• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sport » Zvezda se posle 15 godina vratila u Evroligu (Večiti rivali u Evroligi)
Zvezda se posle 15 godina vratila u Evroligu



  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 1 | 2013-10-20 , 11:29 AM

Da li Vam je drago što ćete gledati večite rivale u Evroligi ove godine, prvi meč su izgubili u egalu, svaki početak je težak. Zvezda se posle 15 godina vratila u Evroligu, dok je Partizan upisao samo još jednu godinu za redom u ovom takmičenju.
Ovu temu nisam otvorio zbog uzajamnog prepucavanja ko je bolji i sl., već zbog vašeg mišljenja o nekom pomaka u našoj košarci na bolje...
Srpska košarka prvi put ima dva predstavnika u Evroligi, kako je vaše mišljenje o tome, ima li budućnosti za srpsku košarku>?
Meni je izuzetno drago što imamo dva predstavnika u elitnom takmičenju, iako sam navijač crno-belih navijam za što bolje rezultate naših predstavnika u Evroligi.



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.






why so serious?
336
poruka na forumu
157 1941



post # 2 | 2013-10-21 , 5:57 PM

Lepo je videti 2 predstavnika srbije u evroligi :) bice tesko ali uz trud i srecu mozda nesto i ostvare :)




Forum » Opste diskusije » Sport » Zvezda se posle 15 godina vratila u Evroligu (Večiti rivali u Evroligi)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]