• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Da li se moze prepoznati kad neko zabrlja
Da li se moze prepoznati kad neko zabrlja






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-03-25 , 5:11 PM

Postoje neke stvari neki izraz lica koje primetmo kad je neko nesto krivio/zabrljao bilo to on ili ona.
Da li ste imali iskustva u tome da li ste vi primetili da nesto nije u redu,kako prepoznati i kako reagovati?




Fajlovi: 5122746.jpg (40.4 Kb)






  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 2 | 2012-03-25 , 10:28 PM

Quote (Dusomoja)
Da li ste imal skustva u tome da li ste vi primetili da nesto nije u redu,kako prepoznati i kako reagovati?


Naravno da postoji.
Na primer, recu iz svog iskustva.
Moja sestra kad nesto zabrlja, izbegava me u sirokom luku, ne prica sa mnom, ne izlazi sa mnom, i odmah znam da je nesto uradila sto ne treba.
A brat, on ne izbegava, nego je tu ali ne gleda u lice, kad prica, a inace to radi, tako da ga odmah provalim, da ili me laze, ili je nesto zeznuo.
A majka nas cita kao otvorenu knjigu. Nju niko ne od nas ne moze da zezne. Po ocima nam zna da li smo dobro ili nismo, da li smo nesto uradili ili ne. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








335
poruka na forumu
29 72



post # 3 | 2012-03-26 , 8:14 PM

Ja bas imam "njuha" za te stvari. :) Inace i sam sam od onih koji ne mogu da sakriju svoje emocije na licu, cak iako se trudim. Mada znam i osobe, kojima to ide od ruke.
Boja glasa nam moze ukazati da se nesto desava, pored standardnih izbegavanja pogleda, gestikulacije, izbegavanja uopste i sl.


I may be bad, but I'm perfectly good at it! :)
P.S. Ja sam samo mali zbir onoga sto mi se pre dogodilo.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2012-03-27 , 5:54 PM

Eto i ja kako mi se cini prozirna po pitanju jer ne umem da sakrijem sam zabrljala
Ma kolio da se trudim odam se sama bilocime bilokakvu gresku napraim i onda sve sto sledi je na moj racun :D

Za druge osobe mogu reci neke prepoznam jer se drugacije ponasaju nije kaoakodnevno a pogled kod njih se odaje
Neke su dobri glumci tako da nikad ne bi primetila da je nesto zabrljano ali..........kad prodjeneko vreme i ja to saznam onda
se osecam em grozno em taj ko je zabrljao da se obuce dobro :p










478
poruka na forumu
107 311



post # 5 | 2012-04-21 , 11:37 PM

Naravno, uvijek prepoznam, pogled govori sve.Oci govore sve.
Gledaj me u oci i reci da je sve u redu!-uvijek skrenu pogled, pocnu se izmotavati... ali meni ne mozes sakriti nista.
Vidim te.


https://www.youtube.com/watch?v=mNL6XTS8AZo








1354
poruka na forumu
453 256



post # 6 | 2012-05-01 , 4:40 PM

Uvek prepoznam kada neko nesto zabrlja, takodje kada ja nesto zabrljam uvek me uhvate, jbg ne umem to sakriti,
iz toga razloga ako nesto zabrljam odmah sama to priznam :D


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 7 | 2012-09-28 , 8:53 AM

Ne prepoznajem mozda na drugima ali na sebi i te kako
Takodje oni sto me dobro poznaju prepoznaju to na meni bez da progovorim a kad progovorim pogotovo %)










130
poruka na forumu
333 2852



post # 8 | 2013-04-22 , 11:08 PM

Moze se prepoznati i te kako! Nemogu vam opisati kako, ali me moj insekt nikad ne vara. :) :) :D


Pazi sta zelis, mozda se ostvari!!








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 9 | 2013-04-23 , 1:15 PM

Naravno da mogu prepoznati.. to se vidi na ocim .. na pogledu te osobe.. ponasanju .. kako prica... kako ti se taj nekoo ulizuje
da ti ne skontas neke stavrii a kazu da mi zene osjetimo sve to.. sto i je iistina ... ko je krivim muskarcima pa neznaju sakriti kad nesto lose urade..

uglavno.. znam to prepoznati vidi se.. osjeti se u pogledu i boji glasa :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Da li se moze prepoznati kad neko zabrlja
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]