Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Veza bez obaveza?
Veza bez obaveza?



  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 16 | 2012-03-14 , 11:13 PM

Quote (Dusomoja)
Davore tema se ne zove zene prostitutke ili zene samo za sex nego slobodna veza

koja je ovo glupost ovde niko ne nudi pare za to ,, auuu kontrolisite se u recima !!!

Added (2012-03-14, 9:13 PM)
---------------------------------------------
Quote (Anchy88)
Svaki tako kaze, pa te prevari ili zavrsi s nekom kuckom >( ;) :p


pa kad verujes lepicanerima xaxaxaxaxaxa biraj unutrasnju lepotu spoljasnja prolazi





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 17 | 2012-03-14 , 11:14 PM

Dusomoja, ne izvrci mi reci...

ni u jednom trenutku nisam rekao prostitutke, sta ako je osoba slabijeg morala u nju ne sme da se sumnja jer boze moj samo prostitutke idu s muskarca na muskarca a ostale su sve za primer...?

Znas kako kazu muskarcima je seks bitan al za vecinu kada se odluce skrasiti bitna je devojka kraj njih sad ne znam za ostale al ja se ne bih osecao udobno kraj neke koja je prosla sito i reseto jednostavno jer takve se nikada ne menjaju ma sta se pricalo i sta god one mislile pre ili posle ce da prevare tu osobu jer u njihovoj glavi je to vec prihvaceno ko normalnost cak i ako su u trenutku ludo zaljubljene i veruju da to nikada nece uraditi, desit ce se...

zato kada su ozbiljne veze u pitanju nista sem devojke kojoj su te stvari neprihvatljive pa sad nek sizi ko hoce zbog ovoga ;)








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 18 | 2012-03-14 , 11:15 PM

Quote (Dusomoja)
Davore tema se ne zove zene prostitutke ili zene samo za sex nego slobodna veza


Nije on na to mislio :) ja kapiram sta je on hteo da kaze, da ne zeli ozbiljno sa devojkom, na koju ce danas sutra neko da upire prst.

Veza bez obaveza, nije u sustini veza, vec klasicno vidjanje radi sexa :) bar sam ja na to mislila kad sam napisala temu.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 19 | 2012-03-14 , 11:15 PM

Quote (Vladi)
koja je ovo glupost ovde niko ne nudi pare za to ,, auuu kontrolisite su recima !!!

Ne zoves se Davor i nevidim u cemu trebam da se kontrolisem mi jednostavno diskutiramo temu ko nemoze podneti nek odustane ;) A o parama nema ni slova tako da idemo dalje :D







  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 20 | 2012-03-14 , 11:16 PM

Quote (Anchy88)
koju ce danas sutra neko da upire prst.


izmedju ostalog da





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 21 | 2012-03-14 , 11:17 PM

zovem se Davor !!!

prostitucija je zanat i to kazu najstari a za njega se dobija nadoknada u novcu , zato sam reko da nije lepo tako nazvati !!! nista lose %)








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 22 | 2012-03-14 , 11:23 PM

:D :D Ala ste laku za vatru

Pa ovako nisam ja rekla ti si rekao Davore prostitutka nego kazem jednostavno zene cure koje su samo za sex za mene su one malo vise nego bi ti ili ko drugi rekao mada nebi da se izrazavam
Problem je u tome sto sve i jedan muskarac zeli ozeniti postenu a zeli i slobodnu vezu na svoj nacin pa se pitam zasto su uvek zene te u koje se upire prst kao sto ti Anchy kazes zasto se nemoze i zena stiditi za onog nekog jer je imao svaku drugu nemoze jer je on musko i on ce s eozeniti ipak a ona sto je bila sa svakim dali ce se udati to je vec druga prica

Za mene je ovo bila diskusija razgovor ali vidim ne i za pojedine pa cu se povuci ;)

Added (2012-03-14, 9:23 PM)
---------------------------------------------

Quote (Vladi)
zovem se Davor !!!
znaci dobio si pravo svaka cast ;)
prostitucija je zanat i to kazu najstari a za njega se dobija nadoknada u novcu , zato sam reko da nije lepo tako nazvati !!! nista lose

Zar nebi trebali postaviti i tu temu ?
Jel mozda nekome stvara problem?
Svako ima svoje misljenje o tome iako kazu dobro zaradjuju ja kazem daleko im kuca od moje u svakom pogledu
Neznam sta sam ja lose time rekla ako sam napisala prostitucija ?
Dal se neko pronasao u tome










72
poruka na forumu
23 12



post # 23 | 2012-03-14 , 11:25 PM

Nikada nisam imala vezu bez obaveza niti zelim da imam niti cu ikad imati takvu vezu.Ne volim to.. >(





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 24 | 2012-03-14 , 11:25 PM

Pa u pravu si skroz za ovo zasto musko moze a zena ne al ovo je tema za licna misljenja ne drustvene stereotipe i kod mene ne moze tako, il kako treba il nikako i aus :D








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 25 | 2012-03-14 , 11:27 PM

Dusomoja, E pa takvo je vreme, da je uvek zena ta koja mora da se zrtvuje i da cuva svoju reputaciju, jer Boze moj cim ima vise partnera odmah joj lepe etiketu "lose" devojke, dok je muskima sve dozvoljeno.

Zato ja uvek kazem da je muskima mnogo lakse u zivotu :) i samo iz tog razloga sto se zena celog zivota muci na neki nacin, bi volela da imam musku decu, jer mnogo lakse idu kroz zivot :) Otisla sam u skroz drugom pravcu sada :)

Sve je dobro dok joj ne predje u naviku, ne mislim da je losa ona kojoj se to desilo u zivotu, ali opet, treba i znati granicu. nije ovo svadja, svako ima pravo da misli sta hoce :)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 26 | 2012-03-14 , 11:31 PM

Davore bice tebi aus :D :p

Anchy mila svi mi to znamo bilo musko ili zensko bog njih stvorio da im je jedina briga brada :D
A jbg takav je zivot nekom suvise lak nekome tezak ja sma ipak jedna od onih sot bi prosila radije nego cinila neke stvari gde se lova zgrce ;) kao i svaka narmalna ali opet kazem nekog muka natjera niko nemoze znati sta znaci za drugu osobu slobodna veza i veza bez obaveza svako to drugacije gleda :)










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 27 | 2012-03-14 , 11:39 PM

Quote (Dusomoja)
svako to drugacije gleda :)

Naravno mila slazem se :) ja uvek postujem tudje misljenje :) :*


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








249
poruka na forumu
75 51



post # 28 | 2012-03-15 , 6:00 PM

zivela veza bez obaveza :D uopste ne delim gore navedena misljenja,ali kao sto rekose svako ima pravo na svoje....ako ja kao muskarac mogu da se zajebavam i budem sa kojom god hocu radi seksa i znam da mogu da se kontrolisem kada nadjem osobu koja mi odgovara u svemu,zasto ne bih verovao u to da moze i ta neka devojka sa kojom sam prvo bio u neobaveznoj vezi,ne osudjujem druge i ne volim da osudjuju mene,sta ce ko za nju da kaze me ne dotice,mogu do prekosutra da upiru prstom na nju ako mi odgovara,tako da sto da ne ako se iz te neobavezne veze nesto rodi,bio bih sa njom u vezi....u svakom slucaju i ja i ona cemo znati sta volimo i kako smo ziveli pre toga,tako da verujem da nece biti ljubomornih scena i bice potpuno opusteno :) jednostavno nisam tip koji osudjuje i ne zanima me sta je bilo pre mene,svako moze da se promeni :) a sada za ono sto rekose zena mora da cuva svoju reputaciju,imam jednu poslovicu,mora cu da improvizujem posto se ne secam tacno da je citiram :) mislim da je konfucije

mislim da je pitanje bilo zasto je muskarac koji spava sa mnogo zena cenjen u drustvu,a zena odbacena i osudjena,a on je odgovorio da je brava koju mogu da otkljucaju mnogo kljuceva losa,a kljuc koji moze da otkljuca mnogo brava odlican :) cisto malo da okrenemo na salu :D


...resiv da ti pisam pesna,ali nemam rima,toa je dokaz deka si neinspirativna,prazna i nikakva,gnusna rgja i gnida.....

Mogu svemu da se oduprem,izuzev iskusenju :)
Nije bitna duzina stapica,vec magija u njemu!
Dva je drustvo,tri je orgija...








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 29 | 2013-11-17 , 9:22 PM

Quote Anna_Anna ()
Kakvo je vase misljenje o takvim vezama,da li ste ikada imali takvu vezu?

podrzavam takve veze, to je nesto dobro.. on svoje ona svoje.. dodju vide se pohvataju se i to je to

Quote Anna_Anna ()
Da li ona moze da preraste u nesto ozbiljno?

Nemoze niti ce kad moci, jer ces se ti uvijek u sebi pitati da li on/ona ima opet nesto takvo
kao sto je imao/la sa vama.. jer ta veze mozda je nesto ljepo fino jer nemas da kazem neku obavezu
prema njemu/njoj .. al to nije to niti ce kad biti
pa kaze:

za takve veze :D
I Evo jos jedna exstra

Kada jastuk moj bi, progorio
To bi kobno bilo , on bi saznao
Kako tu sam nocu , ljubio te tajno
ma bilo je sjajno juhu juhu juhu juhu

Kuci decka ostavi , u krilu mi do jutra ostani
Jer zauvek ce mi u zdravlju valjati , nevaljale ko ti
Tako nevaljale ko ti
rock rock rock ziveli takve veze ziveli


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 30 | 2013-11-20 , 3:18 AM

ne podrzavam veze bez obaveza


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Veza bez obaveza?
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]