• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Da li je neiskustvo - problem?
Da li je neiskustvo - problem?






2137
poruka na forumu
904 4467



post # 1 | 2012-03-28 , 8:12 PM

Da li smatrate da neiskustvo u krevetu predstavlja problem u vezi?
Da li vam je bitno da se partner moze pohvaliti izvanrednim umecem? Ili ste spremni da se zajedno "poducavate" i usavrsavate ?
Da li ste imali iskustva sa neiskusnim partnerom?


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 2 | 2012-03-28 , 9:55 PM

Quote (Anchy88)
Da li smatrate da neiskustvo u krevetu predstavlja problem u vezi? Da li vam je bitno da se partner moze pohvaliti izvanrednim umecem? Ili ste spremni da se zajedno "poducavate" i usavrsavate ? Da li ste imali iskustva sa neiskusnim partnerom?


ZENA JE DOBRA U KREVETU ONOLIKO KOLIKO JE DOBAR MUSKARAC!!!!

Smatram da se sve moze nauciti ako se voli eksperimentisati, ako se ne voli samo leci na krevet i rasiriti noge kao krava kad legne na travu pa se ceska ( mozda neki nisu videli traj prizor, ja jesam)!
Treba ucestvovati, i treba to da bude obostrano bez ustrucavanja, pa to je sex, nije giljitina :)
Mnoge zene postave uslove a to smatram pod gresom, nema orala, nema diranja za sisu, nema ovo, i sta na kraju ima? Pa nije cilj samo da udje i izadje :) Ako je to sex odoh se odmah ubiti, napicu se kiseline za wc.

Imala sam iskustva sa partnerom koji nije znao nista, ali sam ga naucila skoro pa svemu. I ponosim se njime, brzo ucio, a jos bolje naucio.
I smatram da to nije sramota. Niko se nije naucan rodio.
Bitno je da se vezba i uci. I naravno od svega najvaznije je da se bude u formi i da se ima kondicije. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2012-03-28 , 9:59 PM

Mislim da se covek celi zivot uci u svemu pa i u sexu
Neznam zasto bi bio problem kad bi on bio malo smotan :D to se lako sredi
Smatram da smo svi bili pocetnicu u svemu pa i sexu u pocetku je sve spansko slovo ali se jako brzo uci mislim cak najbrze
Tako da smatram da sex i ne iskustvo nije nikakav problem ako je partner razuman pazljiv srtpljiv i nezan tad ide sve ko podmazano :D :D







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 4 | 2012-03-28 , 10:03 PM

Quote (Dusomoja)
tad ide sve ko podmazano

Ako nije najbolje podmazano, pa ima lubrikant :) ahhahah


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 5 | 2012-03-28 , 10:57 PM

Haha ja bila ostavljena jer sam bila neiskusna :) da ne citiram bivseg decka, nije hteo da me uci 'bem ga. Ziva istina! Iskompleksirao me covek :D ali niko se nije naucen rodio, pa nisam ni ja. Ko mu klacka koske :)

Izgleda je problem :) lele lol


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








387
poruka na forumu
34 201



post # 6 | 2012-03-29 , 0:00 AM

moze da bude,a i ne mora.sve zavisi koliko su ucesnici otvoreni jedno prema drugom <_<
sumnjam da danas postoje neiskusni pored svih "informacija" oko nas,i muskaraca i zena.mislim samo da postoje oni koji se trude da budu dobri u tome ruze i oni koji se ne trude kazna


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 7 | 2012-03-29 , 0:02 AM

Anchy88, ma on nije imao pojma u krevetu, da jeste ne bi te ostavio nego pokazao sta voli.
Mora se u svemu dogovarati pa i u tome.

Ma da je valjao ostao bi kraj tebe. Nije ni pomena vredan. Ali sve se nauci pa i to :)

Muskarcima je vazno dve stvari:
1. Da se skine.
2. I da ga ne zakasis zubima. :)

I to je sva mudrolija ;)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 8 | 2012-03-29 , 0:16 AM

Quote (Leksi)
Ma da je valjao ostao bi kraj tebe.

Znam macko :) tema me je podsetila na njega. Bas tako, samo sto je to tada meni bio sok. Al sada se samo nasmejem kad se setim :)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 9 | 2012-03-29 , 10:33 AM

dosad se niko jos naucen nije rodio xaxaxxa :p mada popis govori sve mesto mene :D





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 10 | 2012-03-29 , 6:27 PM

Anchy88, Ne zna on bez koga je ostao.
;) :*


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 11 | 2012-03-29 , 8:04 PM

Anchy taj seljak tvoj bivsi (izvini ako vredjam) :D ocigledno ni pojma nije imao o sexu.
Duso jer da je imao i da mu znacila mnogo nebi se tako poneo
Njemu je trebala neka koja ce ga nauciti :D pameti u smeru sexa
TakO da ne osecaj se u temi nikad da nisi iskusna ;) zene su cudo samo dok se otkriju :* :* :* ;)
Postoji mnogo zena koje su iskusne ali stidne msl da je to gore od neiskusne :) Jer neiskusna ce postici iskustvo mada njega nikad dosta niucemu msl iskustva :D a stidna se nece promeniti nikad sve dok ne kaze zelim danju ili upaljenog svetla. :* :* :*










305
poruka na forumu
403 1340



post # 12 | 2012-05-03 , 10:34 AM

Po meni neiskustvo,to kako ste nazvali,nije problem u koliko je partner ok i mislim da ako je partner neiskusan ili sta vec,ne treba potencirati neke stvari nego se samo prepustiti da sve tece svojim tokom :)


Uvek u zivotu postoji neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji i tada nastaju sve nevolje ! ! !








50
poruka na forumu
39 167



post # 13 | 2012-05-22 , 10:17 PM

Meni se ipak vise svidjaju muske plocice :)Nekako mi to stavlja do znanaja da muskarac brine o sebi :)








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 14 | 2012-12-06 , 11:47 PM

Ako je partner normalan ne ako nije da tako a takav ti ne treba.
Ne,jer se podrazumeva da ti je sa partnerom dobro zato sto te vode emocije.
Hvalisavci su nikakvi na delu tako da ko se hvali pisi propalo.
Ako je normalan i pazljiv naravno.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








718
poruka na forumu
55 286



post # 15 | 2012-12-06 , 11:57 PM

Quote (tatjana73)
moze da bude,a i ne mora.sve zavisi koliko su ucesnici otvoreni jedno prema drugom

osim kada je rec o analnom sexu e tu neiskustvo zna napraviti bas bolan problem, ne i neizleciv


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Da li je neiskustvo - problem?
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]