• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Da li ste patili nekad zbog nekoga koga ste izgubili?
Da li ste patili nekad zbog nekoga koga ste izgubili?






95
poruka na forumu
28 222



post # 16 | 2013-01-11 , 1:33 PM

Patila sam kad sam izgubila ljubav koja je usla najdublje u pore mog bica, a ja nisam bila kriva, niti sam mogla da uticem na to..

Po rodjenju sam dobila odrednicu koja me je odvojila od covjeka kog sam mozda najvise voljela u svom zivotu.. Sto je najgore, volio je i on mene, i dan danas me voli, ali... tu se ne moze nista drugo reci sem jebiga.

Sreca pa ovaj glagol mogu da kazem sada u proslom vremenu. Ne patim vise, ali me je fakat promijenilo!

Sto se tice osoba iz mog zivota van ljubavne sfere, jos uvijek patim za mojim dedom i najboljim prijateljem... :(
RIP, u meni zivite sve dok i ja zivim!


Grešila sam mnogo, ljubili me svici, na zabranjeno voće po mesečini se pela.
Grešiću još više to na mene liči, svoje grehe ne dam- sa njima sam cela!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 17 | 2014-01-18 , 1:17 PM

Jesam i ne ponovilo se :)










2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 18 | 2014-03-05 , 1:58 PM

Ah , nije da brojim , ali samo 3 puta lele

Ali ta tri puta odužila su se toliko da deluje da im nema kraja lele

Mislim to je što se tiče ljubavi...

A što se tiče meni dragih osoba kojih više nema na ovom svetu ,patila sam isuviše , a poslednji put prošle godine kada mi je poginuo najbolji drug u saobraćanoj nesreći.... Sve bih dala da vratim vreme unazad :(


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️





  Pegy



51
poruka na forumu
9 65



post # 19 | 2014-03-06 , 11:59 AM

Svatko od nas među svim svojim životnim prilikama ima nekoliko tih tamnih trenutaka rastanka..... Mnogima u iskrenom času zasija suza u oku, /meni osobno suza niz lice krene , hladna i bolna /.... neki pak glume hrabrost u bolnom trenutku i ne dozvoljavaju da se suze skotrljaju niz njihovo lice..... Kakav god da je čovjek, kakve god da su njegove misli, osjećanja i sklonosti, niti jedan ne može reći da rastanak, nebitno koje vrste ne boli....jer boli...užasno boli :)


Nisi moj život, ali si jedina sa kojom želim da ga proživim. Nisi moj svijet, ali si ono najbolje u njemu.








186
poruka na forumu
321 1340



post # 20 | 2014-03-18 , 3:38 AM

ooo da al sve prođe s vremenom .. cak se i ne sjetis zbog cega si tocno patio..


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Da li ste patili nekad zbog nekoga koga ste izgubili?
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]