Forum » Razonoda » Upoznavanje » Zelite reci jednoj osobi nesto
Zelite reci jednoj osobi nesto

1063
poruka na forumu
1511 5836

post # 1786 | 2020-01-24 , 9:36 AM

:) HVALA izenadio si me

covece ne budi lud  ahhahaha ako treba jos nesto tu sam :) 

LESI GDE SI  zbunjen

Poruku je menjao/la mirela - Petak, 2020-01-24, 9:39 AM

Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se

BiH
46
poruka na forumu
3 95

post # 1787 | 2020-05-02 , 6:56 PM

ma te svuda u meni...Moji koraci,,,moji pogledi,,,moji uzdasi… Skrivena si u svim mojim pokretima,,,onako tajanstveno i u ocima mojim mozes prepoznati sebe,,,jer ja,,,ispunjen sam tobom u svakom dijelu svoga bica...Tiho ti sapucem,,,dok zvijezde se prikradaju,,,sve one rijeci koje imam tebi reci...Vidim te i kad te niko drugi ne vidi...Vidim kad si srecna,,,osjetim kad si tuzna,,,vidim kad ti oci poprime sjaj i znam da te niko ne osjeca tako kao ja i da u nikome nemas toliko ljubavi,,,toliko nade,,,toliko privrzenosti i toliko pripadnosti…Ja kao da sam izgradjen od tebe,,,toliko te osjecam u svakom djelicu svoga bica.... A divan je to osjecaj i ja ga cuvam,,, cuvam bolje od samog sebe...Da,,,zaljubljen sam,,,priznajem... Tvoje postojanje cini da sam beskrajno srecan...Priznajem,,potajno ti se nadam,,,ali u srcu znam da sam tvoj i da mi se zvijezde smijese,,,dok posmatraju gibanja talasa u mojoj dusi…Sreco,,, nazvat cu te i srecom,,,moje srce bi ti neprekidno pricalo,,, nesebicno davalo sebe...Moje srce voli tebe...I s tim se budi...S tim ide u san...I stvarnost i san moja si...Sve moje si...I nevjerovatno je koliko te ima u meni...Stoga,,,ne boj se,,,jer ja cuvam te...Samo zagrli me i poleti samnom u svijet gdje ljubav vlada..  -Barbarian Blach

obozavam gledati filmove i nadam se da cu uz vas pogledati jos dosta filmova

850
poruka na forumu
1328 2094

post # 1788 | 2020-05-07 , 4:22 AM

A kako je kako :D :D

"A ja, ja sam sve ono sto nikad ne biste ni predpostavili.
I nisam, ama bas nista od onog sto bi se moglo reci o meni na prvi pogled"

Acta non Verba

1114
poruka na forumu
689 8230

post # 1789 | 2020-05-12 , 8:33 AM

Ti se nećeš sećati one noći kada sam sama ležala u bolnici, u najstrašnijim i ujedno najdivnijim bolovima, i tiho šaputala, tebi i sebi: 'Možemo mi ovo!'Ti se nećeš sećati kako si me pogledao samo nekoliko sekundi nakon što si došao na ovaj svet i šapućem ti na uho 'Hej, dušo'.
Nećeš se sećati svih onih noći kada sam odlazila na spavanje u strahu. Strah od majčinstva. Jesam li dovoljno dobra? Jesam li već bezbroj puta zabrljala? Mogu li uopšte biti majka kakvu zaslužuješ?Nećeš se sećati kako sam tvoja sićušna stopala držala u rukama i zamišljala kako će jednog dana porasti, postati veća od mojih i kako ću ih morati pustiti da odu.Ti se nećeš sećati, ali ja hoću. Čuvaću te uspomene u srcu dovoljno čvrsto za oboje!"
SRECAN TI 18 RODEJNDAN RODJENO MOJE srce  pospana

1063
poruka na forumu
1511 5836

post # 1790 | 2020-05-15 , 8:53 PM

zlocka

Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se

Forum » Razonoda » Upoznavanje » Zelite reci jednoj osobi nesto
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]