• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Dvostruka ličnost u realnom i virtuelnom svijetu
Dvostruka ličnost u realnom i virtuelnom svijetu






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-05-14 , 10:21 PM

Kako se ponašate u realnom a kako u virtuelnom svijetu, koji je za vas bolji i u kojem se bolje uklapate?

Danas mnogi ljudi bježe od stvarnog, realnog života i skrivaju se u virtuelnom....

Šta mislite o tome?










437
poruka na forumu
65 203



post # 2 | 2012-05-15 , 0:27 AM

Zivit cemo jednom imala sa jako tesko djetnjstvo stalno sam plakala a onda sam skupila snagu i rekla ja to mogu imam jedan zivot i posteno cu ga iskoristiti.Mislim da skrivanje u virtualnom svijetu nije pametno bjezimo od drugih ljudii povlacimo se u sebe ne imamo zivot d ase borimo a samo pravi borci ce uspjeti Nikad ne odusatjza ono sto ti je milo i drago koga volis i posujes Da nema borbe ne bi bbilo svijeta jer borbom ostvarujemo svoj najveci san :)








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2012-05-15 , 12:57 PM

Ovaj svet je opusteni bez obaveza je bez moranja dok je java puna obaveza i moranja znaci sasvim kontra Virualnog

U javi ne pronalazim sve odgovore na pitanja kao sto na netu nadjem u javi nemogu pitati i dobivati samo odgovore a da sama ne odgovaram to se ovdje moze.
Java je svet koji zivimo ali u poslednje vreme povlacim se malo u ovaj svet jer mi se ne prica jer trazim mir koji nadjem ovdje pricam dok cutim tj pisem to mi godi

Ne zelim reci da je ovaj svet Virtuale lepsi ali cu reci da ponekad godi jer ga mozemo ugasiti kad nas glava zaboli od neke osobe dok u javi moramo reci da cuti ili da ide u pm

Ljudi koji beze od Jave u Virtualni svet beze iz razlicitih razloga koje samo oni znaju a sve je veci broj tih ljudi iako ne zele priznati jer misl nisu to oni nisu ta osoba koja propad tom krugu.
Kako god netreba ziveti mnogo virtualni zivot treba se okrenuti oko sebe dodirnuti stvari a ne imati samo u glavi.

Kakva sam ja ovdje a kakva inace?
Pa da sam ista nisam u javi se previse glupiram dok ovdje to ne ide
U javi pricam sve svoje privatne stvari msl one koje su za pricu dok ovdje ne pricam
Kad me neko pita odgovorim iskreno na pitanje po tom sam ista i u forumu
Desavalo se da zavolim nekog da mi se rode osecaja kako u javi tako i na netu i verujte mi nisu bili samo u mojoj glavi nego i srcu .










290
poruka na forumu
90 409



post # 4 | 2012-07-04 , 1:06 PM

Kakav sam u realnom takav sam i virtualno... naravno virtualno ne pricam o svom privatnom zivotu da bas svako zna... samo osobe koje mislim da treba da znaju njima kazem sve o sebi... :)


NE MOZES BITI DOVOLJNO DOBAR SVIMA...
ALI CES UVEK BITI SAVRSEN,ONOME KO TE VOLI...

NIJE SRETAN ONAJ KOJI PUNO IMA...
VEC JE SRETAN ONAJ KOME MALO TREBA...








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 5 | 2012-08-14 , 12:53 PM

samo jos fali da moram da pazim sta sam rekla,ko sam,ovo-ono kakva sam takva sam i kome se ne svidja nek ne prica samnom :D


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 6 | 2012-08-20 , 6:39 PM

Identicna sam.
Mozda sam malo i otkacenija.
I da malo se smejem. Cak kad malo bolje razmislim ne smejem se nikad. :)
Ali volim da nasmejem ljude oko sebe.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








409
poruka na forumu
50 74



post # 7 | 2012-09-10 , 10:24 AM

Quote (Dusomoja)
Danas mnogi ljudi bježe od stvarnog, realnog života i skrivaju se u virtuelnom....


Tuzno i zalosno!

Takvi ljudi, ocigledno vode veoma siromasan, dosadan drustveni zivot ili ga cak uopste nemaju. Porodicni odnosi nikakvi, bijedni i izvjestaceni, zato utjehu i pronalaze u virtuelnom svijetu. Tu im je jedini pravi dom okovan lancima iluzije, fantazije, lazi.

Virtuelni svijet, to je njihova snaga, tu su najjaci... hehehe








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 8 | 2012-12-20 , 9:52 PM

Ovo je opustanje,zabava,relaksacija a realnost je pravi zivot sa svime sto nosi.
Meni su to dva potpuno odvojena sveta jer i kad se uzivo upozna neko sa neta to je povrsno jako iako opusteno i imate utisak da se znate sto godina.
Bez veze su mi ljudi koji svoju negativnu energiju ispoljavaju na netu i bedace neke osetljivije osobe,jer ima sajtova za negativnost i to bas hejterskih kako kazu i tamo su teme tog tipa i nekako tamo i treba da budu,to je njihov kutak.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








33
poruka na forumu
15 84



post # 9 | 2012-12-20 , 11:10 PM

Java je čudo--svaki dan borba sa problemima koje rešavaš u hodu radiš,učiš nebitno svako ima neke svoje probleme koje mora da rešava dnevno..i onda se pojavio taj virtuelni svet..tu su ljudi koje ne poznajes ali verovatno su tu zbog razloga zbog kojih i ti zezanje opuštanje šale..našao si neko mesto za relaksaciju i odmaranje od napetosti koja ti svaki dan prolazi kroz misli..uvek ima idiota koji stalno žele da dokažu kako su najbolji najjaci najpametniji i koji sve znaju samo sto eto u virtuelnom svetu mnogo ih je lakse ignorisati cak mozes i da ih isključiš---trebalo bi uvesti ban i na javi :D ...ali opet to je virtuelni svet kada ustanes i krenes svojim poslom opet si na javi..

Mada ja sam lično isti i na javi i u virtuelnom svetu samo što je opuštenije u virtuelnom svetu za neki period problemi se malo zaborave mada sve zavisi i od ekipe koja te okružuje..a ovde ...ovde mi se čina da je na ovom sajtu OK ekipa sa kojom čovek može bar na kratko da se našali opusti razmeni neku priču i ustane nasmejan od kompa... ;)


Poruku je menjao/la Obi-Wan-Kenobi - Cetvrtak, 2012-12-20, 11:11 PM










89
poruka na forumu
7 105



post # 10 | 2013-09-10 , 2:00 AM

isti pogled. odelo i kljun...nerazlikujem se uopste, budala ostaje budala. :D ;)


Poruku je menjao/la backo023 - Utorak, 2013-09-10, 2:00 AM


We Want Russian Military Base in Mexico








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 11 | 2013-09-10 , 2:09 AM

Quote (Dusomoja)
Danas mnogi ljudi bježe od stvarnog, realnog života i skrivaju se u virtuelnom.... Šta mislite o tome?


To su skroz dva razlicita zivota po meni :) ALi cinjenica je maki da mi bezimo od nekih svojih problema u virtuelni svet .. :) Ovde su ljudi koje ne poznajemo.. Ljudi koji ne poznaju nas.. Mozemo da budemo sta hocemo , a da niko nema predrasude prema nama :)

Vecina ljudi se ovde pretvara.. ali ne osudjujem ih mozda i ja to radim nesvesno .. znam samo da svako ima svoj razlog zasto je takav kakav jeste...

Iskreno meni je sve sto na um to i na drum :) Pretvaranje je jako komplikovana radnja i zahteva em mnogo zivaca em mnogo vremena i psihicke snage :)

Nemam naviku se pretvarati , jer ne umem da lazem i onda se spetljam i to ne lici ni na sta :)

Ponekad se pretvaram da sam vesela, da dignem atmosferu.. da razdrmam ljude.. ne podnosim kad osetim negativne vibracije .. ali to je to :)

Ovde ima puno ljudi koje cenim i volim i koje sa sigurnoscu mogu da kazem da smatram mnogooo boljim prijateljima nego ovim mojim realnim takozvanim prijateljima ;)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








60
poruka na forumu
9 104



post # 12 | 2013-10-31 , 11:12 PM

To su dva rzlicita zivota za mnoge.Ja iskreno zivim jedan zivot u oba sveta,kome se ne svidjam,nek produzi dalje.


Death is not the end,
Death can never be the end.
Death is a road,
Life is the traveller,
The Soul is the Guide.








379
poruka na forumu
207 1209



post # 13 | 2014-04-01 , 8:30 PM

Quote Dusomoja ()
Danas mnogi ljudi bježe od stvarnog, realnog života i skrivaju se u virtuelnom....

Šta mislite o tome?


Ja nisam ista u virtuelnom i stvarnom zivotu, dosta sam opustenija u pravom zivotu, a i ja sam po prirodi zatvoren tip osobe. Ni u stvarnom ni u virtuelnom zivotu ne dajem previse sebe.


Mnogo toga me je lomilo, ali sta me nije slomilo ojacalo me je i opametilo.








232
poruka na forumu
1329 2114



post # 14 | 2016-04-26 , 0:55 AM

kakav sam u stvarni takav i u ovaj nestvarni svijet . . .


"A ja, ja sam sve ono sto nikad ne biste ni predpostavili.
I nisam, ama bas nista od onog sto bi se moglo reci o meni na prvi pogled"

Acta non Verba








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 15 | 2017-03-30 , 8:41 AM

Pa ja sam ista samo eto sto mozda u javi mnogo vise pricam :p pa se spletem ono blabla bla pa dalje .




Forum » Razonoda » Upoznavanje » Dvostruka ličnost u realnom i virtuelnom svijetu
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]