• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Info » Tutorijali » Savjeti Za Dobru Lozinku
Savjeti Za Dobru Lozinku






869
poruka na forumu
1519 5936



post # 16 | 2013-01-11 , 2:41 AM

cika_nessko, Nemoj da te provalim xaxaxaxaxaxa Dark_Lord to su dobri saveti :) ja svoju lozinku uvek pamtim :)


Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se








262
poruka na forumu
12 70



post # 17 | 2013-01-20 , 5:01 AM

ko bi ovakvu lozinku zapamtio???
a lepo je receno da se nezapisuje xD


"You once told me that calling me satan was an isult to satan"
-Damon Salvatore








592
poruka na forumu
208 1412



post # 18 | 2013-03-07 , 5:40 PM

Meni je uglavnom imail zaštićen ekstra, za forume nemam ni pojma koje su mi lozinke iskopirane su u notepad i uglavnom copy-paste i login. Karaktera ima onolko koko se potrefi kad lupim sa obe šake po tastaturi :p
mada ovo su veoma korisni saveti. Na nekim forumima koje koristim prošle godine sam moro menjati lozinku jer je morala sadržati malo,veliko slovo, brojeve i stavi se neki zarez il oznaka...








345
poruka na forumu
17 143



post # 19 | 2013-03-07 , 8:11 PM

da ti pocnem pisati sve moje lozinke koje sam koristio
evo pocinje

cedevitaXXL123-.-
kutija22
crysis22
steka123
qwertzuiop123
idemosad123-.-
nije.me.vidio123
erninhooo0
almasaplovak
nanoFRAME


Poruku je menjao/la MangaS - Cetvrtak, 2013-03-07, 8:12 PM


Ali nekako mi kroz glavu prolaze neka obećanja koja su mi ljudi davali. Ona koja nisu ispunjena i vjerovtno neće biti nikada. I pitam se da li sam ja nekada dao obećanje na koje sam zaboravio i nisam ga ispunio? Da li će to obećanje zaboljeti tog nekoga kada ga se prisjeti...








1
poruka na forumu
0 0



post # 20 | 2013-03-12 , 11:29 PM

Ovo niko nemoze da provali pa mozete da koristite i proste sifre ili ako hocete mozete i da izmesate kao sto je Dark_Lord objasnio i kad ima te svoju pozeljnu sifru idite na ovaj sajt http://www.chattchitto.net/password/ ukucajete sifru u password input i dobicete je naopacke na password output i zatim copirajte pa pastirajte kad bude potrebno :)

primer sifra je: vojvodinanet.com
a kad se obradi dobijate je ovako: ɯoɔ˙ʇǝuɐuıpoʌɾoʌ

uzivajte :)








61
poruka na forumu
11 20



post # 21 | 2014-09-14 , 8:30 PM

Najmanje 8 karaktera lozinka bi trebalo da bude sa :

1. Slovima I Brojevima
2. Specijalnim Slovima/Karakterima

Primer : 100poSt0%;YaW

nikako ne koristite datum vaseg rodjendana u lozinci a i nemojte stavljati kao ono "balon" "neznamsifru" msm tako te stvari :)








154
poruka na forumu
3 34



post # 22 | 2014-11-22 , 7:54 PM

nisu losi saveti mislim dobri su , posluzice nekom a i bezbednost treba da bude na prvom mesto po nekom mom licnom misljenju :D










100
poruka na forumu
108 243



post # 23 | 2014-11-22 , 10:01 PM

Ja svoju ne znam napamet ali je zato uvijek potrefim :D Zanimljivo ali je tako ,sa svim mogucima karakterima,slovima ,brojevima :D

Savjet : Nikad ne dozvolite da vam browser snimi sifru ,uvijek odbijte ili jos bolje iskljucite to u browseru .Time cete se znatno zastiti ;)


Tražeći ono što mi treba, a što ni sam ne znam tačno šta je, išao sam od čoveka do čoveka, i video sam da svi zajedno imaju manje nego što imam ja koji ništa nemam, i da sam kod svakoga ostavio ponešto od onoga što nemam i što tražim.

Ivo Andrić

Kako je čudan i glup insan. Izgubi zdravlje stičući bogatstvo. Zatim da bi povratio zdravlje potroši bogatstvo. Uništi sadašnjost brinući se za budućnost, a u budućnosti plače prizivajući prošlost. Živi kao da mu smrt nikada neće doći, a umire kao da se nikada nije ni rodio.


Forum » Info » Tutorijali » Savjeti Za Dobru Lozinku
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]