• Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Kako dozivljavamo Virtualni svijet.
Kako dozivljavamo Virtualni svijet.






1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 31 | 2013-12-27 , 3:24 AM

Postoji jedan veliki problem kod mnostva ljudi a to je da nemaju vremena ili novca za nesto realno i onda se prebace na net jer nije skup i svaka iluzija potrebna radi opustanja je na klik misem.
Problem nastaje onda i samo onda kada neko zameni kompletan realni zivot netom.

potpisujem da





  Muhy

Federacija Bosne i Hercegovine, USK
485
poruka na forumu
410 2331



post # 32 | 2014-01-03 , 3:35 AM

Virtualni svijet je svijet koji je kreiran u cilju pronalaženja novih metoda komunikacije, kao što su razni internet servisi kojima je za cilj potpuno umrežavanje korisnika putem raznih internet klijenata ... Javni servisi kao što su štampa, medij su nam dostupniji klikom na određene tastere, a i što kolegica spomenu dosta su ekonomičniji ...
Virtualni svijet danas ima sveobuhvatnu primjenu od korištenja raznih aplikacija putem vašeg mobilnog uređaja ili računara.
Jedna od negativnih strana kod ovakvog tipa svijeta jeste ovisnost ka internet servisima. ruza


.....








314
poruka na forumu
15 192



post # 33 | 2014-01-05 , 3:14 AM

Iskreno, nisam ovisnik o internetu i općenito o tehnologiji :P Ja sam ti pećinski čovjek










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 34 | 2014-02-18 , 5:46 PM

Auu po nekad ozbiljno a po nekad kao san :D
Neznam ima tako krug osoba koje cenim volim druzim se s njima neke zam i u javi pa su mi dalje od mene
tako da mi to dodje nacin komunikacije sa nepoznatima i poznatim dragim bicima.










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 35 | 2014-06-04 , 6:05 PM

Quote Dusomoja ()
Da li i koliko virtualni svijet utjece na vas???

Naravno da utjece... i na netu te neko moze i da povrijedi i razocara ( TRUDIM se da mi se to nedesi al slabo mi nesto ide)
... al isto tako mogu i da postoje osobe koje su vam drage sa kojim se upoznas, koje te umiju nasmijati, jednostavno te neko moze obradovati ko ti je drag svojoj pojavom . :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








699
poruka na forumu
750 8679



post # 36 | 2018-12-10 , 3:22 PM

ne utice preterano..volim da komuniciram sa virtuelnim prijateljima..ima ljudi koji su mi dragi i volim da ih sretnem,ali da me neko povredi ovde..to je tesko..moze samo da me razocara neciji stav i da  "padne" u mojim ocima.. da


Forum » Razonoda » Upoznavanje » Kako dozivljavamo Virtualni svijet.
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]