to prikriti. Jednom prevareni, gotovo da i ne traže razloge. Oni odlaze i točka. No, to ne znači da su osjećaji Vodenjaka stabilni. Ponekad ih Saturn navodi na stranputicu.


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:








409
poruka na forumu
50 74



post # 15 | 2012-11-21 , 12:21 PM

Horoskopač, nelupaj .


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Vi i ljubomora ...Horoskop...
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]