• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Igre » Counter Strike: Source (Multiplayer Online Action Game)
Counter Strike: Source






348
poruka na forumu
18 69



post # 1 | 2012-01-05 , 4:31 AM

Uglavnom sam igrao no-steam, ali kad sam kupio ovu igricu pocinjem se zaljubljujem i tek vidim kolko je bolja igrica od no-steam, jeste da je na pocetku tesko se navici jer je mnogo bolja gravika uradjena i ko da ti pucas sve ostalo al kad se u igras prosto uzivas u igri i tek sad vidim razliku izmedju no-steam i steam... smile
A pored Sourca dobije se jos dve igrice i jednu vec znamo Half-Life 2 ali druga je isto veoma interesantna igrica zove se: Day of Defeat Source

Tako ko voli ovu igricu nek je kupuje, ja sam je za 3000 dinara kupio i ne kajem se smile





Nek se javi ko igra ovu igricu i na kom serveru je...


Poruku je menjao/la Nacelnik - Cetvrtak, 2012-01-05, 4:33 AM


Hvaliti se je znak sirotinje...





  sweet



370
poruka na forumu
46 164



post # 2 | 2012-02-28 , 6:41 PM

oo jao, ova je igrica stvarno za zivce.. treba sve da pohvatas... treba biti mozak nekoliko puta sam je igrala ali se iznerviram do bola.. tako da je ne igram :p jeste da pripada kao kao " vama muskarcima" :p :p


<3 Čudna sam čudnima. Luda sam ludima. Dobra sam dobrima. Loša sam lošima. Ionako ne marim, svako vidi ono što ima u sebi. <3








552
poruka na forumu
154 381



post # 3 | 2012-02-28 , 7:41 PM

Quote (sweet)
oo jao, ova je igrica stvarno za zivce.. treba sve da pohvatas... treba biti mozak nekoliko puta sam je igrala ali se iznerviram do bola.. tako da je ne igram jeste da pripada " vama muskarcima"

sigurna :D moja rodica igra cs 1.6,igrala je prije source ali je rekla da cs 1.6 ima neku magiju kao


Dafuq did i just Read ?





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 4 | 2012-03-02 , 11:13 AM

Dark_Lord, Čuj to ;)


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''


Forum » Opste diskusije » Igre » Counter Strike: Source (Multiplayer Online Action Game)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]