• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Prijateljstvo & Veza
Prijateljstvo & Veza



  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 1 | 2012-03-23 , 10:23 AM

Da li iz prijateljstva može da se rodi prava veza?

šta vi mislite o tome?


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2012-03-23 , 12:19 PM

Moje misljenje je da moze.

Bili smo dobri drugari 2g pricali jendo drugome sve i svasta
On je imao devojku i ja decka bili smo nerazdvojni nas cetvoro nakon pola g on je prekinuo sa devojkom
tad smo se druzili svakodnevno tesila sam ga u danima kad je prekinuo rekao mi je bio sam sa njom
a u drUgu sam zaljubljen .

Nikad mi nije padalo na pamet da sam to ja a znala sam ga cesto puta zagrliti onako kad se vidimo uvek je njegov zagrljaj bio cvrst i uvek bi mi tad rekao Majice moja.

Tokom sledecih meseci i moja veza je pukla ostali smo ja i on najbolji prijatelji sami sve do jednog dana kad smo izasli
jedne subote i popili koju casu vina previse.
Zatim je on poceo da prica o svemu a pri tom me uhvatio za ruku a ja sam gledala u njega kao u ikonu koju sam gotivila

Kad je rekao da sam ja ta u koju je zaljubljen godinama oci su mi bile pune suza opet sam ga zagrlila i rekla bice sve u redu
neznajuci da ce mi on ikad biti vise od prijatelja jer je dolazio kod mene kuci ponasao se kao kod sebe da je nogo toga smo skupa radili prdnjim se nikad nisam ustrucavala i odjednom eto :)

Nastavilo se nase druzenje ali je sve bio drugacije nakon mesec dana sam osecala ono sto i on i eto iz prijateljstva se rodila cudna ljubav koja je trajala 3g
Ko zna da se nije desilo ono sto je mozda bi i danas trajala ali eto mislim ipak nije bilo sudjeno :)







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 3 | 2012-03-25 , 1:32 AM

Znam da moze. :)
Uh, kako je dobar taj sex!

Ja ne bih u detalje, jer moji detalji nisu pristojni kao kod Dusomoja! :) :D

P.S. Ne nagovarajte me da pisem, jer necu! :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2012-03-25 , 3:30 PM

Quote (Leksi)
Ne nagovarajte me da pisem, jer necu!

:D Nemoj duso pisati u detalje mi koji smo okusili znamo a ovi koji nisu znace :D :D







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 5 | 2012-03-25 , 3:58 PM

Dusomoja, tako je mila moja.
Meni nije bilo nista sladje. Sve je nekako sladje, i zagrljaj, i poljubac, i pogled ma sve :)

A oni koji nisu ostace uskraceni jednog od najlepsih osecaja. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2012-07-02 , 9:24 PM

Moze to da bude nesto extra iako musko i zensko kao drugari tu je vec programirano muwanje ili je bilo ili ce biti
e sad kako ce se zavrsiti to se nezna unaprijed :D







  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 7 | 2012-07-02 , 11:45 PM

ja mislim da na kraju bice ono sto je pjevao miroslav, bili smo drugovi, pa ljubav probali, a sad ni jedno ni drugo ... jer najcesto se tako sve zavrsama ... na zalost :(










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2012-07-03 , 3:14 PM

Quote (ace1)
ja mislim da na kraju bice ono sto je pjevao miroslav, bili smo drugovi, pa ljubav probali, a sad ni jedno ni drugo ... jer najcesto se tako sve zavrsama ... na zalost


Vidis Alex kako ti pametno razmisljas zato zaboravi onu temu i ideju :p










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 9 | 2012-07-03 , 3:32 PM

Quote (BMW)
Da li iz prijateljstva može da se rodi prava veza? šta vi mislite o tome?


Mozeeeeeeeeeeeee :) evo moja veza se upravo iz dugog prijateljstva desila, tako da cu samo jedno reci: Nikad ne reci nikad :) U to nisam verovala i uvek sam poricala, ali sada samu sebe demantujem :) i za sada mi je mnogo lepo. Cudan ali mnogo lep osecaj :)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 10 | 2012-07-03 , 4:47 PM

Quote (Dusomoja)
Vidis Alex kako ti pametno razmisljas zato zaboravi onu temu i ideju


ali dogovor je dogovor, to se mora odraditi, ma nadam se i odrzati :D










3907
poruka na forumu
677 4248



post # 11 | 2012-12-07 , 1:22 AM

Nikad ne reci nikad ali potrebno je dobro razmisliti pre toga jer iz veze ne mozes opet da se vratis na isto.
Zoran je lepo rekao "Moze se od akvarijuma skuvati Riblja Corba ali se od Riblje Corbe ne moze napraviti akvarijum."
I time jasno porucio da ako odes dalje nema vracanja na staro.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 12 | 2012-12-24 , 0:12 AM

Ja mislim da je to mnogo dobra veza :p ono drugari smo ali nas privlaci neki vrag pa kad se spletemo leleee :D







  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 13 | 2013-02-14 , 1:21 PM

Dusomoja, leleel da upravo takoo .... :D


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








759
poruka na forumu
24 112



post # 14 | 2013-02-17 , 3:06 AM

kazu.... zabio ga ka pas ma....

sta onda cudi frend frendici ?








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 15 | 2013-02-26 , 4:49 PM

Moze i te kako da moze samo sto se tad dosta menja
naprimer kod mene se desilo da nisma vise onako pricala kao pre da sam ipak neke stvari zadrzavala za sebe
a zasto?
Zato sto bi ga povredile.




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Prijateljstvo & Veza
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]