• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Biti sam/a ili sa bilo kim?
Biti sam/a ili sa bilo kim?






2137
poruka na forumu
904 4467



post # 1 | 2012-03-20 , 6:54 PM

U trenucima usamljenosti, kad određene godine dođu, ima onih koji će da prihvate vezu s bilo kim, samo da ne budu sami. Takve veze retko kad ispadnu dobre; najčešće se ili brzo okončaju ili traju zbog straha od samoće, ali ljudi u njima budu nesrećni.

O kojim se to "određenim godinama" radi razlikuje se od osobe do osobe.

Ne kažemo da treba izmišljati nemoguće zahteve, ali u vezu ne treba ulaziti ni iz žurbe, očajanja, pritiska okoline... Kao što su se mnogi uverili, i muškarci i žene, bolje je biti sam nego s pogrešnom osobom - što potvrđuje i osećaj olakšanja kad se s pogrešnom osobom prekine veza. Tragajte za onom pravom osobom. Upoznajte se s različitim ljudima - svakako da nekog za sebe nećete tek tako naći na sopstvenom kauču. I nemojte odustajati od potrage za osobom s kojom ćete zaista biti srećni - samo takva osoba je vredna veze. Bolje je biti sam nego u lošoj vezi. (Ivana Milakovic)

Da li ste osoba koja ce radije biti sama nego sa nekim tek radi reda, da ne bi bila sama?


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








1354
poruka na forumu
453 256



post # 2 | 2012-03-20 , 8:15 PM

Pa pre bih bila sama sa gomilom kucica i macica, nego sa bilo kim :)

Nemam takav zeludac da mogu svaku budalu da istrpim ;) :) cistim :cistim: cistim


Poruku je menjao/la marija1984 - Utorak, 2012-03-20, 8:16 PM


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2012-03-20 , 11:11 PM

Quote (Anchy88)
U trenucima usamljenosti, kad određene godine dođu


Za mene je ovo vise onako kad su stari bake i dede pa kad im treba pomoc pa kad onaj deda udovac se preseli kod bake udovice da nisu sami.

To ne znaci oni su zaljubljeni to znaci oni traze srodnu dusu blizinu i drustvo necije osobu koja je pored njih koja ce biti tu u dobru i zlu da se pomazu medjusobno jer su i nekim odredjenim godinama gde oni na zivot drugacije gledaju.
Mada ima i tih starih baka i deda bezobraznih :D msl ono sex ko ce li ga znati mozda jos funkcionira :D

Sto se mene tice pricam o sadasnjosti i momentalnom razmisljanju radije bi bila sama ali ko zna kad omatorim tamo nesto sa 70g :D mozda bude neki deda u mojoj blizini mozda se zaljubimo :D :D :D










1641
poruka na forumu
171 425



post # 4 | 2012-03-20 , 11:23 PM


zasto nismo zajedno potonuli :(








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2012-03-20 , 11:31 PM

Quote (dada1309)
zasto nismo zajedno potonuli
:(
lele :( Draganeeee nemoj tako jbt nemoj ok nije vreme bilo da ides s njom
A znas i sam retko kad se ide skupa na tu stranu :)










1641
poruka na forumu
171 425



post # 6 | 2012-03-20 , 11:37 PM

jbg bilo je tako cisto , bezgresno zato boli , boli ko sam djavo :(








138
poruka na forumu
6 11



post # 7 | 2012-03-21 , 0:08 AM

Radije bih bio sam nego da budem ne volim da sam u svacijem drustvu...


Zivot je kao kap na dlanu jednom pogresis ode sve do djavola i ne mozes to ispraviti kao sto ne mozes pokupiti kap koja je ispala..








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 8 | 2012-03-21 , 5:48 AM

Quote (marija1984)
Pa pre bih bila sama sa gomilom kucica i macica, nego sa bilo kim :)

Ja sam se obezbedila sa macicima haha :) mene moja cimerka uvek zeza: Anci, za X godina ja i ti(usedelice) i macke :D salu na stranu!

Bolje je biti sam, nego sa bilo kim. Neko ne misli tako, ali meni je to samo gubljenje vremena, a i mucenje, biti sa nekim prema kome ne osecas nista. Ne znam kako neko moze i da folira osecanja, da se pravi da mu je stalo, kad nije.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 9 | 2012-03-21 , 10:52 PM

Rađe bi bio sam :)


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 10 | 2012-04-03 , 9:13 PM

Bolje je biti kvalitetno sam, nego nekvalitetno s nekim :)

Uvek bilo i ostalo :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








335
poruka na forumu
29 72



post # 11 | 2012-04-03 , 9:16 PM

Bolje i sam nego u losem drustvu. :)

Ili sto bi rekla Marilyn Monroe: “It's better to be unhappy alone, than unhappy with someone.”


I may be bad, but I'm perfectly good at it! :)
P.S. Ja sam samo mali zbir onoga sto mi se pre dogodilo.








1641
poruka na forumu
171 425



post # 12 | 2012-04-03 , 9:26 PM

Bicu sam sa mojim uspomenama i secanjima








305
poruka na forumu
403 1340



post # 13 | 2012-04-18 , 11:58 AM

Zavisi sve...neko je s nekim iz potrebe :)


Uvek u zivotu postoji neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji i tada nastaju sve nevolje ! ! !








82
poruka na forumu
82 440



post # 14 | 2012-04-18 , 10:49 PM

Bolje biti sam!!Zasto biti u vezi sa nekim/om koja je u startu osudjena na propast samo da pobegnes od usamljenosti....








387
poruka na forumu
34 201



post # 15 | 2012-04-18 , 11:54 PM

alone,with my thoughts... zvizdi


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Biti sam/a ili sa bilo kim?
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]