• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Koliko ste otvoreni prema partneru u vezi sexualnih zelja
Koliko ste otvoreni prema partneru u vezi sexualnih zelja






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-04-19 , 9:36 AM

Prava intimnost podrazumeva otvorenost. Ako se ne ustrucavamo da vec "udjemo u krevet" sa nekim, ne vidim zasto bismo se ustrucavali da kazemo sta zelimo i da pitamo sta suprotna strana zeli. Ne mora da se prica, moze da se "prati" ili vec slicno tome. Ako vec nesto radis, radi ga kako treba i za potpuno zadovoljstvo. A ne polovicno. :)










1641
poruka na forumu
171 425



post # 2 | 2012-04-19 , 10:48 PM

Moze se i pricati o tome sto da ne ,otvorenost ,iskrenost je dobar put za jednu vezu ili vec brak.

Hajde Leksi odrzi nam jedno predavanje :)





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 3 | 2012-04-20 , 0:58 AM

Dragane hvala na ustupljenoj reci :)

Kao sto znate ja sam zena bez tabu tema. Mozemo o proljevu, a mozemo i o ekonomiji u drzavi ili smak svetu, ali najbolje je kad se prica o seksu, a o konzumaciji i da ne govorim :) Ali moracu. :)

Nikada nisam krila svoje zelje, to je isto kao da krijete bubuljicu, na licu je vidi se ali je ipak prikrijete kao puderom.
Treba biti otvoren, i ne treba se toga stideti.
Sve sto me zanimalo ja sam predlozila, muz je uvrstio i to je to. :)
To nisu klasicni eksperimenti, i to se ne radi bas bas kad si napaljen, nego kad ti je dosadno, e onda se isprobavaju poze.
Zato sam ja malo filmova gledala u zivotu :) ahahhahhahah to mi je bilo vreme za vezbanje :)

Seksualni zivot treba da bude kao bojanka, razlicitih boja, a ne samo jednolicne. Jer onda nije zanimljivo.

Da rezimiram:

ISTINA + OTVORENOST - SRAM = SEKS NA EKS :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








305
poruka na forumu
403 1340



post # 4 | 2012-05-03 , 9:56 AM

Bas kao sto je Leksi, kazala
Quote (Leksi)
Seksualni zivot treba da bude kao bojanka, razlicitih boja, a ne samo jednolicne. Jer onda nije zanimljivo.

u potpunosti se slazem s njenom izjavom i znaci prema partneru treba biti 100% otvoren i iskren,jer jedino tako moze da uspe veza ili sta je vec u pitanju :)


Uvek u zivotu postoji neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji i tada nastaju sve nevolje ! ! !








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2012-09-13 , 8:37 PM

Hmm pa ovako :D
Znaci nisam kao Leksi ne pricam tako direktno pred svima ali zato kad je on taj s kim sam u pitanju u toj temi oko sexa
nema ustrucavanja
Ja licno malo kazem a mnogo dam do znanja i smatram zivot je jedan iskoristimo probajmo maximalno
da mozemo kad omatorimo reci eeeee gde mi je mladost sad :D ;)







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 6 | 2012-09-14 , 1:04 AM

Dusomoja, bitno je da si na kraju zadovoljena. :) A koliko si otvorena prema njemu, nekada i ne moras reci neko pokazati. lepse je u svakom slucaju, nego u po seksa objasnjavati ;) hahha


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 7 | 2014-01-04 , 10:30 PM

Quote Dusomoja ()
Ja licno malo kazem a mnogo dam do znanja i smatram zivot je jedan iskoristimo probajmo maximalno
da mozemo kad omatorimo reci eeeee gde mi je mladost sad

Jos uvek ovako mislim imako sam malo omatorila od tad :D










869
poruka na forumu
1519 5936



post # 8 | 2014-01-04 , 11:13 PM

Izmedju mene i mog partnera nema tajni . Sve sto zelim to i kazem bez laznog stida....Uvek sam bila otvorena u vezi seksualnih zelja.On zna tacno sta ja volim, zelim... Moj dragi mi cesto kaze da nisam normalna ahhaha tako da i ja njemu uvek ispunjavam zelje tako i on meni ...


Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 9 | 2014-04-12 , 1:23 PM

Quote Leksi ()


ISTINA + OTVORENOST - SRAM = SEKS NA EKS

bas takoo.. +10

Bgm nekad sma i previse :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 10 | 2014-04-12 , 2:37 PM

Veoma sam otvorena i kazem,pokazem,navedem zavisi kakav je trenutak,ne libim se ,jedan je zivot ne zelim da oskudevam ni malo :)


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 11 | 2014-04-25 , 5:21 PM

sa partnerom iskreno uvek i u svemu .....ne odmah naravno treba dati vremena da se upoznate lepo da druga strana vidi ko ste i sta ste posle toga mozete da se bacite na razne igrarije hehehehehe :p :D


FORTIS FORTUNA ADIUVAT


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Koliko ste otvoreni prema partneru u vezi sexualnih zelja
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]