• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Pauze u vezi
Pauze u vezi






2137
poruka na forumu
904 4467



post # 1 | 2012-03-14 , 7:40 PM

Da li ste pristalica pauza u vezi ili spadate u onu grupu ljudi koja se trudi dok god je to moguce, a kad prekinu, prekinuli su zauvek.
Ponekad je potrebno dati prostora sebi i partneru, kako bi razmislili kako dalje, da li se truditi da veza opstane ili je prekinuti.

Da li ste ikada bili u situaciji da ste pravili pauzu u vezi, jer su stvari krenule u nezeljenom pravcu?
Da li ste vi imali "krizne" periode, kada je pauza bila jedino resenje, kako bi hladne glave razmislili o svemu?
Da li ste pravili, ako jeste da li je to ucvrstilo vezu ili vas je jos vise udaljilo?


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2012-03-14 , 7:55 PM

Pauza u vezi zvuci tako lako ali za mene je to prekid veze prekid kontakta sa voljenom osobom ili on samnom
Ako sam to radila onda sam prekinula vezu a ne da se odmorim od njega pa da mu se vratim to nikako
Kad jeda strana kaze treba pauzu dobro ce doci obadvoma i bla bla garant nesto u vezi ne stima doslo je do zasicenja

Dozivela sam nesto eto ako se moze nazvati vezom kao ne ide ovo ovako ti zelis sa njim opet itd
i kao njegovi osecaju prema meni se nece promeniti ali poslije tog je samo otisao bez i jedne reci vise
Zakljucila sam da je to mozda sa njegove strane gledalista tako a sa moje zasicenje ili ono jednostavno da se udalji ili nasa ljubav nije bila onakva kakko sam ju ja gledala.

Zato kazem nisam idiot koji neda nekome disati nisam opsednuta da je on moje vlasnistvo u svakom pogledu osim da nema muwati druge :D ali ako kaze pauza moze ali samnom ne ako odes nek ti je sa srecom ....... ako smo sudjeni jedno drugome i ako je medju nama ljubav jaka taj prekid moze biti kratak i veza se nastavlja ali ako je prekid duze vreme i on se vraca jer ga neka odbila jer ga neka izdigla :D jao mile sta cu tek ja da ti radim :D :D










1641
poruka na forumu
171 425



post # 3 | 2012-03-14 , 8:33 PM

Moze samo pauza za rucak a posle idemo dalje :)








305
poruka na forumu
403 1340



post # 4 | 2012-04-18 , 12:05 PM

Znaci ako dodje da ti njoj ili ona tebi kaze potrebna je pauza da malo razmislimo i te zajebancije...znaci ugasio si kod nje ili ona kod tebe,nema pauza :)


Uvek u zivotu postoji neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji i tada nastaju sve nevolje ! ! !








82
poruka na forumu
82 440



post # 5 | 2012-04-18 , 10:46 PM

Bez pauza <_<








387
poruka na forumu
34 201



post # 6 | 2012-04-18 , 11:24 PM

Quote (Dragan1309)
Moze samo pauza za rucak a posle idemo dalje


bas tako :D
osoba koja misli da ce nesto postici sa pauzom je nezadovoljna trenutnim stanjem i koristi taj izgovor da se izvuce iz veze,u vecini slucajeva.postoje oni koji stvarno misle da je to najbolje ili se nadaju,jer im je stalo,pa ce probati sve.mislim da ovo koriste i oni koji misle da mogu da "uvate" nesto bolje,a "pauzu" drze u rezervi.postoji jos varijacija,ali mislim da su ovo osnove.mislim da malom broju ovo pomogne,jer oboje na vreme shvate sta hoce i sta nece na samom pocetku pauze,pa se sve lepo zavrsi.uglavnom,ja ne idem na pauzu ni za rucak... pusa


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 7 | 2013-03-26 , 1:24 PM

Quote (Dusomoja)
Zato kazem nisam idiot koji neda nekome disati nisam opsednuta da je on moje vlasnistvo u svakom pogledu osim da nema muwati druge ali ako kaze pauza moze ali samnom ne ako odes nek ti je sa srecom ....... ako smo sudjeni jedno drugome i ako je medju nama ljubav jaka taj prekid moze biti kratak i veza se nastavlja ali ako je prekid duze vreme i on se vraca jer ga neka odbila jer ga neka izdigla jao mile sta cu tek ja da ti radim :D


Podrzaavm :) kakva crna pauza :) da sve stima kako treba pauza ne bi bila neophodna :) a i za vreme iste te pauze ljudi se hlade i Cim jednom pukne uvek ce pucati , mozes ga lepiti lepkom do mile volje ali nikad nece biti kao ranije sto je bilo :)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 8 | 2016-06-06 , 1:02 PM

Quote Morena
Da li ste pristalica pauza u vezi ili spadate u onu grupu ljudi koja se trudi dok god je to moguce, a kad prekinu, prekinuli su zauvek.


Uvijek mi je bila nejasna ta sorta ljudi. Zahtijevaju pauzu, kratoktrajni odmor, da se udalje i preispitaju vlastite osjećaje. Zar to može? Zar u ljubavi postoji odmor? Ne, nema ga. Grizi, trgaj, traži rješenje ili izlaz iz problema. Ako ikada odeš na taj odmor, garantujem ti, nećeš se vratiti. :D :p


Poruku je menjao/la LAstrumfi - Ponedeljak, 2016-06-06, 1:02 PM


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  _why



52
poruka na forumu
3 23



post # 9 | 2016-07-25 , 5:04 AM

Ako je doslo do te prve 'pauze' ko mi garantuje da nece doci i druga pa treca...
Bolje saseci odmah po meni,ma koliko tesko bilo jer se nista ne zaboravlja tako lako ;)


"There are 10 types of people. Those who understand binary and those who don't."
- Dalin Seivewright


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Pauze u vezi
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]