• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Prvi utisak
Prvi utisak






2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 16 | 2014-01-08 , 7:23 AM

Quote Dusomoja ()
Koliko Vas je puta prevario?
Koliko puta su se prevarili kada ste vi u pitanju?
Šta mislite o prvom utisku pri upoznavanju?
Da li uvek dobro procenite?


Uvek me prevari prvi utisak okac

Totalni sam talenat da procenim pogresno coveka i onda se puno vezem posto sam sentimentalac i posle "op djurdjo" lele

Ne secam se nijednom da sam procenila coveka kako treba %)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








379
poruka na forumu
207 1209



post # 17 | 2014-04-23 , 1:40 AM

Mene prvi utisak nikad ne prevari, ali malo upoznam osobu i pomislim aj mozda nije takva. Kad bolje upoznam osobu shvatim da me moj prvi utisak nikad ne prevari. Sad mu 100% verujem.


Mnogo toga me je lomilo, ali sta me nije slomilo ojacalo me je i opametilo.





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 18 | 2014-04-23 , 4:40 PM

Ne procenim baš uvijek ono najbolje


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








70
poruka na forumu
92 212



post # 19 | 2015-01-12 , 1:35 AM

Ne zblizavam se tako lako sa svima..Treba ih dobro proceniti i uveriti se sa kakvom osobom treba da se upoznajemo.
Ja sam negde između, slusam sta pricaju i na koji nacin i veoma vodim racuna o stavu koji zauzimaju za to vreme.


Poruku je menjao/la Karolina12 - Ponedeljak, 2015-01-12, 1:35 AM


Zivot nam se sveo na lakove i bockanje .Prepucavanja i komentarisanje tudjih zivota.Jedni druge vredjamo a da se i nepoznajemo .Svet je postao izopacen i pun ljudima koji drugima zele zlo .Nazalost nepostoji vremeplov koji ce nas vratiti u vreme kada nista nije bilo vaznije od druzenja i smeha


Forum » Razonoda » Upoznavanje » Prvi utisak
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]