• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Nasilje u vezi
Nasilje u vezi



  Chip



61
poruka na forumu
10 55



post # 16 | 2013-04-27 , 4:30 PM

u svakom pogledu sam protiv nasilja


every saint has a past every sinner has a future








8
poruka na forumu
1 0



post # 17 | 2013-05-12 , 11:33 PM

ja sam protiv nasilja koje nije usaglaseno, iz razloga sto sam ljubitelj sado-mazoa... evo za sve ne upucene, sado-mazo nije nenormalno i bahato sakacenje, mlacenje i vredjanje zene, vec je sve dogovoreno i uz sigurnu rec... dakle nema povredjenih niti krvavih, tuznih... ja i moj partner smo prilicno zadovoljni i srecni posle takvog seksa, jer volimo to sto radimo. ne osudjujte nesto ako niste dovoljno upuceni!!!


Nikad ne odustaj u svom cilju, iako si drugaciji i poseban.
Jer biti poseban u moru istih je privilegija hrabrih i jakih ljudi!





  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 18 | 2013-05-13 , 2:05 AM

Quote (Dusomoja)
diraj me

Ko se dira zlo ne misli ... ali u pozitivnom smislu :D

A sto se tice samog nasilja, zalosno je to sto ima dosta njih koji trpe to i posle svakog puta kada dobije batine, vraca se uz obrazlozenje "sta ces kada ga volim"-navodim u zenskom rodu jer je cesce nasilje nad zenama, ali ima i retkih izuzetaka gde zena "taba" muza ili devojka decka, svejedno...



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 19 | 2013-05-24 , 6:55 PM

da










75
poruka na forumu
18 183



post # 20 | 2013-05-24 , 7:07 PM

prije bi sebi odjseko onu stvar neg zensko da udarim :) odlicno znamo sta treba na zensko da se dize :D lol
ono osjetljive su previse,njima cak i neka pogresna rjec moze da netjera suze na oci il takne u srce pa kakva god bila :D










3907
poruka na forumu
677 4248



post # 21 | 2013-05-25 , 9:23 PM

Nadam se da cemo jednog dana postati osvesceno drustvo u Srbiji gde ce nasilnike imati ko da zauzda.

Niko nema prava nikoga da maltretira.

Ne razumem te gluposti tipa "musko sam,moze mi se" .

Ne moze ti se taman da si milijardu puta musko.

Ne razumem ucenje muske dece od detinjstva da treba da lupe sakom o sto kad nije po njihovom,da treba sve po kuci zensko da radi a oni da rade sta hoce- to je poducavanje nasilju.

Ne razumem ni ucenje zenske dece od detinjstva da musko moze sta hoce a one su tu da ispunjavaju njihove zelje-to je poducavanje trpljenja nasilja.

Pogresno je glediste u Srbiji "prebio devojku,nije bila dobra-pa sta jedan samar nije nista-prebio je jer supa nije bila vruca a okic ko voli hladnu supu-kinji je i maltretira psihicki pa sta musko je" i te gluposti dovode do toga da se deca uce pogresno.

Ima normalnih i sa jedne i sa druge strane ali cini mi se da je sve vise nasilnika.


Poruku je menjao/la Korisnica - Subota, 2013-05-25, 9:31 PM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








314
poruka na forumu
15 192



post # 22 | 2013-05-27 , 0:33 AM

Nisam nikad imala vezu u kojoj je bilo fizičko zlostavljanje,ali sam bila u vezi u kojoj je bilo psihičko maltretiranje.

Nažalost, nisam bila ja ta koja je maltretirala nego sam bila maltretirana :)
Bila sam jako mlada i emotivno nestabilna, idealna žrtva sa liječenje frustracija.
Bez obzira na moju nezrelost bila sam dovoljno psihički jaka da pobjegnem od jednog takvog lika na vrijeme i spasim zdrav razum.
Bila sam u tom jednom kolu koji je on vrtio, postepeno me odvajajući od svih ljudi koji su činili moj život stvarajući sebe iznad svih njih.

Poslije sam imala posljedice u smislu da sam prestala samu sebe da cijenim, nisam imala poštovanja ali sve se da izgraditi kad shvatiš da si sve uspio sam da riješiš sam bez ičije pomoći.

Danas sam jako sretna što sam prošla kroz to sve jer sam očvrsnula i jasno znam šta mogu dopustiti u vezi,a šta ne.
Postala sam rigorozna i naučila sam da lijepa riječ ne znači ništa ako dobro dupe ne oznoji :)








USK
498
poruka na forumu
171 1445



post # 23 | 2013-06-04 , 2:13 PM

Nasilje u vezi se smatra osnovom .... za počinjenje teških krivičnih dijela ...
Onaj koji trpi nasilje u vezi, nije ni u kakvoj boljoj poziciji od onog što vrši nasilje ...
Drugim riječima osoba koja biva zlostavljana na ovaj ili bilo koji neprikladan način zadobiva duševne posljedice ...
Prema tome manje nasilja, a više međusobnog razumijevanja i poštivanja ...
Ukoliko želite da uživate u svojoj vezi bez posljedica ... moj savjet je da ste uvijek u međusobnoj saglasnosti sa svojim partnerom ... Više razgovora otvara oba partnera na moguće posljedice bez obzira da li je u pitanju seks ili nešto drugo .... da


Poruku je menjao/la muharemhuskic7 - Utorak, 2013-06-04, 2:15 PM








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 24 | 2013-06-05 , 1:31 PM

apsolutno sam protiv nasilja... cak se gnusam na svaki oblika nasilja... ne bitno da li se radi o nasilju u porodici ili izvan nje... zar je neko bolji ako moze nekoga "nalupati"?? ili utjerati strah time sto ce dici ruku na nekoga ko je slabiji od njega??? ma to je bijedno... zalosno... jadno...
mislim da se za sve treba izboriti argumentima, rijecima... mada i rijeci znaju zaboljeti...
a postoji i psihicko zlostavljanje...
ipak... jednostavno receno... protiv SVIH sam vrsta nasilja... isuvise je agresije u svijetu da se ne bi uspjeli njeznoscu izboriti prptiv nje... ali zasto ne pokusati?? pa svijet bi bio ljepsi... :)


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








1203
poruka na forumu
58 815



post # 25 | 2013-06-05 , 2:33 PM

Ja ne mogu da zamislim takve muskarce...ruke bi im odseko ;)








92
poruka na forumu
32 237



post # 26 | 2013-06-06 , 5:34 PM

oci bih izvadila nekom! Samo kad bi probao! :)
A kad cujem da je neko tukao svoju devojku,ma daaaaaaaaj! Pa,zamisli da imas sestru i da neko njoj to uradi,kako bi se ti osecao..Probaj lepo,ako ne moze recima,raskines i mirni svi..
kakva je to veza,ako u njoj ima nasilja?
Ne mogu da shvatim ljude koji su u vezi i dalje,a svakog danas se tuku i neko bude modar..Glupost.


Dzepna Venera :)








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 27 | 2014-07-06 , 4:19 PM

Dok galamiš na svoju ženu, znaj da postoji muškarac koji bi joj šaptao na uho.
Dok ponižavaš i vrijedjaš svoju ženu, pomisli da postoji muškarac koji bi je svaki dan podsjećao kako je divna lijepa iskrena. Dok tučeš svoju ženu, svakako postoji muškarac koji bi vodio ljubav s njom. Dok tjeraš svoju ženu na suze, postoji muškarac koji bi krao njen osmijeh.
Ako sve ovo misliš da možeš sa svojom ženom ružno da uradiš onda nisi muškarac no slabić.
Žensko je stvoreno i rođeno da se voli, cijeni, poštuje, suosjeća, pomaže, zaštiti je, bude uz nju i u dobru i u zlu..


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 28 | 2014-07-07 , 1:09 PM

ovo je nesto sto apsolutno ne podrzavam da sve se da resiti recima i dogovorom a ne time sto je neko jaci od drugog :)


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 29 | 2016-11-26 , 2:14 PM



evoo dobar spot za ovu temu ... bome deckii hehe udri


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 30 | 2016-11-28 , 2:35 PM

Ipak treba da se zna ko vozi traktor a ko kapiju otvara lol lol lol lol




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Nasilje u vezi
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]