• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kontrola nad Ljubavi
Kontrola nad Ljubavi






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-03-10 , 7:23 PM

Mozemo li mi da kontrolisemo svoja osecanja kad je ljubav u pitanju?
Mozemo li da naredimo sebi u koga cemo se zaljubiti i koliko cemo voleti?

Da li verujete u ljubav kao silu, nad kojom nema kontrole, nema pameti,obuzme te i onda vise nisi svoj?
Da li vam se nekad desilo da se zaljubite u nekog, za koga, do tog trenutka niste ni pomisljali da vam moze uci u srce na taj nacin?

Ko koga kontrolise mi ljubav ili ona nas?







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 2 | 2012-03-11 , 1:14 AM

mozemo da kontrolisemo naravno ali da naredjujem u koga cu to nemogu isto i da zavolim nemogu svaku niti odma i sada , osecanja se stede brzo se potrose pa se razidjemo :p :p :p








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2012-03-11 , 2:40 PM

Mislim da ljubav nemozemo kontroisati ona kontrolise nas
Tako isto nemozemo na silu nekog voleti ili se u nekog zaljubiti tose desi kad se najmanje nadamo
a sve ostalo koliko traje i kako ce da bude tu doprinosimo obadvoje .










1354
poruka na forumu
453 256



post # 4 | 2012-03-11 , 4:24 PM

mogu da kontrolisem svoje ponasanje, ali ljubav, tesko.

A i kakva bi ljubav bila kada bi se mogla kontrolisati?!


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:





  Tea



306
poruka na forumu
132 141



post # 5 | 2012-03-11 , 5:59 PM

Quote (Dusomoja)
Mislim da ljubav nemozemo kontroisati ona kontrolise nas

draga bravo,sve si rekla :* :*


...Ja nisam luzer, o naprotiv, meni je osmeh lajt-motiv.. :))
Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe. Ako znaš prečicu, nema potrebe da se puno lomataš po bespućima. Ne bato... Stigao si čim kreneš. Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu.
U tome je tajna...
U tome je jedini trik... :)))))








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2012-08-27 , 6:56 PM

Ljubav je osecaj u nama koji se neda voditi i naredjivati ona je jedina samostalna koja pravi od nas po nekad majmuna :D







  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 7 | 2012-08-27 , 7:04 PM

Quote (Dusomoja)
Mozemo li mi da kontrolisemo svoja osecanja kad je ljubav u pitanju?
Mozemo li da naredimo sebi u koga cemo se zaljubiti i koliko cemo voleti?


Ne & Ne .... tesko da mozes kontrolirasi ljubav .... bar ja ne mogu, a za ostale ne znam...a i kako mozes da naredis srcu koga da voli... mozda naredis sa pametu... al ako je to na srcu drago, dzaba i pameti i sve ... :)










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2012-09-06 , 12:46 PM

Te se stvari ne umiju kontrolisati naravno
ali da bi prestali nekog voleti ili ga zamrziti na neki nacin u tom najvise pomaze osoba koju smo ili jos uvek volimo
s vremenom ubije ljubav bas onaj koga volimo a cim pa to se recima nemoze opisati







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 9 | 2012-09-07 , 1:18 PM

Ja mogu da kontrolisem svoja osecanja.
Naviknula sam, na sve. I totalno sam ravnodusna prema tome.

U pocetku nisam mogla. Primetio bi se smesak na licu.
I ona zaljubljena zamisljenost.

A sada pa cak ni muz ne zna sta osecam, da li osecam, da li volim, da li ne volim,
i ne treba da zna. Neka se malo krcka.
Neka se dozivotno krcka.

Ako das sebe, budes povredjen, ako sebe das na kasicicu vece su mogucnosti
da ostanes nepovredjen.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 10 | 2012-11-14 , 6:36 AM

Quote (Dusomoja)
Mozemo li mi da kontrolisemo svoja osecanja kad je ljubav u pitanju?
Mozemo li da naredimo sebi u koga cemo se zaljubiti i koliko cemo voleti?

Da li verujete u ljubav kao silu, nad kojom nema kontrole, nema pameti,obuzme te i onda vise nisi svoj?
Da li vam se nekad desilo da se zaljubite u nekog, za koga, do tog trenutka niste ni pomisljali da vam moze uci u srce na taj nacin?

Ko koga kontrolise mi ljubav ili ona nas?


Zavisi od osobe do osobe i njenih potreba u tom trenutku.

Ljubav je hemijska reakcija u mozgu i treba se kontrolisati ali opet to zavisi od toga sta zelis postici.

O da jesam i to je moguce ali mozak mora da radi uvek .

Covek bez samokontrole nije covek jer se prema svim naucnim dokazima po inteligenciji razlikujemo od zivotinja-zato smo ljudi.

Logicno je da mi kontrolisemo sebe i svoje postupke mada moguce je izgubiti kontrolu naravno ali onda treba biti spreman na posledice da ne bude ono "racunala ona,racunao on,ono je greska u racunu" :*

E sad ako neko zeli da se prepusti to je njegova odluka mada ljudi cesto beze u ljubav jer ne umeju/ne mogu da se ostvare na drugim poljima sto je naravno u redu jer u zivotu svako donosi svoj izbor i svaki izbor ima cenu-a najjeftinije cene su one koje se parama plate.

Inace ovde nije rec o kontroli ljubavi posto hemiske reakcije u mozgu ne mozemo tek tako kontrolisati,ovde se radi o zelji ili ne da kontrolisemo sebe sto je stvar izbora.

Dobra tema uzgred :* :* :* :* .


Poruku je menjao/la Korisnica - Sreda, 2012-11-14, 6:41 AM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 11 | 2012-11-15 , 11:34 PM

Quote (Korisnica)
Zavisi od osobe do osobe i njenih potreba u tom trenutku.

Bravo to je ono nesto sto bi ja dodala uz moje gore recene reci.
Quote (Korisnica)
Dobra tema uzgred

:* ruza Zar si posumljala u mene :p hvala ti










3268
poruka na forumu
448 1828



post # 12 | 2013-01-18 , 3:46 PM

Quote (Dusomoja)
Da li vam se nekad desilo da se zaljubite u nekog, za koga, do tog trenutka niste ni pomisljali da vam moze uci u srce na taj nacin?

oooo da i ne zalim... predivan osjecaj...

zasto kontrolisati ljubav??? pa to je tako divan osjecaj!!!
naravno, ne smije joj se u potpunosti prepustiti.... uvijek treba ukljuciti i razum... pa makar i ponekad...
ali LJUBAVVVVVV....... ooooooo kako je to divno.... voljeti, a k tomu i da vam je taj osjecaj uzvracen u potpunosti....



Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 13 | 2013-01-22 , 3:59 PM

Desilo se da mi je neko antipatican odvratan po necemu i nakon nekoliko se ja zaljubila u njega to se desavala prije
Sad je druga prica zaljubila se jednom davno zavolela i kad je trebalo da se prestane voleti nisam uspela i eto sad :D




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kontrola nad Ljubavi
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]