• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Igre » World of Tanks (Igraci WoT-a)
World of Tanks






92
poruka na forumu
694 1165



post # 16 | 2017-04-25 , 5:47 PM

EFE-X tu su samo ustase tamo i to bi bio moj poslednji klan u koi bi usao
pa jesi video ovu posledlju veliku kampanju sta su radili? predali su 14 klanski msm namerno izgubili da bi pali na rejtungu klanova da bi igrali sa slabijim klanovima, a znas kako to vec ide i nekiliko klanova ih je prijavilo i klan je popio ban bas pred kampanju i nakaraju nisu ni mogli je igrati jer im je propao taj klan


Neke stvari ti jednostano promene zivot , promene sve , Al' ja gledam da ostanem isti , na kraju dana ono sto osecam , je jedino sto stvarno imam , Nije lako , al' znas da sam tu i kad nisam i da ces me vidjeti , makar samo kad zatvoris oci






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 17 | 2017-04-25 , 5:52 PM

Ma da, znam, cuo sam za tu dramu sto je bila, ne znam meni je HEFFY sasvim okej klan, ima dobrih igraca, ok je ekipa, a pravo ti kazem malo me smaraju ti "poznati" klanovi, previse ocekuju pa me to malo smara, ovako vode, iako volim da igram SH, kampanje itd. uvijek sam prisutan na svemu, ali nikada me niko ne pritiska i to volim.










92
poruka na forumu
694 1165



post # 18 | 2017-04-25 , 6:20 PM

dobro to sto kazes to jeste,jaci kanovi su kao neka velika obeveza zato je nisam ni u jednom klanu igram kada hocu i sta hocu :)
aj baci neku sliku iz garaze nekog tebi omiljenog tenka :)
evo ja cu jednog manje dobrog ali zanimljivo je igrati sa njim :D



i jedna bzvz :D


Fajlovi: 9648626.jpg (462.9 Kb) · 7411483.jpg (459.1 Kb)

Poruku je menjao/la G_A_R_I - Utorak, 2017-04-25, 6:22 PM


Neke stvari ti jednostano promene zivot , promene sve , Al' ja gledam da ostanem isti , na kraju dana ono sto osecam , je jedino sto stvarno imam , Nije lako , al' znas da sam tu i kad nisam i da ces me vidjeti , makar samo kad zatvoris oci






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 19 | 2017-04-25 , 7:11 PM

Trenutno sam na poslu, pa ne mogu da ti slikam xaxa :D Ali omiljeni mi je Tortoise, Lorr 40t, FCM50t, T57 heavy to su mi onako bas extra tenkovi, obozavam farm damage sa njima :D I da zaboravio sam sestricu svedsku premium onaj strv 42-57 extra autoloader mali :D










92
poruka na forumu
694 1165



post # 20 | 2017-04-25 , 10:06 PM

onda kada budes mogao baci neku sliku ovde zanimame bas sastistike tvoih tenkova,a jos i bolje ako imas XVM :D


Neke stvari ti jednostano promene zivot , promene sve , Al' ja gledam da ostanem isti , na kraju dana ono sto osecam , je jedino sto stvarno imam , Nije lako , al' znas da sam tu i kad nisam i da ces me vidjeti , makar samo kad zatvoris oci






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 21 | 2017-04-25 , 11:35 PM

Ovo mi je od skoro jedan od omiljenih tenkova :D






Eto par slika, sto se tice desetki, ne igram ih previse, iskreno najvise igram premiume, kupujem neke srednje tirove, jer idem za tenkove koje volim i koji mi odgovaraju igri, a ponekad ako mi se bas neda grindat, free exp obicno citavu liniju, ko sto cu vjerovatno morati uraditi sa Emil 2 da dodjem do Kranvagna i sa Tortoise i Leom, jer me mrzi jako grindati exp ...
A sto se tice moje statistike mozes da pogledas ili na ovim za stats sajtovima ili na ovo sirovo na WoT-u  FGFox1e... tako da eto :p Nisam neki specijalan igrac uopste 1600wn8 :p A vjerovatno ces primjetiti negdje tipa, STA-2 a nemam nijednog japanca, imam nego ga prodao trebale mi pare haha slicna situacija mi je tako sa dosta premiuma :D Britanci isto itd.



Poruku je menjao/la Fox1e® - Utorak, 2017-04-25, 11:55 PM










92
poruka na forumu
694 1165



post # 22 | 2017-04-26 , 3:23 AM

nije lose :) mali broj bitaka pa ces lako postici veci rerting,ali i on je dopola bitan kao i win8. zasto to prodajes pare je lako skupiti a premijum tenkove bas i ne,ako si grindao itoliko puno iskustva za nekog tenka,pa mozes i pare za tog tenka,a i ako razmisljas nekada da ces prodavati profil svaki premijum tenk dize cenu.
imam i ja jednog sto bi rado prodao,a to je T-34-3,ono nije los tenk ali jedva probije osmicu a kamoli veci nivo,al neka ga stoi u garazi neka kupi prasinu :D
ja sam samo vcrs pukao milijonce pretezno sa obj907 na njemu se gold ne stedi,vise imam tih granara nego obicnih na njemu :D a jbg sutra treba to i povratiti :D


Poruku je menjao/la G_A_R_I - Sreda, 2017-04-26, 3:27 AM


Neke stvari ti jednostano promene zivot , promene sve , Al' ja gledam da ostanem isti , na kraju dana ono sto osecam , je jedino sto stvarno imam , Nije lako , al' znas da sam tu i kad nisam i da ces me vidjeti , makar samo kad zatvoris oci






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 23 | 2017-04-26 , 5:38 AM

Ma ne nisam mislio da prodajem premium tenkove, nego prodao STA-1 vecinom sve premiume imam koji mi grindaju posadu za regularne, ali prodao STA-1 brate mili imam sve osim topa mrzilo me grindat a trebale mi pare hahaha :D Ma ja u svim desetkama skoro pucam gold, pogotovo sa kinezom 121, poslije skoro svake partije raspizdim nekog hahaha :D 
Ma raste mi i prosjecna steta poprilicno, do skoro sam imao 800 i nesto sada je vec vise, jer nemam bas dosta visokih tirova pa je malo teze nabiti taj avarage na profilu.Nemam ja tih bas koji su ono ocajni, mozda imam ove petice gluposti sto sam dobijao kao gift, sto imaju po 80pena, zlo i dno dna haha :D Jedino sto sam primjetio poslije ovog peca je da ce dosta biti dobro za nas koji imamo premium lajtove, malo ce nas mm postediti pa ce nam biti lakse, cekam ovaj pec kao da je ne znam sta, cisto da malo razbucam sa Type 62, jer me smorilo da upadam u desetke D:










92
poruka na forumu
694 1165



post # 24 | 2017-04-27 , 5:15 PM

jesi probao novi pech? i kako ti se cini?


Neke stvari ti jednostano promene zivot , promene sve , Al' ja gledam da ostanem isti , na kraju dana ono sto osecam , je jedino sto stvarno imam , Nije lako , al' znas da sam tu i kad nisam i da ces me vidjeti , makar samo kad zatvoris oci






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 25 | 2017-04-27 , 6:58 PM

Nisam jos, veceras cu, valja li sta tebi?










92
poruka na forumu
694 1165



post # 26 | 2017-04-27 , 10:28 PM

sjebali su je sada skroz kada tako moram reci. nije to vise onaj wot sada upadas u partije kao klanske i nema ravnopravnosti oni dobiju 7 hevija a mi samo 3 pa ti pobedi.razmika izmedju dmg preko 3k. iztrazim one 3 jos desetke i prodajem akaunt,ne vredi ovo vise igrati,menjam veru u Overwatch,vec ga imam kupljenog odavno al malo igrano,al prelazim na njega.


Neke stvari ti jednostano promene zivot , promene sve , Al' ja gledam da ostanem isti , na kraju dana ono sto osecam , je jedino sto stvarno imam , Nije lako , al' znas da sam tu i kad nisam i da ces me vidjeti , makar samo kad zatvoris oci






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 27 | 2017-04-28 , 0:54 AM

Definitivno, slazem se, ovaj patch je toliko zasrao, strasno D:




Forum » Opste diskusije » Igre » World of Tanks (Igraci WoT-a)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]