• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Mladji muskarci sa starijim zenama. (Milf virus.)
Mladji muskarci sa starijim zenama.



  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 1 | 2012-04-14 , 9:36 PM

Sve je vise mladjih muskaraca u svojim ranim dvadesetima koji spavaju sa duplo starijim zenama,
i kojima je to satisfakcija.
Zanima me kako to moze da im bude zanimljivo, sta ima tu lepo? Smrezurano telo, grudi vise do pupka,
spustena straznjica (ili dupe), nema lepote nikakve!
Meni dodje zlo kad pomislim da je momak od svojih 20 godina spava sa zenom koja mu majka moze biti.
Da li je ona zenski pedofil?

Da cujem i vase misljenje o tome!
Da li odobravate to?
Da li je normalno?


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








1641
poruka na forumu
171 425



post # 2 | 2012-04-15 , 0:33 AM

Auu Leksi al mi obruka godiste pa neki i nisu smezurani itd :)








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2012-04-15 , 0:40 AM

:D Pa znas Leksi one se drze dobro mozda im nije sve u faltnama :D

Salu na stranu mislim da se to desava u dosta renijim g kodmskaraca da traze stariju osobu od sebe
jer je iskusnija po pitanju sexa a neki spavaju sa onim starijim zenama radi interesa ili im bas taka godi
E sad dal se nama gadilo ili ne jbg oni vole a ja ne razumem :D










42
poruka na forumu
16 66



post # 4 | 2012-04-15 , 1:32 AM

Pa sad, zavisi u kakvom je stanju milf-ica. Ako je bomba, što da ne. brows







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 5 | 2012-07-13 , 5:54 PM

Dragan1309, mislila sam na zensku populaciju, ne na musku.
Jer kad odem na more, znam kako izgledaju, vidim.
Ne mora znaciti da su sve takve, ali pretezno jesu. I ja cu mozda biti takva, ali s obzirom koliko radim na sebi nastojacu biti i tada u dobroj formi :)

Dusomoja, imas pravo interes danas cuda cini. Prodaju svoje telo za 50e i misle da su na sedmom nebu.
Meni je to uvek bilo odvratno. Pa uvek se zna da i sto se tice trgovine uvek gledas da je sveze proizvedeno. A ne nesto staro kome istice rok trajanja.

Added (2012-07-13, 4:54 PM)
---------------------------------------------
Danas sam pocitala u nekim novinama, da je momak sebi neki, koji je prodavao svoje telo tj. imao sex za novac, u roku tri godine kupio sebi auto. I da namerava nastaviti. Je to mu je super zarada.

Lezi lebe da jedem.



Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 6 | 2012-07-13 , 9:58 PM

ja sam za uvek da kusam dobru supu xaxaxax mada lepe mi se prsti i na piletinu ;)








759
poruka na forumu
24 112



post # 7 | 2012-07-14 , 3:22 AM

Leksi, nekako mi se cini da si profulila naslov teme (ili je to makar moje misljenje )
Ja mislim da je trebao naslov ici: Starije zene sa mladjim muskarcima :p
Nzm meni je nekako nerealno da mladji muskarac trazi stariju zenu :p Ja to nikad ne bih mogao jbt pre ce biti da starija zena trazi piletine :p





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 8 | 2012-07-14 , 5:29 PM

valdemonij, ne nego bas ovako. Jer ne razumem te muskarce koji spavaju sa babama?
Veruj da svakodnevno procitam negde ili cujem da su se upustili u to. Zato je takav i naslov. A razumem sta si hteo da kazes. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!





  Pegy



51
poruka na forumu
9 65



post # 9 | 2014-03-06 , 12:14 PM

Nista novo danas :D
Nevidim problem ako razlika nije bas mnogo velika a sta znamo mozda piletina treba koke samo za igrice :D


Nisi moj život, ali si jedina sa kojom želim da ga proživim. Nisi moj svijet, ali si ono najbolje u njemu.








308
poruka na forumu
349 1445



post # 10 | 2016-11-10 , 0:47 AM

ja sam primetio u poslednje vreme, da je sve vise popularan fazon cougar. Meni je to sasvim normalno, jer je sve dozvoljeno dok to ne ugrozava zelje i bice drugih ljudi.
Jer vise ne pali ta prica mlada piletina i stara koka, treba shvatiti povode za takve seksualne novitete.
na osnovi mog istrazivanja, vecina ljudi kojih sam ja pitao, kazu da se tome usmeravaju zbog percepcije takvih zena, je vecina tih zena razume potrebe muskaraca a u osnovi imaju te zene razciscene stvari u glavi za razliku on vecine mladjih zena.
i zbog takvog pristupa je logicno da je taj trend popularniji od ostalih.
treba i znati da su ljudi sve vise otvoreniji po pitanju istrazivanja novih iskustava i da ne postoje vise tabu teme.


Previse znam zato previse patim
Video sam svasta pa sa prestao da cudim se






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 11 | 2016-11-10 , 1:01 AM

Ja ne vidim ovde nikakav problem okac :p


Poruku je menjao/la Fox1e® - Cetvrtak, 2016-11-10, 1:03 AM










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 12 | 2017-04-23 , 10:49 PM

pa kako vidim u ovo danasnje vrijeme to je sasvim normalno postaloo
da vidis muskarca sa strijom zenom i obrnuto.. 
cak sam negdje i nesto procitala ...pise ... 
Ako niste pronasli jos ljubav vaseg zivota,pricakajte mozda se jos nije rodila?!

ako je prevelika razlika u godinama nisam za to !
sve u nekim odredjenim granicama ok :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








718
poruka na forumu
55 286



post # 13 | 2018-12-22 , 4:18 PM

Quote Leksi ()
Zanima me kako to moze da im bude zanimljivo, sta ima tu lepo? Smrezurano telo, grudi vise do pupka, spustena straznjica (ili dupe), nema lepote nikakve!
Krajnje zanimljiv stav ali su iskrene u krevetu, iskusne u srcu i opustene u dusi kao njihova koza, mnogo vrednije od samo spoljnog izgleda

i "klinke" im ne mogu parirati


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Mladji muskarci sa starijim zenama. (Milf virus.)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]