• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Igre » Call of Juarez: Gunslinger
Call of Juarez: Gunslinger






1203
poruka na forumu
58 815



post # 1 | 2013-06-14 , 10:13 PM


Na PC-u i konzolama je izašao Call of Juarez: Gunslinger, novi nastavak poznatog Techlandovog FPS serijala
Ubisoft podsjeća da je na PC-u, PlayStationu 3 i Xboxu 360 odnedavno dostupan Call of Juarez: Gunslinger, četvrti nastavak poznatog FPS serijala. Na divlji zapad se ovoga puta vraćamo u ulozi nemilosrdnog lovca na glave Silasa Greavesa koji je na tragu nekim od najpoznatijih odmetnika kao što su Butch Cassidy, Pat Garret ili Jesse James.

Baš kao i prethodni nastavci serijala i Gunslinger krije bullet time efekt, kao i čitav niz dvoboja, te po prvi put u serijalu i skill point sustav, kroz koji je moguće poboljšati neke od Silasovih vještina.

Eksperiment sa premještanjem serijala Call of Juarez u moderna vremena se pokazao kao poprilčna propast u prethodnom nastavku podnaslova The Cartel, te bi se stoga odluka razvojne kuće Techland za povratak u vestern okruženja mogla pokazati kao vrlo dobar odabir za Gunslinger.












640
poruka na forumu
67 157



post # 2 | 2013-06-20 , 4:00 PM

Zagarantovana kratkoročna zabava sa simpatičnom naracijom, ali zbog neupečatljivosti vrlo brzo će se naći među mnogim oblivion naslovima. Ništa specijalno...










1600
poruka na forumu
60 489



post # 3 | 2013-06-20 , 4:27 PM

Obrnuo. Za mene jedna od najboljih ove godine!
ZELIM NASTAVAK! :D


I never got to say "I Love You" as much as I wanted to. :)








1203
poruka na forumu
58 815



post # 4 | 2013-06-20 , 9:36 PM

Quote (Petar_Veliki)
ZELIM NASTAVAK!

Ja sam ocikivao glupost a dobio dosta dobru pucacinu :)


Forum » Opste diskusije » Igre » Call of Juarez: Gunslinger
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]